ДТП на Театральній: легковик не розминувся із вантажівкою

06 Січня 2018, 15:10
8331

У Ковелі на Театральній при повороті на вулицю Косачів легковик зіткнувся з вантажівкою.

Про це повідомляється на сторінці Максима Бурди у Фейсбук.

«Знову аварія, вулиця Театральна. Постраждалих немає, всі живі та здорові. За версією очевидців винен водій автівки «Ford»,( мол перевищив швидкість) але деякі кажуть, що водій автівки «Ford» їхав із адекватною швидкістю (тобто 50км за годину)», – написав він у дописі.

 

2

1

1

Коментарі
06 Січня 2018, 17:46
<p>Винен водій форда.<br /> Бо в нас такі люди що не можуть пропустити...<br /> Він свідомо бачив куди він вдаряв....<br /> Невже не можна було пригальмувати?...</p>
06 Січня 2018, 17:50
Хороший був ford. Років тридцять назад.
06 Січня 2018, 19:55
і як так?не бляха?та не може бути!де поділись захисники укр оавтометалолому?
06 Січня 2018, 20:12
Тільки вчора відро нове повісив......
06 Січня 2018, 20:40
А Форд таки тиснув на газ а не на гальма, трапився момент.
06 Січня 2018, 20:54
Дело было не в бабине! Мудак сидел в кабине!))))))))
07 Січня 2018, 02:25
Повертаючи наліво поступайся усім. Винна вантажівка.
07 Січня 2018, 08:38
Який видко мент початківець їхав.Або при них
07 Січня 2018, 08:39
Там просто вузька дорога
07 Січня 2018, 16:05
Він втикнувся в передне колесо? Читайте ПДР! Мудак сидел в кабине легковушки!
07 Січня 2018, 17:55
Тросік газу в пацана заїло !!! Ось він і летів як дурний , казав що на 2-передачі . Попав точно !
08 Січня 2018, 00:16
скоріше всього вантажівка пропускала когось на пішохідному переході, а водій форда дійсно дебіл, невже не можна було побачити стоячу велику машину і пригальмувати.
08 Січня 2018, 00:37
Якщо ми будемо повертати, і думати, що хтось пропустить-ДТП значно зросте(не впевнений-не лізь)!
08 Січня 2018, 06:24
(мол перевищив швидкість) понакупляли чермету на колесах,а поважно їздити не навчились.На тротуарах паркується різне бидло,що за контрабас цигарок купило ржаве корито і понти колотить.
08 Січня 2018, 19:23
Якби там була адекватна швидкість, то він мавби можливість зупинитися.