Ковельські чиновники ущемили інтереси РЖКП № 1

08 Січня 2018, 15:16
9443

Перед святами у виконкомі Ковельської міської ради було проведено тендер по визначенню виконавця робіт з шляхово-мостового господарства. Сюди входить утримання зливових колекторів по всьому місту, обслуговування та встановлення дорожніх знаків, підрізка дерев, обкошування придорожньої смуги та інше.

У конкурсі взяли участь лише два учасника: комунальне підприємство «Добробут» та ремонтне житлово-комунальне підприємство № 1. Бюджетне призначення на цей вид робіт становило 800 тисяч гривень на 2018 рік.

Як повідомили нашого журналіста «джерела» у мерії, РЖКП № 1, яким керує Віктор Солов’янчук (на фото під час Дня депутата міськради – крайній зліва), запропонувало виконати ці роботи за найменшу ціну – 480 тисяч гривень. Зрозуміло, що влада повинна була визнати дане підприємство переможцем, а різницю у грошах – 320 тисяч гривень, використати для нагальних потреб міста. Скажімо, спрямувати їх на ліквідацію підтоплення в мікрорайоні Ковель-2, жителі якого наприкінці грудня на знак протесту навіть зірвали сесію міської ради, «заблокувавши» у залі мера Олега Кіндера.

Втім, тендерний комітет виконкому на чолі з начальником управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрієм Стернічуком відхилив цю пропозицію, оголосивши переможцем конкурсу «Добробут», який оцінив свої послуги у 750 тисяч гривень.

То для чого тоді проводився конкурс? Чому чиновники ущемили інтереси РЖКП № 1? 

Коментарі
08 Січня 2018, 17:23
Можна подумати, що хтось не знає як проводяться ті тендери... і хто виходить переможцями!
08 Січня 2018, 17:57
Все таки мова йде не про приватне, а про комунальне підприємство, яке і так на ладан дихає і зараз як ніколи потребує фінансових вливань. Тху, згадав! Кіндер же казав, що ЖЕКи чекає масове скорочення. Ну тоді все стає зрозуміло...
08 Січня 2018, 18:44
ЖЕК √1 якби і 100 тисяч запропонував, з тою злодійською постсовєтською π братією, яка з підвалів багатоповерхівок досі води не викачала, не варто діла мати.Те осине гніздо родичів, кумів,сватів та сусідів Соловянчука давно треба розігнати.
08 Січня 2018, 20:00
Всі знають що Стернічук ще той хабарник з тих часів коли працював в Волиньгазі
08 Січня 2018, 20:01
А Помідориха, Кума Товстиги, шо лучча. Зарплату Хрен платить рабам...
08 Січня 2018, 21:29
поки Товстигу не посадять, так і будуть проводитись тендери. А переможець буде один - ВЕРЕС і ЛУЦЬКСАНТЕХМОНТАЖ. Там у Товстиги добре медом намазано. Дивно, що цей тендер Верес не виграв. мабуть змахлювали для відводу очей. Банду на зону!!!! Товстигу і кіндера з конфіскацією. думаєте за яке бабло Товстига хатинку прикупив?
08 Січня 2018, 22:46
Помідориха тоже квартиру 4 кімнатну купила, але 13 ту зарплату ніщебродам видала, а ЖЕК 1 злидням грошів не дав, собі на празніки оставив. Кажуть по три оклада ударнікам з контори дав і усьо.
09 Січня 2018, 10:38
ти, придурку, коли воду з колодязя викачував? В зв"язку з підвищенням рівня води у річці піднімаються й грунтові води. так що качати їх марно. А ось де МЧС? На їх утримання виділяються величезні кошти. Вони повинні займатись цим питанням. І знову вилазить Хвамілія Товстига. Бо це і його компетенції. А що з грунтової води потягнеш? Нічого. Тому й є вода у підвалах. Банда керує містом.
09 Січня 2018, 11:57
Через підйом грунтових вод вода в річці падає... Ти давно в жеці ударно працюєш?
09 Січня 2018, 15:37
Що він тут жаліється, прокуратура близько, нехай пише заяву щоб перевірили законність проведення тедера.
09 Січня 2018, 20:46
Товстигу вже давно "заносить". І це все від Кіндера...
09 Січня 2018, 23:10
Солов'янчука ущемили? Я вас умаляю. Той вже набрався так що і внукам хватить.
09 Січня 2018, 23:11
Солов'янчука ущемили? Я вас умаляю. Той вже набрався так що і внукам хватить.
10 Січня 2018, 11:41
Дешево не означає якісно.