13 Червня 2022, 09:26
Ковельський боксер Владислав Дудар здобув срібло міжнародного турніру в Угорщині 635

Збірна України з боксу, до складу якої входив спортсмен із Ковеля Владислав Дудар, завершила виступи на 71 міжнародному турнірі «Bornemissza», здобувши 24 медалі та перше загальнокомандне місце.

Змагання в угорському Егері тривали з 7 до 11 червня. Під час турніру українці завоювали 24 медалі різного ґатунку.

Волинянин Владислав Дудар, який виступав у ваговій категорії 80 кг, завоював в Угорщині срібло.

Зазначимо, що в боротьбі за перше загальнокомандне місце наша збірна випередила всі національні збірні країн Європи, які брали участь у 71 міжнародному турнірі «Bornemissza», а також залишила позаду національні збірні Казахстану та Канади, які також змагалися з європейськими командами.