Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Олег Кіндер доручив підлеглому «пройти канаву» в Ковелі

12:00 09.01.2018
2113

На апаратній нараді начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Андрій Стернічук отримав вказівку від міського голови перевірити канаву, яка веде до річки Бобрівка.

«Андрій Васильович, потрібно буде продумати… пройти оцю канаву, що ми чотири чи п’ять років тому чистили з «другого» Ковеля це аж… Як ця річка?» – мовив Олег Кіндер, якому підлеглі в один голос підказали, що річка – Бобрівка.

Андрій Стернічук відразу ж відрапортував, що вже сьогодні працівники комунального підприємства «Добробут» виїжджають і будуть починати там чистити цю канаву.

«Я ще раз повторююсь: це територія району. Так. Взяти продивитися, бо тоді ми виділяли кошти там на співфінансування, але там річка була… не річка, а канава до річки була захаращена повністю сміттям. Ну просто зараз пройти, подивитися там, якщо заросла, чи знову сміття, то попідчищати», – наголосив Олег Олексійович.

Довідка: річка Бобрівка протікає в межах Ковельського району. Річище частково випрямлене і поглиблене. Витоки розташовані на схід від села Волошки. Річка Бобрівка огинає село Волошки та протікає переважно на північний захід поблизу села Білин, через село Колодниця і впадає в річку Турію на північному заході від села Колодниця. Біля місця впадіння утворює ніби острів між руслом Турії та її старицями. Має праву притоку – річку Широку.

;
Коментарі

Хапуга

15:00 10.01.2018

негайно виділити на чистку канави 10 мільйонів. Сцена почекає.

19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин