Голоби: тато-священик з дітьми заспівав колядку

09 Січня 2018, 16:32
3794

У нещодавно відкритому «новорічному містeчку» отець Ніфонт разом з дітьми заспівав колядок.

Відео опубліковано на сторінці священнослужителя.

«Тато-свящeник з дітворою завітали у казковe містeчко з колядою», – написав отець Ніфонт у дописі.

 

 

Як співали колядку після різдвяної літургії у Свято-Георгіївському Храмі села Голоби.

 

Коментарі
10 Січня 2018, 19:32
Чого йому ще тут колядувати? Мало йому луб'янка платить? То нехай їде під три чорти під фсб і там колядує...
10 Січня 2018, 21:18
Розпалювати внутрішню ворожнечу в країні під час війни - це злочин! Геть сепаратистів!
10 Січня 2018, 21:52
Не твоє собаче діло не до тебе приїхали,де хочуть там і колядують.А ти бездар сиди і сопи у дві дирки і мовчки завідуй.
10 Січня 2018, 23:25
Розпалюють ворожнечу тільки розкольники,не було вас і було усе добре в країні,а ви сюди всунулись своєю &quot; церквою&quot;<br/>розкольницькою
10 Січня 2018, 23:32
Що ти тявкаєш?Геть нечість ФСБешну!
10 Січня 2018, 23:48
Геть розкол,зробили війну то вали на передову і там тявкай а не сидиш під одіялом і чешеш я...ця
11 Січня 2018, 00:35
Так розкол і вчинила ФСБешна мацковська церква! Так званий харківський собор і був розколом. А якщо ти козломордий в цьому не куєш - не мелеш то краще не вякай. А з передової ще хлопці дійсно візьмуть за яйця московських фсбешників які і заварили війну на сході - а разом з ними і таких як ти КОЗЛОМОРДИХ!
11 Січня 2018, 10:32
Церква є одна Єдина Соборна Апостольська.<br/>А розкольницька не існує.
11 Січня 2018, 11:25
В діптіху найбільших православних церков такої церкви як УПЦ МП тобто мацковскаго патріархату взагалі не існує! Ця структура створена ФСБ расєї! А РПЦ займає лише 5 місце серед всіх церков!
11 Січня 2018, 19:28
З тупими нема про що говорити
11 Січня 2018, 21:07
Це ти про себе? Твоя тупість проявляється у тому що нема аргументів щоб щось нормальне написати. А на беззаперечний комент ти по своїй тупості - не здатний відповісти!