У Ковелі на розбитій дорозі розбив машину громадянин Білорусі

10 Січня 2018, 15:49
5720

Пригода трапилася під ранок на вулиці Тимошенко кілька днів тому.

У темряві громадянин Білорусі «влетів» на своєму автомобілі в одну з численних вибоїн на дорозі, серйозно пошкодивши транспортний засіб. На місце інциденту виїхала патрульна поліція, а згодом тут вже «розбиралася» ціла комісія з посадовців, аби встановити, хто має відповідати за те, що сталося, і в разі чого відшкодувати завдані іноземцю матеріальні збитки.

Журналісту нашого видання з компетентних джерел повідомили, що цю міжнародну автотрасу М-19 в межах міста Ковеля утримує комунальне підприємство «Добробут».

У грудні минулого року ковельчанин Володимир Вавринюк опублікував на YouTube відео від назвою «Ковель, курс на європу», у якому показав жахливий стан цієї дороги.

Коментарі
10 Січня 2018, 18:24
Знову добробут... А за який .уй утримувати тим голожопим
10 Січня 2018, 18:31
навіщо тоді беруть участь в тендерах, раз нема грошей?
10 Січня 2018, 18:50
Начальством потрібно ями забивати.
10 Січня 2018, 19:25
Нехай по своїх дорогах їздять, продажні шкури!
10 Січня 2018, 20:23
а тоби добре там издити ями поколина
10 Січня 2018, 20:28
завтра ти в тій ямі сидіти будеш, недоумок. До чого тут сябри? Ти поїдь до них і подивись, як бацька керує. Нашому чіколадному папіку до них як до києва рачки.
10 Січня 2018, 20:40
...бо наша біда в тому що Україною керують ті кому вона не потрібна.
10 Січня 2018, 23:04
Це дорога державного значення. Якого фіга місто має її ремонтувати повністю власним коштом?
10 Січня 2018, 23:31
а їм Україна, ненька наша, по барабану. Головне америкосам д****у лизнути
11 Січня 2018, 07:08
Це модернизований лежачий поліцейський
11 Січня 2018, 07:09
Там бруківка іще нічого
11 Січня 2018, 08:17
Не чіпайте бруківку! Вона ще з війни лежить, то рампа біля залізничної колії...
11 Січня 2018, 12:03
рампа, це є атрибут совєцької пропаганди. негайно знести , камінь вивезти крутеликам на подвір"я (Зараз такий камінь в ціні), а рампу замостит Товстигівською бракованою бруківкою, щоб вже нічого не нагадувало радянську владу в Ковелі.
11 Січня 2018, 12:08
цю рампу збудували ще сто років тому, коли "совєтами" в Ковелі і не смерділо
11 Січня 2018, 13:12
ПОТРІБНО ЩОБ КОЖЕН ВОДІЙ, НА КОЖНОМУ КІЛОМЕТРІ І НАВІТЬ САНТИМЕТРІ ДОРОГИ ВИМАГАВ ВІДШКОДУВАННЯ ЗА ЗАПОДІЯНІ ЗБИТКИ - ТОДІ Б І ДОРОГИ РЕМОНТУВАЛИСЬ КРАЩЕ. А то не встигли залатати другі ямки, як із перших уже "пломби" повилітали. Молодець Сябр хай вимагає компенсації по повній програмі.
11 Січня 2018, 13:36
Без сумніву, що нам потрібні хороші дороги. Але перед сябрами повинні відкриватись всі люки на дорогах, щоб вони там колеса з тягами та опорами залишали. Хіба сяброу можна назвати людьми, коли вони крадуть українців і віддають їх козломордим на катування? Та ще й воюють в Донбасі з українцями, на стороні козломордих окупантів.
11 Січня 2018, 17:01
зябри то не люди! Паскуди це пропутлєровські!
11 Січня 2018, 23:31
Та в того сябра була стара машина на євробляхах от і розсипалася.Лануса треба
12 Січня 2018, 01:58
Сябро живе при комунізмі. Йому не Ланоса від проклятого капіталіста, а москвича 412-го в чергу в 25 років, хай під ним ревматизм заробляє.
17 Січня 2018, 18:54
А правда , що Петро Перший білорусів до війська свого не брав ?