Новорічна ялинка у Ковельській міськраді прикрашена зіркою епохи СРСР

11 Січня 2018, 14:02
6673

Схоже на те, що керівництво ковельської мерії дотримується ще радянських традицій, коли новорічні ялинки прикрашали класичною зіркою, хоча й без серпа і молота.

Можливо, хтось з начальства й досі нудьгує за старими «совковими» часами? Чи, може, просто на закупівлю нової ялинкової декорації банально не вистачає грошей, або їх взагалі на це не передбачено бюджетом?

Традиційно ж на вершині різдвяної ялинки встановлюють ялинкову прикрасу, яка є символом Вифлеємської зірки.

 



 

Коментарі
11 Січня 2018, 16:48
Штірліц ще ніколи не був так близько до провалу.
11 Січня 2018, 17:16
А ще пятикутні зірки сяють на прапорах США та Євросоюзу! Однозначно комуняки там окопалися і сигналять китайськими прапорним зіркам однаковим опізнавальним символом.
11 Січня 2018, 17:17
хіба кіндеру і вєрці не однаково. їм що зірка, що двоголовий орел, аби було в кишені
11 Січня 2018, 17:25
Рівень статті і сайту
11 Січня 2018, 18:08
І у мене прикрашена Зіркою. І що? Була оголошена "ДЕКОМУНІЗАЦІЯ" а не "ДЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ". При "Комунізмі" (який заборонений) ніхто не жив (не встигли). Жили при соціалізмі (тіпа). А атрибути соціалізму ніхто не забороняв. Та й гратися в ЗАБОРОНУ можна лише в північній Кореї і в СРСР. Ми що, також одні з НИХ????????????
11 Січня 2018, 18:16
Оце уже зрада так зрада!!!
11 Січня 2018, 18:21
Який депуТАТЬ, така й мерія, яка мерія, така і йолка...
11 Січня 2018, 18:24
&quot;Традиційно ж на вершині різдвяної ялинки встановлюють ялинкову прикрасу, яка є символом Вифлеємської зірки.&quot;<br/><br/>Це точно-точно? Нічого не переплутали-прибріхали?
11 Січня 2018, 18:55
У Вифлеємської зірки має бути 8 кінців, а не 5! А на йолці натуральна совіцька звізда!
11 Січня 2018, 19:07
Господи, какие дебилы пишут подобные статьи? Ну вам заняться нечем что-ли? Когда я вижу такой очередной опус, у меня ощущение что мы никогда не выберемся из этой опы.
11 Січня 2018, 19:19
Вы глупеете прямо на глазах.
11 Січня 2018, 19:21
И он еще называет себя нормальным человеком?!
11 Січня 2018, 19:34
Нормальна зірка, чи тепер всі 5-ти кутні радянські? Головне що не червона.<br/>Нема до чого придертися?
11 Січня 2018, 19:39
на вершині різдвяної ялинки встановлюють ялинкову прикрасу, яка є символом Вифлеємської зірки.
11 Січня 2018, 20:11
а бандерні весь час радянські зірки мерещаться. Вони так налякані, що знову прийдуть совєти і будуть їх знову обісраних з схронів висовувати.
11 Січня 2018, 20:17
якби не було тих клятих комуняк вже давно жили би в Європі як нормальні люди
11 Січня 2018, 20:36
Браво, гарно сказано і логіка Ваших слів бездоганна.
11 Січня 2018, 20:41
Ти не псих, ти просто дурак. І живеш ти в недорозвиненому, як і сам, комунізмі.
11 Січня 2018, 20:43
Козломордий назвав себе нармальним человєком...
11 Січня 2018, 20:44
Я тобі скажу більше. Якби ще трохи порулив Кучма, а не ЦРУшний ставленик Прищавий, потім йому на заміну не прийшов явний бандюган Яник, а вже після його ці скакуни, брехуни і злодюги - вже давно жили б як нормальні люди і без Європи. Зодо комуняк... То ти за Кравчука, Кучму, Яника чи Пороха з Гунчиком говориш? Вони якраз були комуняками.
11 Січня 2018, 21:53
Покличте Ткачука і скажіть &quot;ФАС&quot;!!!!!!
11 Січня 2018, 21:53
Головне аби Мавпу смакувало
11 Січня 2018, 22:25
То зараз у нас комунізм?
12 Січня 2018, 00:30
Панове, я поняття не маю ЩО ТАКЕ КОММУНІЗМ. А ще більше не розумію чому ВІН заборонений. Жив я в УРСР це не комуністична а СОЦІАЛІСТИЧНА держава. Ваші &quot;Порохи&quot; не здогадались поки що це заборонити.
12 Січня 2018, 00:48
І ще раз браво.
12 Січня 2018, 02:06
Ти хочеш, рабе дурнуватий, щоб прийшли до тебе в хату бухі кацапські асвабалітєлі і викинули тебе з хати як в Донбасі, асвабаділі тебе від житла, хліба і сала. Чекай і думкою радій, придурку!
12 Січня 2018, 04:32
Чим прикрасити?<br/>Подайте ідею
12 Січня 2018, 06:06
Взагалі в розвинених країнах на деревах вішають хабарників та корупціонерів
12 Січня 2018, 06:06
Взагалі в розвинених країнах на деревах вішають хабарників та корупціонерів
12 Січня 2018, 09:20
все выдохнули, после этой статьи, жить стало лучше, все стали богаче, ума правда поубавилось, но это поправимо, еще будут новини.....
12 Січня 2018, 11:06
&quot;Чим прикрасити?<br/>Подайте ідею&quot; <br/>У статті написано: Традиційно ж на вершині різдвяної ялинки встановлюють ялинкову прикрасу, яка є символом Вифлеємської зірки.
12 Січня 2018, 13:32
То тепер кожна геометрична фігура, що символізує? А квадрат і круг що?
12 Січня 2018, 13:46
Не звертайте увагу! Для обурманених комуністичною ідеологією субєктів пятикутка зірка така ж свята як і Ленін в мавзолеї
12 Січня 2018, 13:47
одурманених
12 Січня 2018, 13:56
Ні не хочу щоб в мою хату хтось прийшов і &quot;асвабаділ&quot;. І все ж ... прийшли. Прийшли на людській крові інші &quot;асвабадітєлі&quot;. &quot;Асвабаділі&quot; і просрали найперспективнішу Мою країну. Закрили і розвалили фабрики і заводи (крім &quot;Рошена&quot;) тим самим &quot;Асвабаділі&quot; нас від роботи і загнали в євро-рабство. Тепер для того щоб прокормити сім&quot;ю, треба не бачити її місяцями (в час мого дитинства мої батьки були завжди зі мною і жили ми заможно ще й відкладали заощадження на книжку). &quot;Асвабадітєлі&quot; висмоктують з Моєї країни в офшори усі фінансові заощадження, &quot;сєбья любимих&quot; забезпечують неоправдано-захмарними зарплатами, преміями та іншими доплатами, які вимірюються в сотнях тисячах. Зарплати і пенсії простих людей підвищують на 1% на рік а ціни на 200% на рік. Замість того щоб провести над Януковичем суд (а до нього є &quot;питання&quot; адже судима людина не може займати не тільки посаду президента а й займати матеріально-відповідальну посаду) забігли в Верховну Раду і почали керувати, тим самим розв'язавши Путіну (ПТН ПНХ) руки. Адже коли справа Януковича не пройшла через команду юристів, через БУКВУ закону (що на той час було зробити досить легко) все це за межами Моєї країни стало схочим на Захват Влади. Саме через такі недолугі дії і прокакали ми Крим і Донбас, втратили тисячі життів наших воїнів - най кращих, і найпатріотичніших людей. Нинішні &quot;асвабадітєлі&quot; провели псевдо-люстрацію, просто обмінявшись кабінетами. АТО буде записане в Книгу рекордів Гіннеса як найтриваліша на планеті операція про звільнення заручників від терористів. &quot;Асвабадітєлям&quot; в Верховній Раді вигідно щоб ця операція продовжувалась до безкінечності. про що б ми не говорили, мова завжди йде виключено про ГРОШІ.<br/> Пригадуєте в якому стані була Польша в 90-х? Вона була в більш жахливішому стані ніж моя Україна. Не ми а вони їздили на &quot;заробітки&quot; в Україну. Скуповували і масово вивозили телевізори, ел.дрелі, праски, стояли на ковельських базарах, тощо. І тепер у них ціни НАШІ а зарплата з додатковим нулем в кінці. Оце є реформи. А те що у нас - барда, хаос і повне беззаконня.<br/> Так що панове &quot;Розумний&quot; я поки що за Зірку
12 Січня 2018, 15:29
Молодець!!!!! Приємно, що є ще адеквані люди, а не одурманені зомбоящиками істоти.
12 Січня 2018, 16:17
Дякую за розуміння!
12 Січня 2018, 17:36
а что все заткнулись.....ау, где все любители даров волховских?
12 Січня 2018, 21:12
Молодець, відбрив дурнуватим нацикам як треба. Слава Богу, що в нашій нещасній країні ще є адекватні і розумні люди, значить не все втрачено. Ця влада вже починає потихеньку прибирати нациків, бо ні Європа, ні Ізраїль інакше не зрозуміють. Дай Бог, все ще відродиться, і економіка підніметься, аби лиш придурків кудись звідси збагрити.
12 Січня 2018, 21:15
Слухай, нещастя ти тупеньке, розкажи-но щодо пятикутних зірок америкосам, яких ви ладні в дупу цілувати. Там їх на прапорі аж цілих 50 штук, тобто вони комуняки в 50 ступені.<br/> Господи, де ж такі недовчені ідіоти в нашій країні беруться.
12 Січня 2018, 21:59
І яку ж &quot;твою країну&quot; розвалили? Комунофашистську козломорду імперію, яка 10 мільйонів українців тільки голодом зморила. Дураче ти круглий, подивись в очі родичам українців, знищених угрофінськими козлами, які вкрали навіть назву &quot;країни&quot;. Таких як ти дураків купують кацапи за 30 дерев'яників, бо ти і тобі подібні більше не коштують. Бредиш ти ольгінськими бородатими штампами, а потім під другими ніками розхвалюєш свої пости. Примітивний ти пітушок...
12 Січня 2018, 22:38
Що дурень то дурень. А як ти і тобі подібні дивитеся в очі замордованих вами молодих людей, яких вина лише в тому, що не хотіли йти гнити в схрони, а працювали лікарями і вчителями, колгоспниками, робітниками? Тільки не гавкай, що всі вони були вимордовані переодягненими енкаведистами. Ще в 90-х жило багато свідків тих подій, відомі прізвища тих &quot;героїв&quot;, які спочатку служили поліцаями і відправляли наших людей в Німеччину, а у 1943 році масово пішли в УПА, бо боялися за свої шкури. І імена їх відомі, і прізвища, і діти їхні живуть серед нас. І документи збереглися. Не документи енкаведистів, а документи з тих самих схронів. Документи з прізвищами замордованих. І не потрібно верещати, завчивши пару штампів на кшталт &quot;козломордих&quot; і &quot;комунофашистів&quot;, якщо ти тупе створіння, яке крім &quot;Букваря&quot; нічого в житті не прочитало. І з 1991 року нічогісінько не збудувало в цій країні, а лише розвалило і розікрало. Через те й комплексуєш - верещиш про &quot;твою країну&quot;. Так - мою країну, в якій не було стільки жебраків, малолітніх злочинців, голодних пенсіонерів, безробітних, з якої люди не їхали на заробітки по польщах, в якій не розвалювались сімї, в якій не було війни. Це - моя країна. А що бачив у житті ти, закомплексоване створіння?
12 Січня 2018, 23:17
Слухай ти, брехун недовчений, кому ти що втираєш, сопляк. Які 10 млн., навіть кончена українська вікіпедія вказує що внаслідок голоду померло близько 3,5 млн. єителів України, і це не тільки українці, а й представники всіх національностей. Того ж року в Росії померло більше 7 млн. всіх національностей. Ти своїм побратимам під час трахання в дупу будеш чесати, а не нормальним людям, які трохи краще за таких як ти вчились.<br/> Не для тебе, чмошного, а для всіх нормальних украхнців даю посилання з америкосовсіх газет тих років, звідки добре видно, що не менший голод був і на Західній Україні, а тоді тут рулили поляким з румунами та мадярами, ось читайте, або перевіряйте самі: http://nk.org.ua/obshchestvo/v-1932-33-godah-v-galichine-bushevali-golodomor-i-terror-79690<br/> Сайт український, так що всяких свідомих проше не бризкати слиною вперемішку з нівном, що це рука Путіна і ФСБ.
12 Січня 2018, 23:36
Ось сайт з фотосканами українських емігрантських газет того часу, з Європи та Америки, щодо голоду. Вас би, пси бандерівські, в АТО відправити, щоб там мізки прочитили, але ви ж тільки грабувати вмієте за спинами нормальних солдат.<br/>https://o-l-e-k-s-a.livejournal.com/179799.html
13 Січня 2018, 01:34
Не спи, як пожежник, по 25 годин на добу, видаляй відверто антиукраїнські висери-кліше.
13 Січня 2018, 03:10
Видаляти потрібно лише &quot;нецензурщину&quot;. А тут все в МЕЖАХ. Хіба ми ВЖЕ в Північній Кореї що не маємо права висловлювати своєї думки? І хіба це АНТИУКРАЇНСЬКЕ коли кажеш ПРАВДУ? В захист України, яка із часу проголошення Незалежності й дня не пробула Незалежною. Моїй дитині стількі ж років як і Новій Україні, вже й онуки повиростали, а все чекають не дочекаються коли ж настане та Незалежність і взагалі Як Вона виглядає. Як може відбутися Держава, коли нею керують Нелюди з подвійним і потрійним громадянством, заганяють нас в вічне ярмо кредитів від Валютного Фонду. Країна вічних і безтолкових революцій (на одній з них були й мої діти). Країна-полігон де виясняють свої відносини США і Росія. Країна в якій справжнім національним прапором є прапор із зіркою Давида і Гімном є бандитська &quot;Мурка&quot;.<br/> Хіба ЦЕ може бути АнтиУкраїнським, коли говориш своїм найбіднішім і найнещаснішім українцям Правду? Я хочу ду-у-уже пишатися своєю Україною. Назвіть хоча б 10 причин щоб я пишався (бо їй-Богу не знаходжу) Це ж треба мати талант щоб найіндустріальнішу із усіх колишніх 15-ти республік країну перетворити помийну яму.<br/> В 1945-му ми були зруйновані і розвалені, по при те всього через 17 років відправили Людину в космос і з Нуля відродили всю інфраструктуру. Так я горжусь Тією країною. але ще більше хочу гордитися Новою Україною... От чи доживу. Бо маю літ вже надто багато, та й здоров&quot;я не &quot;пацанське&quot;.
13 Січня 2018, 13:32
Дякую розумній, адекватній Людині.Підпишусь під кожним Вашим словом.
13 Січня 2018, 14:40
Ти придур сам сереш по всіх сайтах і сам дякуєш собі дибілу.
13 Січня 2018, 16:01
Шановний &quot;Козло Мордий&quot;! Будь-ласка стань &quot;Мудро Лицим&quot;- не пиши нісенітниці, в яку й сам не віриш. Пиши по суті.
13 Січня 2018, 16:18
Так що може бути ще краще по суті: ти дебіл козломордий під висером 5 накалякав - а до останнього 5 - подякував. Діагноз: роздвоєніє лічності
13 Січня 2018, 16:24
Так ще і називаєш себе коханого - розумною і адекватною людиною! Діагноз: козломорда шизофренія!
13 Січня 2018, 18:30
Вам усім пороблено
13 Січня 2018, 20:55
Не звертай увагу на &quot;Козломордого&quot;, він інших слів не знає, Освіти ноль, мізків теж, почуло десь своєю поганою дупою, що бандера герой а москалі вороги то й пише всякі дурниці на радість тим, хто під зіркою Давида, як ви правильно сказали, розриває країну.
13 Січня 2018, 21:48
Знову козломордий сам із собою тявкає. Параноя в дебілкуватого!
14 Січня 2018, 20:04
Не переволь стрілки, КОЗЛОМОРДИЙ це ти. І взагалі, закрий пащеку, бо гівном бандери навіть через всесвітню павутину смердить. Чи, може, це ти відсмоктував у свого чергового побратима-нацика після вивчення євроцінностей?
14 Січня 2018, 22:39
Ти козломорда нечисть навчись без помилок писати - це по перше. По друге - ти радо відкликаєшся на свою клікуху яка тобі дуже личить. По третє - ти падло Фсбешне засираєш всі коменти сам із собою розглагольствуєш. Висновок - ти підар збоченський із діагнозом параноїк шизофренічний!
14 Січня 2018, 22:55
Ти козломорда нацистська нечисть, навчись без помилок писати, це по-перше. По-друге - ти козломордий, хоч як ти намагаєшся це поганяло скинути, воно тобі аж дуже личить. По-третє, ти ФСБшне падло, ЦРКшне падло, і просто гниле нацистське падло, це тобі дуже личить. По-четверте, тобі ж люди сказали, закрий пащеку, бо навіть через інет з її тхне вафлями твоїх побратимів -підарів. Чмо бандерівське.
14 Січня 2018, 23:33
Ти придур - довбаний шизофренік. По своїй тупорилій тупості не можеш висрати щось своє підаристичне індивідуальне - а все як мавпа повторюєш!Ти путлєровька підстилка одне маєш до вподоби - вафлі і відсос! Я тобі гнида повторю - що ти вафліст збоченський!
14 Січня 2018, 23:44
Тим ідіот, навіть слово, яке визначає твою стать правильно написати не можеш. По своїх тупорилості не можеш висрати більш нічого, що придумали при зачатті твоїх двох татусів двої двоє діджів у схроні. Ти ж пряме спростування теорії, що підари не розмножуютьтся. Вийди на майдан, стукни себе клітором у груди і гордо заяви, що ти правнук бандери. Бабла косонеш. Ти обамівська підстилка, ти сосало і сосати будеш. Дай-но вгадаю, ти, певно, той гарненький сосульчик філон? Бо такою вишуканою мовою тільки такі свідомі гомосексуалісти можуть вибльовувати свої високоінтелектуальні думки. Слава Україні! І хай щезне бандерівська наволоч, проклята цивілізованою Європою, яка заважає жити нормальним людям.
14 Січня 2018, 23:46
Якщо не пройняло, поясню - тобі ГЕРМАфродити заслужити ще треба. Ти просто гомонацикус.
15 Січня 2018, 00:02
Придур вчи біологію! Гермафродити це ті які змінюють стать. Так от ти таким і є: то ти підарас - то в тебе клітор і груди в курячих мозгах. То ти ковельчанка - то ковельчанин.То ти Галя - то Гіві! То ти кричиш - путін і расєя - то Слава Україні! В тебе придура ще і старческий маразм! А з Філоном ти пролетів!
15 Січня 2018, 01:12
Але ж зірка чомусь не червона
15 Січня 2018, 01:13
Мабуть Верка зафарбувала
16 Січня 2018, 00:07
П'ятикутна зірка (☆) — поширена у світі ідеограма. Утворюється з'єднанням ліній однакової довжини під кутами 36 ° у кожній точці. Продовження ліній всередині зірки до сходження ліній разом утворює пентаграму. П'ятикінцева зірка є важливим релігійним та ідеологічним символом, і тому широко використовується.
16 Січня 2018, 00:12
П'ятикутна зірка (☆) — поширена у світі ідеограма. Утворюється з'єднанням ліній однакової довжини під кутами 36 ° у кожній точці. Продовження ліній всередині зірки до сходження ліній разом утворює пентаграму. П'ятикінцева зірка є важливим релігійним та ідеологічним символом, і тому широко використовується.
18 Січня 2018, 01:46
Как на Кремлє в белокаменной.