Ковельчанин показав як водії у Ковелі паркуються на пішохідних тротуарах

13 Січня 2018, 10:45
6504

Ковельчанин Віталій Андрощук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук опублікував фото автівок, які припарковані на пішохідних тротуарах або на вузькій проїжджій дорозі.

«Коли в Ковелі будуть виконуватися ПДР? Коли наша піліція (від «пиляти бабло») буде робити безпечним прохід і проїзд?», – написав він у дописі.

 



1


Допис викликав суперечку між коментаторами, оскільки не на всіх фото є порушення правил дорожнього руху. 

«На всіх (фото є порушення, – ред.). Якщо говорити про те, що дозволена стоянка на краю тротуару коли лишається два метри для пішохода, окрім того заборонений рух по тротуару. Якщо вникнути, то це правило про край тротуару діє тільки, якщо заїжджати на тротуар двома колесами», – прокоментував Вадим Абрамчук, один із користувачів мережі. 

 

2
ПДР України. Зупинка і стоянка
ПДР України. Зупинка і стоянка

 

Коментарі
13 Січня 2018, 13:06
Підпункт в - дозволяє паркуватись на тротуарах. В чому проблема ?
13 Січня 2018, 13:28
В нашому місці це хвороба невихованих водіїв припарковуватися де попало , створючи тим самим проблеми мешканцям . Пропоную такі авто мітити балончиками фарби. Я розумію ,що це не зовсім правомірно, але як заставити поважати людей і закони ...!!!!!!!!!!
13 Січня 2018, 13:35
В тому районі взагалі плачевна ситуація . Буквально вчора якась бабенція на джипі на зелене світло світлофора по пішохідному переході розвернулась, заїхала на тротуар і поїхала в сторону квіткового ринку. Пішоходи від шоку не встигли якось зреагувати, бо довелось відскакувати з дороги. А якби там були дітки і не встигли зреагувати????? Бидло є бидло. І ПДР тут ні до чого.
13 Січня 2018, 15:03
потрібно набрати команду з 5- 10 кремезних хлопців і перевертати машини, які стоять на тротуарах. І нехай потім те бидло думає - а що ж з його машиною сталося.
13 Січня 2018, 15:04
а що з цього приводу скаже банда Філона?
13 Січня 2018, 15:29
Це все, що ви радите криміналом пахне! Викликайте поліцію і хай вони працюють!
13 Січня 2018, 15:51
Біля універмагу я і сам частенько під'їжджаю ближче до входу. Мені потрібно забирати товар. А як би ви поступили б на моєму місці?
13 Січня 2018, 15:51
А де там паркуватися??? В кармані який розрахований на 5 автівок??? Люди для чого цей негатив та ця непотрібна мова??? Треба щоб влада зробила достатьню кількість парковочних місць для водіїв тоді кричати що хтось десь не там став!!! Самі знаєте що в нас з цим велика проблема!!! Всім добра)
13 Січня 2018, 16:41
забирають товар зх заднього входу, дебіл. там для того є під"їзд і широченні двері.
13 Січня 2018, 18:28
В інших містах давно все вирішено
13 Січня 2018, 18:44
Хто бачив на чорному гольфі на литовських номерах літав обдовбаний уркаган видно по обличчю що під дозою його скривило і то пришвидшувався то галиував, поліція виїхала на виклик на перехват того наркомана
13 Січня 2018, 20:15
А "піліція", як Ви висловилась, не повинна робити "прохід і проїзд". "Піліція" повинна розкривати злочини. В першу чергу всі, і в тому числі і Ви, повинні почати поважати себе і своїх сусідів - на лише по підїзду чи сходовому майданчику - а взагалі, всіх мешканців міста. І тоді питання вирішиться само собою. Те, що "піліція" накладе на когось штраф - проблеми не вирішить - бидло залишиться бидлом. А тому, не треба шукати "козла-відбувайла" - "піліцію", якщо народ у нас козляри смердючі. Отак якось. Надіюсь, свою думку виклав зрозуміло. Коли щось не так - пробачте.
13 Січня 2018, 20:38
аде парковка
13 Січня 2018, 20:55
В нашому місті головна хвороба це те що кармани для паркування будуютт підприємці а не влада! Це тільуи ми розуміємо що місто і потреби змінилисязмінилися і біля кафе і магазинів треба парковки. А чому біля УНІВЕРМАГУ!!! шановні саме центральтне місце де паркінг?! А ще проблема в людях- що пішоходи що водії нф виховання ні культури! Таке відчуття що всі з лісу- вже якось не звично коли адекватні на дорозі і пропускають чи хоч правил дотримуються це і велосипедістів і пішоходів і водіїв стосується
13 Січня 2018, 21:21
Скажіть а де паркувати автомобіль???
13 Січня 2018, 21:53
Ксюша - молодець. Все дуже точно висловила. Колись транспорту було менше. А, оскільки інфраструктура міняється, то потрібно враховувати і проблему збільшення кількості автомобілів. І не лише платними стоянками, як на Привокзалці. Коли ставлять автомобіль на огороджену і охоронювані стоянку, я згідний і заплачу. А коли навпроти просто навпроти автостанції - за що я маю платити?
13 Січня 2018, 22:31
Піліція, між іншим, повинна карати персонажів, котрі здійснили адмінправопорушення. А цього щастя на фото і поза ним - на ще один бюджет Ковеля.
14 Січня 2018, 19:18
ребята В КОВЕЛІ ТРЕБА СТОЯНКИ АБО КАРМАНЧИКИ РОБИТИ А НЕ МАГАЗИНИ СТРОЇТИ О ТОДІ БУДЕ ДЕ ПАРКУВАТИСЬ
14 Січня 2018, 19:22
ребята В КОВЕЛІ ТРЕБА СТОЯНКИ АБО КАРМАНЧИКИ РОБИТИ А НЕ МАГАЗИНИ СТРОЇТИ О ТОДІ БУДЕ ДЕ ПАРКУВАТИСЬ <br/><br/>А ТАК КЛАСІКИ ПОСТРОЇЛИ БАБАЛА ЗРУБЛЮЮТЬ А ТАМ КАРМАНЧИК ДЛЯ КАЛЯСОК ІЗ ДІТЬМИ<br/>ПРЕМЄРА ТАКОЖ ДЕ ПОСТАВИТИ ???? КАРМАН НА 3 АВТО А ЗА СТОЛТКАМИ СИДЯТЬ 30-40&quot;АВТО&quot;<br/>САЛЮТ НАХІМІЧАНИЙ СУПЕРМАРКЕТ СТОЯНКА Є А ВИЇХАТИ ЯК В ЛІФТІ РОЗВЕРНУТИСЬ
14 Січня 2018, 19:25
ребята В КОВЕЛІ ТРЕБА СТОЯНКИ АБО КАРМАНЧИКИ РОБИТИ А НЕ МАГАЗИНИ СТРОЇТИ О ТОДІ БУДЕ ДЕ ПАРКУВАТИСЬ <br/><br/>А ТАК КЛАСІКИ ПОСТРОЇЛИ БАБАЛА ЗРУБЛЮЮТЬ А ТАМ КАРМАНЧИК ДЛЯ КАЛЯСОК ІЗ ДІТЬМИ<br/>ПРЕМЄРА ТАКОЖ ДЕ ПОСТАВИТИ ???? КАРМАН НА 3 АВТО А ЗА СТОЛТКАМИ СИДЯТЬ 30-40&quot;АВТО&quot;<br/>САЛЮТ НАХІМІЧАНИЙ СУПЕРМАРКЕТ СТОЯНКА Є А ВИЇХАТИ ЯК В ЛІФТІ РОЗВЕРНУТИСЬ<br/>МОДНИЙ АПЕЛЬСИН -ОРАНЖ ЖЕРТИ ХОЧУТЬ А ПАРКОВКИ НОРМАЛЬНОЇ НЕМА МУСЯТЬ ЛЮДИ ПАРКУВАТИСЬ БІЛЯ АПТЕКИ <br/><br/>ЦЕНТАЛЬНА ЛІКАРНЯ З САМЧУКОМ ГРОШІ ДЕРУТЬ ЛІКАРНЮ ЯКИСЬ НЕ ПОТРІБНІ РЕМОНТИ РОБЛЯТЬ АСВАЛЬТ БІЛЯ ЛІКАРНІ СМІХ І ГОДІ А СТОЯНКИ НЕМА
14 Січня 2018, 19:27
СТАДІОН ВЕРЕС ШЛЮЄФ ЧИ ХТО ТАМ ЗАПРАВЛЯЄ ГОТЕЛЬ ПОСТРОЇВ А СТОЯНКИ НЕМА<br/>ПИТАННЯ КУДИ ПАРКУВАТИСЬ ЯКЩО СДАДІОН ВМІЩУЄ 1000-1200 ЛЮДЕЙ ЦЕ ХАЙ 3 ЧАСТИНА НА АВТО КУДИ СТАВИТИ
14 Січня 2018, 19:30
ВИСНОВОК ТАКИЙ ДЛЯ ПРИДУРКІВ ЯКІ О ЦЕ ФОТО РОБЛЯТЬ АБО КРИТИКУЮТЬ ЦІ АВТО ЯК БИ НЕ В УСТАНОВЛЕНОМУ МІСЦІ!!!!!!НЕМА КУДИ ПРОСТО ПАРКУВАТИСЬ ПОСТАВТЕ ОТИХ ЛЮДЕЙ НА ЦЕ МІСЦЕ І ПОБАЧЕТЕ ЯК В НАШОМУ МОДНОМУ МІСТІ КОВЕЛЬ ПОСТАВИТИ АВТО!!!!!!!!!!!!!!
15 Січня 2018, 11:24
Тобі потрібне негайно пройти поглиблену мед.комісію ...Це діагноз ... Але людей -пішоходів повинен поважати і в неположеному місці не паркуватися , думаю ти зрозумів , Дякую !
15 Січня 2018, 16:56
в 9,54 15.01,2018 ник до васильвич ти хуйло то тобі треба пройти комісію в ліпінах уебан