У відновлення «Локомотиву» у Ковелі вкладуть 60 мільйонів гривень

14 Січня 2018, 18:00
13725

Для реконструкції стадіону «Локомотив» у Ковелі впродовж двох років планують вкласти 60 мільйонів гривень інвестиції.

Про це сказав під час річного звіту перед громадою міський голова Олег Кіндер.

«Дай Бог, якщо проект втілиться, ми говоримо, що приблизно за два роки ми маємо вложити інвестиції. Ще раз повторюсь, щоб мене десь не звинувати у тому, що зловили на слові. Якщо дасть Бог і ті домовленості, які вже сьогодні у мене є – буде вкладено більше 60 мільйонів гривень», – зазначив він у відповіді.

Нагадаємо, стадіон «Локомотив» реконструюють у рамках міжнародного інфраструктурного проекту «Транснаціональні центри діалогу культур».

Під час колегії міської ради 27 грудня повідомили, що до проекту реконструкції увійшла прилегла до стадіону територія, загальний розмір земельної ділянки у проекті – 7,8 гектарів. Сама територія стадіону «Локомотив» займає 6,2 гектарів. Рішенням міської ради ще у 2004 році було зарезервовано земельну ділянку для розширення стадіону. І лише нині зробили проектну документацію, проект землеустрою, що вся ця територія буде для обслуговування стадіону «Локомотив».

 


Проектна візуалізація реконструкції стадіону
Проектна візуалізація реконструкції стадіону

Коментарі
14 Січня 2018, 22:21
Для відновлення «Локомотиву» у Ковелі вкРадуть 60 мільйонів гривень
14 Січня 2018, 23:38
Там вже є побудований бар
15 Січня 2018, 00:00
Місто повинно дати на відновлення стадіону "Локомотив" всього навсього 10 000 грн ( і то ця сумма ще під сумнівом). Ці гроші потрібні на закупку палива для транспорту який буде звозити назад до стадіону всі бетонні плити, перекриття, цеглу які вкрав і вивіз Балак. А це все знаходиться на гаражах балака на машзаводі, в Стеблях, на Корольова у братика. Частина вкраденого і ще не вивезеного знаходиться в КП "Добробут" і в ЖЕКах. А відновлювальні і будівельні роботи має фінансувати балак з своєї кишені. не вірите? Проїдьтесь по вказаних підприємствах і точках баоака і все побасите на свої очі.
15 Січня 2018, 00:01
Я поздорвляю Вас всіх з святами! Але я ще не бачив такого сайту ( по Волині ) на якому сидять читачі , які бачуть тілки г і в н о !<br/>Подивіться на наш Ковель іншими очима !<br/>Я постараюся Вам це показати , адже я тут ріс вже 62 роки !
15 Січня 2018, 00:06
Тут не читачі сидять - а один КОЗЛОМОРДИЙ ! Сам собі сере і сам - підсирає!
15 Січня 2018, 00:56
Там уже Шлюєв забив місце під готель.Побудує за рахунок міста...
15 Січня 2018, 00:57
На макеті красиво
15 Січня 2018, 01:01
Знову видно чорнозем будуть вивозити на продаж камазами
15 Січня 2018, 01:11
В Ковелі є стадіон Шлюєва в прекрасному стані. І що, на ньому кожен день грають в футбол? Черга вишикувалась?<br/>Зате в Ковелі нема авторинку і є апетитне бажання красти десятками мільйонів...
15 Січня 2018, 01:27
Головне навколо стадіону набудувати барів та готелів
15 Січня 2018, 02:44
Я коли ще 55 років тому назад ходив на футбол на Локомотив ( хоча і через деревяний паркан ) то була велика подія ! І <br/>/ І коли мої сусіди по Чекремушках - Висоцкий Ігорьок і Єрема виходили на поле ми верещали так ніколи ! І мені дуже жаль , що такий стадіон Локомотив який став руїною ! тому хочу щоб мої внуки також бігали на футбол , на легку атлетику в Ковелі !
15 Січня 2018, 06:59
Туди на стадіон Локомотив пару ініціативних ідіотів навіть було перепенесли ринок чи то базар і на футбольному полі рядами стояли продавці
15 Січня 2018, 07:15
Хороше побажання
15 Січня 2018, 07:22
Так розвивався бізнес та розвалювалася державність
15 Січня 2018, 08:45
А де найкраще можна красти, тільки на будівництві, реконструкції, он рибачок вже 4 роки все шось строіть на водоканалі , і краде ікраде . Є сумніви?
15 Січня 2018, 11:09
Рибачок відбудовує те, що розікрав у свій час Тищук. У його хазяйстві - чистота і порядок!
15 Січня 2018, 12:26
Рибачок молодець навів порядок в водоканалі може трошки краде , а ви б не крали? Він кусає кусочок хліба потрошки розуміє якщо багато кусати то можна вдавитися. МОЛОДЕЦЬ
15 Січня 2018, 12:38
N-ий стадіон в Ковелі та і Україні, а наш футбол все гірше та гірше. Побудують, вкрадуть, потім будуть потрібні кошти на утримання, будуть виділяти і знову красти. Зробили би краще можливо для зимових видів спорту чи навели лад на привокзалці (хоча кошти виділяються під конкретний об&quot;єкт). На проекті все дуже чудово, а зроблять як на нбережній: доріжка, пару лавочок з ліхтарями, качеля та поле з бур&quot;янами при відсутності туалетів. А проект такий був гарний....
15 Січня 2018, 13:51
От як би в проект включили почистити річку коло стадіону
15 Січня 2018, 19:44
То буде як в Буковелі
15 Січня 2018, 23:38
А ми поки на ремонти в школах продовжимо скидатись.
16 Січня 2018, 14:03
Ще покійний Кондратович Євген Михайлович, Царство йому небесне, казав, що дві помилки у своєму житті зробив такі, що не прощаються : 1.Дав розвалити стадіон &quot;Локомотив&quot; \та 2. Посприяв у призначенні на басейн не того директора... дуже сильно страждав за спортивну школу - це його було дітище!!!
16 Січня 2018, 14:41
зняла меморіальну дошку пам&quot;яті Є.М.Кондратовича і більше року назад не встановила...так їй не хочеться щоб світла пам&quot;ть про Є.М.Кондратовича була серед людей!!!
16 Січня 2018, 15:26
В Голобах по такому прожекту зробили євростадіон &quot;Дружба&quot;. Достатньо на Ковельський район.
18 Січня 2018, 01:04
В ГОЛОБАХ ГАВНО А НЕ СТАДІОН