19 Липня 2022, 17:25
Біля Ковеля відбувся чемпіонат з мотокросу, де змагалися спортсмени з 22 міст України 1678

На мототреку урочища Люблинець відбувся відкритий чемпіонат Ковеля у класах 50 см, 65-85 см, аматори МХ1/МХ2, OPEN, ветерани.

Його організувала Ковельська федерація мотоспорту й управління культури, молоді, спорту та туризму. Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

До Ковеля приїхали 55 спортсменів з 22 міст України. Серед учасників — п’ятеро ковельчан. З них троє піднімались на п’єдестал, аби отримати свої заслужені нагороди.

Зокрема, Ілля Федорук посів перше місце серед аматорів МХ1, Назар Батюк переміг у класі «аматор» МХ2, у цій же номінації Владислав Голечко виборов друге місце.

На думку голови Ковельської федерації мотоспорту, срібного призера чемпіонату Владислава Голечка, такі зустрічі необхідні мотокросменам. Це – нагода перевірити свої навички на практиці, побачити, наскільки вправно вони володіють мотоциклом на фоні своїх суперників.

Втім, у Ковелі провели не лише змагання, але й зробили ще одну корисну справу – зібрали кошти на підтримку ЗСУ – 12 738 гривень.