Олег Кіндер дав інтерв’ю спецкору газети «Вільна думка»

16 Січня 2018, 11:05
5281

Спочатку на апаратній нараді міський голова Олег Кіндер (на фото) доручив своєму заступнику Андрію Товстизі та начальнику управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрію Стернічуку грейдерувати вулиці.

«Погодні умови прекрасні. Болото підмерзло, вимерзло, сухо і грейдерування по вулицях… Воно не такий був великий, який там збив землю, що буде там грейдер гризти мертву землю. Абсолютно погода, я ще раз говорю, для грейдерування вулиць дуже хороша. Це зрозуміло. Нас би не зрозуміли, аби це було буквально пару неділь назад, коли по коліна води було. Да, то ми просто б грязюку робили. Те, що люди там кричать: «Ями великі!», але не могли технічно. А зараз технічно можна робити. Грейдера пускайте», – дав вказівку підлеглим Олег Кіндер.

Після закінчення апаратної наради до нього із запитанням підійшов спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк, який свого часу був професійним грейдерувальником.

«Ви маєте дороги грейдерувати, але ж восьмого числа вже було шість градусів морозу. Я ось працював у батьків у селі, то земля промерзла до десяти сантиметрів. Думаю, що будуть брили, коли ви будете грейдерувати», – мовив він міському голові, покладаючись на свій досвід.

«Ні. Тоєсть грейдерування професійними грейдеровщиками воно визначається тільки по великих, коли були великі калюжі і вибились великі ями, тоєсть вода вимерзла і є горби, він проходить верх. Тому що я сам був на такому грейдеруванні – кінець [вулиці, – ред.] Відродження – Черняховського, по-моєму в п’ятницю. Абсолютно все нормально получається», – запевнив Олег Кіндер.

Мер міста також порівняв грейдерування влітку та взимку і згадав прогноз погоди.

«Я розумію, що не ідеально, так як літом. Але я вам покажу просто-на-просто, чому я так сказав. Прогноз погоди. Бачите – плюсова. Тоєсть питання в тому, що чим добрий цей мороз був. Що вся вода вимерзла. І коли була оця плюсова температура і в деяких місцях ми почали грейдерувати, то замість того, щоб отримати гарну рівну дорогу, просто отримали болото. Тому що верх, де грейдер пройшов, а вниз, де стояла вода, туда постягував щебень і грунт. І получилось що? Машини почали їхати і…», – казав Олег Кіндер.

«Нащо?» – спитав Микола Силюк.

«В грязь просто получилось. Із-за чого, те, що люди кричать, що потрібно вот грейдерувати, бо не може проїхати великі калюжі. Так. Але грейдерувати не можна, тому що ми болото робимо. А зараз да. Вот я сказав: великих морозів не було. Самий великий мороз був мінус дев’ять. Корка, абсолютно ви праві, корка замерзла вверху. Але я ще раз повторююсь: вимерзла вся вода. І я тільки що показав вам прогноз погоди: плюсова температура. Власне, вона оце дасть можливість нам зробити гарну дорогу. Але більш-меншу гарну дорогу. Але єдине питання, щоб знову дощі не йшли. Оце єдине, що…», – пояснив мер міста.

«Дякую!» – сказав Микола Силюк.

«Прошу!» – відповів Олег Кіндер. 

Коментарі
16 Січня 2018, 13:40
а що, кіндер знає що таке грейдерувати землю? Вони думають, що то грейдер проїхав побібікав, щоб люди бачили і закрив акт невиконаних робіт на тисяч так 200000. За зимове утримання доріг відповідає Верес. А зи урманя якрз і перелбача не тки сігприбирати, якогонебуло( аакти евиконани обіт підписані і гроші Вересу заплачені) за такі роботи, якби сніг йшов як у Сибіру і цілий грудень зперестанку. Так що у Вереса судячи по недавніх фото грейдерє, тракторист ( один і той влаштований неофіційно) теж є ось і уперед.
16 Січня 2018, 17:31
А ким ще був Силюк, крім грейдерувальника (професійного), до того, як стати "спецкором" газети "Божевільна думка"?
16 Січня 2018, 17:41
а ти сходи до нього і запитай
16 Січня 2018, 19:06
ГРЕЙДЕРА ПУСКАЙ!!!!!!! ЗАВТРА ПРОЇДУСЯ КОВЕЛЕМ І ПОДИВЛЮСЯ ДЕ БУДЕ ГРЕЙДЕР!!!НАПИШІТЬ ВУЛИЦІ ЯКІ БУДЕ ГРЕЙДЕР ПРОЇЖДЖАТИ
16 Січня 2018, 20:26
дав інтервю неіснуючому журналісту неіснуючої газети.. якщо це інтервю то чому не опубліковано на кошик ком, а не в цій мега газеті...
16 Січня 2018, 21:01
«Ві́льна ду́мка» (англ. «The Free Thought») — перший український часопис в Австралії. Виходить з 10 липня 1949 у місті Беррі (штат Новий Південний Уельс), від 1950 видається у Сіднеї.
16 Січня 2018, 21:04
силюк --- перший австралійський професійний грейдерист-кореспондент.
16 Січня 2018, 21:06
а може силюка кенгуру копнув ?
16 Січня 2018, 21:09
ні, Силюка мавпи бананами закидали
16 Січня 2018, 21:35
Прочитав - чи плакати, чи сміятися...... Який "спецкор" таке і "інтерв'ю" в коридорі. В австралійських кенгуру більше розуму, як в пана "спецкора".
16 Січня 2018, 21:56
Коля згрейдеруй свій срач біля мого магазину і своєї хижі! Ти ж профі........
16 Січня 2018, 22:42
Поясніть мені як мерзлу землю рівняти грейдером і класти асвальт
16 Січня 2018, 22:43
Дол...йоб - подумав Микола Силюк;<br/>Сам ти дол...йоб - подумав Олег Кіндер.
16 Січня 2018, 22:43
Самотакзванець &quot;спецкор&quot; в чому спец...???
16 Січня 2018, 22:59
Люди прощо ви пишите проблема в мера зголовою а ви до журналюги діло маєте
16 Січня 2018, 23:05
Біба і Боба два долб.йоба, Біба тоїсть мєр, крутий дорожник- будівельник- грейдерист.
16 Січня 2018, 23:10
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ<br/>НАКАЗ 14.02.2012 № 54 Про затвердження Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів.<br/><br/>V. Утримання вулиць та доріг у зимовий період.<br/>5.1. Усі роботи, виконувані у зимовий період, поділяються на такі групи: снігоочищення, видалення снігу та сколу, боротьба із слизькістю доріг, ліквідація ожеледі.<br/>5.16. а) при температурі повітря до мінус 10 град.С обробка технічною сіллю за нормою розподілення 15 - 30 г/кв.м;<br/>б) при температурі повітря від мінус 11 град.С до мінус 15 град.С покриття обробляють ПСС за норми розподілення технічної солі 70 г/кв.м. Розпушену масу, що утворилася, сколюють та зсовують автогрейдером;<br/>5.32. Механізоване прибирання залишків технологічних матеріалів, які застосовують для боротьби із зимовою слизькістю доріг, проводять автогрейдером,<br/>VI. Ремонт дорожніх одягів.<br/>6.48. Незначні вибоїни та нерівності на гравійних покриттях ліквідують шляхом профілювання, яке виконують автогрейдером з подальшим укочуванням покриття моторними котками масою не менше ніж 10 т на пневматичних шинах. Перед профілюванням покриття поливають водою із розрахунку 6 - 12 літрів на квадратний метр.<br/>6.49. Хвилі та колії на гравійних покриттях ліквідують шляхом механічного киркування, виправлення профілю автогрейдером і укочування покриття відповідно до положень пункту 6.48 цього розділу.
16 Січня 2018, 23:32
Кіндеру на стіл і носом туди чи прочитати в голос якщо невміє сам
17 Січня 2018, 10:44
-&quot;І я тільки що показав вам прогноз погоди: плюсова температура (Кіндер О.)&quot; - ВПЕРЕД ГРЕЙДЕРУВАТИ.
17 Січня 2018, 14:13
Крім твоєї Австралії, є ще наша Україна: РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ &quot;ВІЛЬНА ДУМКА&quot;. Адреса: М. ЛУЦЬК ВУЛ. КОПЕРНИКА БУД. 49, КВ. 1. Телефон: 40632. ЗКПО: 13353195. Дата реєстрації: 21.10.1996. Вид діяльності: РЕДАКЦІЇ ТА ВИДАВНИЦТВА. Країна реєстрації: УКРАЇНА. Організаційна форма: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
17 Січня 2018, 15:14
Кіндеру грейдер центіки в карман горне...то через &quot;Верес&quot;,то через &quot;Добробут&quot;, а ви про якусь там температуру..просторікуєте.
17 Січня 2018, 15:21
Хто на вашу думку бiльше накакав ? Кiт ? Чи собака ?
17 Січня 2018, 15:27
Краше назвiться &quot; Вiсник грейдериста &quot; а то вкрали назву у австралiйськоi газети
17 Січня 2018, 18:32
Тре Бобу до відповідальності притягнуть, за порушення авторських прав!
17 Січня 2018, 21:17
ГРЕЙДЕРА ПО ВСЬОМУ КОВЕЛІ ПУСКАЙ ПРИДУРОК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25 Січня 2018, 00:52
Чого поичепилися до мера?Силюк є ,,селюк,,його жаба душить!Сумує за професією.