Ковельчани знову скаржаться на свинство в центрі міста

16 Січня 2018, 12:00
3881

До нашої редакції вкотре звернулися мешканці з вулиці Театральної, на якій ніхто не прибирає купи сміття.

«26 жовтня 2017 року була стаття в Район.Ковель про людське свинство. У Ковелі утворили сміттєзвалище! А ці знімки зроблені 10.01.2018 р. Виникає питання: «А що змінилось?» Ще досі ніхто не може розібратись з цим. В нас громадські діячі і депутати «піаряться» перед людьми, а тут не бачать?» – нарікають ковельчани, які надіслали фотознімки.

Нагадаємо, що раніше прибиранням сміття на цій території займалося ремонтне житлово-комунальне підприємство № 2…

 



Коментарі
16 Січня 2018, 14:46
Займалося. Але ПРО ТЕ ЖЕ Товстиги памідориха забила болт на службу а Товстига нічого з нею зробити не може, бо сам проштовхував її на цю посаду. А памідориха тільки ходить і сміється і всім розказує, як вони Товстигу і Мера мала в д***пі. Тому моя вам порда. Звертайтесь в ЖЕК 1. тає добрий хлопчик ПОМАГАЙ. Він вивезе. А бабло за вивіз сміття отримає ЖЕК2,
16 Січня 2018, 15:14
Самі свинячать. Самі пишуть.
16 Січня 2018, 15:26
Ловіть те бидло що там свинячить! Паяйте штрафи і заставляйте прибирати місто!!!
16 Січня 2018, 18:08
Коли помідориха торгувала на базарі, в неї на прилавку був повний бардак. Стала за іронією долі керувати РЖКП № 2 - той самий бардак по всьому місту, те саме свинство...
16 Січня 2018, 18:27
це сука все путін
16 Січня 2018, 18:59
БАКИ ПОСТАВТЕ В КОВЕЛІ АТО ШЕ І НЕ ТАКЕ БУДУ!!!!!!СРАЧ!!!!!!!!!!!!!
16 Січня 2018, 19:36
Підтримую,баки по сортам сміття,по евростандартам.
16 Січня 2018, 20:44
Згадується полеміка по проблемі сміття по вул. С. Бандери, біля РАГСу. там вивозити сміття інший ПРО ТЕ ЖЕ товстиги КП Верес. І поки цю проблему не доручили РЖКП 1, вона весь час була на слуху. тепер сміття там немає і проблеми немає. То може дорручити РЖКП 1 вивозити сміття і в тій памідорній свалці? Хочуть люди працювати, нехай працюють і заробляють гроші. А різну товстигівсько- памідорну наволоч потрібно гнати в три шиї і штрафувати безбожно. Якби памідорисі влупили тисяч з 15 страфу, то вона швиденько знайшла б, хто там викидає. А викидають там сміття тому, що памідорний сміттєвоз туди перестав їздити. А людям подутові відходи потрібно кудись дівати. Вони за те гроші платять.
16 Січня 2018, 21:08
Товстига, почем в Адесі памідори?
16 Січня 2018, 21:56
Тобі московський піп такого не казав
17 Січня 2018, 02:28
хахххх ще й біля СБУ))
17 Січня 2018, 10:58
Поки приїздив трактор з РЖКП 1- такого звалища там ніколи не було. <br/>Зараз територію прибирають двірники з РЖКП 2, а трактор їх сюди не заїздить. Сміття їм треба десь дівати - ось вони його тут і складають. А потім мешканці починають додавати своє. Виростає купка - хтось починає звонити, скаржитись і з'являється трактор і робітники РЖКП 1 - і вуаля! купи не має. Але ж все почнеться знову... <br/>Треба внести зміни в розклад сміттєвозу - двічі на тиждень мало! Приїздить у понеділок і середу ввечері, а в суботу зранку. Колись (у ті часи, про які більшість згадувати не хоче) машина приїздила 5 разів на тиждень, і такого звалища не було.
17 Січня 2018, 13:26
Це тобі треба бака на голову надіти, чмо безграмотне!
18 Січня 2018, 01:02
НИК ДО ВАСИЛЬОВИЧ ТОБІ МАБУТЬ ПОПИСАТИ В ЧАТІ ХОЧЕТЬСЯ КЛОУН !!!