У Ковелі на кір захворіли двоє дорослих і дитина

16 Січня 2018, 17:41
9060

У Ковелі троє людей з однієї сім'ї захворіли на кір.

Про це повідомляється на сторінці «Ковель МТМО» у Фейсбук.

«Станом, на 16 січня 2018 року у місті Ковелі зареєстровані 3 випадки захворювання на кір, в тому числі 1 дитина. Всі захворівши з одного сімейного вогнища», – зазначається у дописі.

У відео до опублікованого допису розповідається про симптоми захворювання на кір. 

Нагадаємо, учора під час наради у Волинській ОДА закликали робити щеплення проти кору у зв’язку зі спалахом інфекції в Україні.

 

 

Коментарі
16 Січня 2018, 23:20
Чому не закривають школи і садочки на карантин, щоб попередити захворювання?
16 Січня 2018, 23:57
Останнім часом серед населення різко впала довіра до різних щеплень. В зв'язку з тим що Міністр охорони здоров'я в Украіні громадянка США, думаю що спалахи епідемій (штучний фактор для залякування людей) будуть і надалі виникати.
17 Січня 2018, 01:08
А Вчора закликали,а сьогодні вже вакцини немає.молодці.план виконали.
17 Січня 2018, 09:46
як можна робити щеплення якщо вакцини немає
17 Січня 2018, 12:07
Я думаю, якщо б захворіли у Ковелі, то вже у школі чи садку був би карантин, принаймні у тих яких навчалася дитина...А то глухо...Ситуація така як і з поліомелітом, рік назад))) «Роздувайло»!
17 Січня 2018, 12:40
Це правда бо я лежу в лікарні
17 Січня 2018, 16:02
Кажуть ,що на Волині достатньо вакцини,а чому у Ковелі немає і незнають чи буде...
17 Січня 2018, 16:02
?
17 Січня 2018, 17:50
Школи і дитсадки не закривають, тому що захворіла доросла людина працююча на роботі, а потім вже дитина.<br/>І сталося це за останніх 2-3 дні...
18 Січня 2018, 00:02
Вірус Ковелем гуляє.....
18 Січня 2018, 00:27
Які працюючі дорослі? Які 2-3 дні? Всі знають, що в районі Ковель-2 вирує кір щонайменше останній тиждень. Люди безвідповідальні, в лікарні не звертаються. Чому про це не говорять?
19 Січня 2018, 13:23
З вакциною проблема вже давно, не перший рік. Планові вікцинації не робили, або робили із великим запізненням, от тепер і страждатимуть діти через безвідповідальність міністерства. Від поліомеліту робили вакцинацію старою вакциною, від якої відмовилися у всьому світі, в якої вже кінчався термін придатності, і яка зберігалася з порушенням санітарних норм.