У Ковелі на Водохреща відбудеться загальноміський молебень

17 Січня 2018, 11:10
3744

У п'ятницю, 19 січня, на ковельському водосховищі відбудеться загальноміський водосвятний молебень.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міськради.

«19 січня о 13.00 Українською православною церквою КП на міському водосховищі (район веслувальної бази «Ніка – Сільмаш») буде проведений загальноміський водосвятний молебінь», – йдеться в анонсі.

Коментарі
17 Січня 2018, 19:54
А де антимосковський с...ач? Чи ще рано?
17 Січня 2018, 21:30
Ряжені фсбшники засрали і засцяли лізти в голодну воду. Вони тільки в сатанинських церквах антиукраїнський срач розводять...
18 Січня 2018, 01:13
Цих КП шників за км видно<br/>Немає благодаті в їх
18 Січня 2018, 01:56
Від ряжених фсбшників благодать аж з Донбасу видно...
18 Січня 2018, 09:00
На донбасі такі самі українці як і ти !<br/>Українців на українців міняють<br/>То по твойому не брат на брата йде .??<br/>Да, є там і російські війська, але більшість українців
18 Січня 2018, 10:06
Але попи всі на донбасі Фсбешні і благословляють на вбивство наших воїнів орків.А що благодать ти козломордий роздаєш?Іди придур попий свяченої водички!
18 Січня 2018, 13:51
по вас видно яку любов несе упц кп<br/><br/>о так Бог і попускає війну, щоб покаялись люди, а люди такі як ви, ще більше несете ворожнеч в нашу державу !!!
18 Січня 2018, 14:20
Що ти вякаєш атеїст козломордий. Як нечисть комуно - атеїстична може щось розбиратись в покаянні і благодаті! Не біснуйся, попий свяченої водички!
19 Січня 2018, 13:00
Взагалі то я дівчина, і виражайся нормально !<br/><br/>Я бачу, як ти ,коментатор розбираєшся в церквах ! <br/>Кп шнік зразу видно, абр взагалі людина , яка не має відношення до жодної з церков !
19 Січня 2018, 19:44
Ти вже козломордий став дівчиною. Я казав що ти гермафродит! Не біснуйся - попий йорданської водички може дурь з твоєї башки вийде!
19 Січня 2018, 20:52
Сьогодні вийду по зорям пошаманю -хороший день
19 Січня 2018, 22:20
Ти хворий ?<br/><br/>До кого взагалі ти тут пишеш ?!<br/>Я ще раз кажу - я дівчина !<br/>Води свяченої тобі треба випити, можливо гнів і злоба вийде!<br/>Хоча, ні, не вийде, Кп шникі всі такі
19 Січня 2018, 22:31
Та до тебе козломордого! Так от води я попив будучи в церкві і на річці - а ти козломордий коли люди були в церкві свої висери срочив не піднімаючи дупу від компютера! Так що не біснуйся іди попий водички!
26 Січня 2018, 22:03
Очередь в аду. К Черту подходит мужик.<br/>- Ну, хвастайтесь, за что вас сюда? - спрашивает черт.<br/>- Понятия не имею. Я практически безгрешен!<br/>- Пили?<br/>- По праздникам<br/>- Воровали?<br/>- Нет, как можно?<br/>- Может того... прелюбодействовали? признавайтесь, не стесняйтесь!<br/>- Да я вообще человек верующий, все заповеди чтил, не понимаю, за что меня.<br/>Черт разводит руками. Мужик вдруг презрительно кривится.<br/>- А у вас, кстати, котлы неправильно стоят. И температура ниже допустимого. Я знаю, я читал. И что с вашим правым рогом, почему он затуплен? безобразие. Все не как у людей.<br/>У черта от радости аж хвост задергался.<br/>-Кажется, понимаю. Вы интернет-тролль, да? гадости по форумам писали, без спроса всех жить учили, было?<br/>- Так все люди тупые, я им глаза открывал.<br/>- Понятно. Вы по адресу. Для вас самое страшное место в аду уготовано. Будете сидеть все время в интернете. Но в одиночестве. Сами себя будете комментить и жизни учить. Сочувствую. Следующий.