У Ковелі спецкомісія незадоволена тим, як «Верес» розчищає вулиці від снігу

17 Січня 2018, 16:13
7061

Послуги з утримання дорожньої мережі міста в зимовий період надає ТзОВ «К.П.Верес», яке нещодавно стало переможцем торгів.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Як справляється підприємство із своїми обов’язками сьогодні вранці з’ясовувала комісія у складі начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Андрія Стернічука, його заступника Сергія Дудки та директора Ковельського КП «Добробут» Ігоря Михалевича.

Складено відповідний акт, в якому зафіксовано, що станом на 10 годину вулиці Шевченка, Міцкевича, Театральна, Будищанська, Заводська, Фестивальна, Черняховського, Холмська, Сагайдачного, Івасюка, Ветеранів, Косачів, Старицьких, Мечнікова, Княгині Ольги не посипані піщано-соляною сумішшю, а вулиці Незалежності, Грушевського, Володимирська – частково та недостатньо.

Під час руху транспортних засобів здійснюється вкатування залишку нерозчищеного снігу, що призводить до створення ожеледної поверхні на дорогах. Такі обставини провокують аварійні ситуації та ДТП.

Без функціонального призначення курсувала по вул.Черняховського і Відродження снігоприбиральна техніка, яка не здійснювала посипання, хоча суміш була наявна в кузові транспортних засобів. 

Не розчищеними від снігу та не посипаними були міст по вулиці Незалежності, автозупинки, «кишені» для транспортних засобів.

Наведені факти свідчать про неналежне та неякісне виконання робіт з утримання дорожньої мережі в Ковелі в зимовий період ТзОВ «К.П.Верес». 

Інформація з цього приводу, отримана від «К.П.Верес», не відповідає дійсності і суперечить результатам проведеного обстеження, – зазначила спецкомісія.

 


Коментарі
17 Січня 2018, 18:33
Їхав близько 7 рано то по вулицях чистили дороги
17 Січня 2018, 18:52
Ото то обєктивна комісія )))) Дрючити Вереса в комісію включили Добробут. Конкурента по тендеру UA-2017-11-23-003108-a 90620000-9 - Послуги з прибирання снігу.
17 Січня 2018, 18:59
ДО НЕДІЛІ САМО РОЗТАНЕ
17 Січня 2018, 19:15
По вул Выдродження близько 14.00 ъхав ЗІЛ , з нього з заду щось сипалось. Але не довго. Поки до траси доїхав, сипатись перестало. Мабудь пісок закінчився
17 Січня 2018, 19:17
посипала піском дороги не техніка Вереса. У них такої техніки немає, хоча в тендері така техніка заявлена. КП Верес надало фіктивну інформацію про готовність КП ВЕРЕС до виконання робіт обумовлених у тендері. ОТа й піску у них для посипки немає. балак все тільки тиче бумажку, що у них є договір про поставку солі. Папірцем можна тільки д***у підтерти, а не дороги посипати. А чому чистячи дорогу залишили біля бордюрів полосу завширшки до 1 метра, чим звузили проїзджу частину. А чому сніг не вивозили з доріг, а засипали ним тротуари? Тому, проаналізувавши ситуацію, комісія і народні депутати будуть ініціювати припинення угоди з КП ВЕРЕС про надання послуг з зимового утримання. А що буде якщо випаде до 1 метра снігу? А де та фіктивна техіка, яку позичили для фото у іншого підприємства? Де ваші грейдери?.
17 Січня 2018, 19:22
а чому на фото трактор РЖКП1, а видають його за техніку ВЕРЕСу?
17 Січня 2018, 19:32
Творцем цієї плачевної ситуації в місті є головний корупціонер міста Балак і його учень, спадкоємець Товстига. Просуваючи Верес по "тендеорній драбині" вони втратили почуття страху, совість. Халявні гроші затьмарили розум. А я казав меру некодноразово- не хочеш мати проблем, Жени Товстигу подалі від комунального господарства. Не хоче прислухатись до думки ковельчан, буде нести відповідалоьність сам.
17 Січня 2018, 19:34
Багато питань задаєте, гроші вже освоєні
17 Січня 2018, 19:39
Таке враження що в усі попередні роки Добробут чистив вулиці від снігу до блиску котячих яєць? Та постійні проблеми були.
17 Січня 2018, 19:40
і вкладені в хатинку декого з можновладців
17 Січня 2018, 20:09
згідно чинного законодавства з підприємства, вигравшого тендер і не виконавшого умови тендеру, може бути стягнуто до 200 % від суми тендерної угоди. так що міську казну можна поповнити за рахунок КП ВЕРЕС на 3, 5 мільйони гривень. Флаг вам в руки шановні Товстига с Мером.
17 Січня 2018, 20:25
Снігоприбиральна техніка виїхала в 04год 30 хв. Та активно прибирала вулиці міста.
17 Січня 2018, 20:31
А вул. Воля зовсім забули ніколи не видно грейдера тим більше машин з піском для посипання. Ця вулиця коли- небуть буде бачити грейдера ?
17 Січня 2018, 20:48
Будемо надіятись що <br/>Більше снігу не буде, бо при такій організації праці по очищенню снігу буде колапс
17 Січня 2018, 21:10
гавнюки вчора писали що грейдерувати будуть!!!!!!!!!!!!!!!!питання де грейдери ????????????
17 Січня 2018, 21:11
гавнюки вчора писали що грейдерувати будуть!!!!!!!!!!!!!!!!питання де грейдери ????????????<br/>ще вчора дорогу рірняти від ям а тут сніг отак то !!!!!!!!!!!
17 Січня 2018, 21:11
гавнюки вчора писали що грейдерувати будуть!!!!!!!!!!!!!!!!питання де грейдери ????????????<br/>ще вчора дорогу рівняти від ям а тут сніг отак то !!!!!!!!!!!
17 Січня 2018, 21:27
Пішохідну доріжку яка йде від вул. 40 річчя Перемоги пересікаючи вул. Воля до водосховища теж нечистять, хоча там проходить за день тисячі ковельчан. Почистив видно тільки ЖЕК від мосту до вул. Шевченка.
17 Січня 2018, 21:50
верес похоже наступив на мозоль тих хто сосав з добробута і жеків.ну там бензін солярочка нахаляву для своїх машин
17 Січня 2018, 22:30
А Верес до пішохідних доріжок ніякого відношення немає. Йому замовили чистити тільки автомобільні дороги. Навіть тротуари він не повинний чистити
17 Січня 2018, 23:02
той хто сосав Добробуту з ЖЕКів якраз зараз і працює у Вересі і займається імітацією кипучої діяльності- це Балак ( в миру Баланда).
17 Січня 2018, 23:07
і ще падельніка свого Льончика забрав до себе. З яким разом Добробут валили.
17 Січня 2018, 23:21
Читаючи розумію , що всіх стан доріг влаштовує)))) Реально дороги посипані аби як або зовсім не посипані....в дворах взагалі ковзало.
17 Січня 2018, 23:25
І яке значення має як чистили дороги раніше? Колись в землянках жили)))<br/>Взялися чистити, виграли тендер - працюйте відповідально!!!<br/>Наприклад я хочу їздити безпечно і не &quot;гадати на каві&quot; кожного ранку а чи посипані тротуари і дороги)))
18 Січня 2018, 00:19
Пане Кіндер, для Вас перша зима на посаді мера????? Кіндеру, Балаку, Товстизі, ще таких з 50 можна знайти, кожному по лопаті і нехай .....башать, якщо неможуть технікою забезпечити місто до зими!!!
18 Січня 2018, 00:19
Пане Кіндер, для Вас перша зима на посаді мера????? Кіндеру, Балаку, Товстизі, ще таких з 50 можна знайти, кожному по лопаті і нехай .....башать, якщо неможуть технікою забезпечити місто до зими!!!
18 Січня 2018, 01:09
А також не почищено від снігу вулицв П.Мстислава, Окружна,Коперника...
18 Січня 2018, 11:49
Працівники Вересу лише роблять видимість що посипають...просто їздять по вулицях з піднятими лопатами щоб дизпаливо списати, а тої суміші для посипки доріг в них по ходу і взагалі немає.
18 Січня 2018, 11:50
Собаки половіть в районі Брестського ринку, а то вже пройти не можна....
18 Січня 2018, 12:36
У Ковелі 210 вулиць протяжністю 164,13 км. Загальна сума договору на прибирання снігу 529 000 UAH. Тривалість умовних снігових місяців/днів з початку року - 3 (січень, лютий, березень)/90. Таким чином на прибирання одного кілометра в день від снігу розрахунково - 35,8 грн. При таких видатках на снігоочистку ви хочете мати ідеально чисті вулиці?
18 Січня 2018, 12:56
Із вище написаного складається думка, що переписуються між собою Міська рада і Верес. Бо такими термінами і цифрами володіють тільки вони, простим людям це невідомо і часу нема.<br/>Між собою поділити не можуть гроші. Прості Ковельчани - це люди які мужньо кожного дня терплять цей безлад.
18 Січня 2018, 13:12
При замовлених владою на прибирання від снігу міських доріг в день на суму 1 євро на кілометр очікувати від будь-якого виконавця чогось більшого? Пропоную перфекціоністам за ці гроші самим спробувати почистити, вивезти зібране, посипати сіллю з піском хоча б той один погонний кілометр вулиці. Зате 36 гривень зможете заробити )))
18 Січня 2018, 13:34
Коли Верес приймав участь у тендері, він сам визначив таку суму, аби перемргти. так що то проблеми Вереса. Стартова ціна була 1 млн 500 тис грн. А ця показуха і фікція призвели до того що місто може бути охоплено коллапсом. Схема афери дуже проста. Виграють тендер по найменшій ціні. А потім Вересу закривають лівими НЕВИКОНАНИМИ роботами решту суми. Частина з якої йде на маржу в міську раду.
18 Січня 2018, 14:34
Логіка твоя кульгає. Як і фактаж. Брехун одним словом. Бо стартова ціна була не 1 млн 500 тис грн. а 1 мільйон. Вже на півмільйона назвіздів. На пониженні ціни при участі в тендері Добробут заявив свою остаточну пропозицію на суму 530 000 гривень. Всього на тисячу гривень не зумів перебити пропозицію Вереса. Що Добробут за ці гроші краще прибирав би Ковельські вулиці? Тапки вже регочуть! Якщо згадати стан засніжених вулиць коли Добробуту ніхто не заважав їх прибирати якісно. Показуха і фікція це очікувати чистих доріг при затратах на їх очистку в розмірі одного євро на кілометр. Навіть якби не було того тендера на пониження і на очистку доріг Ковеля пішов той цілій 1 мільйон то за 70 гривень очистити кілометр дороги можна якісно? Де бідність там і розруха.
18 Січня 2018, 14:47
Верес ніхто не примушував таку ціну ставити. раз йшли, значить знали що будуть працювати. А от якби не корупційний комунальний відділ, який на цьому заробив не на одну хатинку, то все було б добре. Та у Вереса навіть піску нема чим помсипати, а ти мені будеш розказувати кази про сірого Бичка. Там керує Баланда. А він аферист ще той. Весь комунальний відділ ходить під розстрільною статтею разом з Вересом вашим довбаним
18 Січня 2018, 15:02
Ти от явно з головою не дружиш? Сам же написав =Вересу закривають лівими НЕВИКОНАНИМИ роботами решту суми. Частина з якої йде на маржу в міську раду= Сам? То де логіка коли ті хто ніби то сидять на маржі від Вереса і закривають невиконані роботи самі ж і сунуть палки в колеса Вересу бо =спецкомісія незадоволена тим, як «Верес» розчищає вулиці від снігу= Певно не дає Верес красти твоїм дружкам як крали раньше з міських грошей от і гавкаєте на нього
18 Січня 2018, 15:42
Який хоч підрядчик виконує договор абсолютно в його рамках. Не менш і не більш. Написано в договорі тому же Вересові наприбирати сніга на 529 тищ от він і прибиратиме на таку суму. І Добробут так же прибирав якби не зажав тисячу спустити ниже Вереса. Питання то друге. Як за такі гроші вобще можна нормально почистити цілий город за 4 місяця зимових
18 Січня 2018, 15:53
Міська рада і комунальний відділ це різні речі. Тендер Вересу продав Тостига, а виконувати і контролювати роботи має комунальний відділ. Дудка з Стернійчуком зрозуміли в яке гі&quot;&quot;&quot;&quot;но попали завдяки Товтизі. Ось і почали контролювати роботу Вереса. І гівно полізло назовні.
18 Січня 2018, 16:00
Верес думав, що снігу не буда. А грошики потихеньку оформлять невиконаними роботами і поділять. А тут БАЦ і сніг пішов. виявляється що ще й працювати треба. А працювати як?- техніки нема, водіїв нема, піску з сіллю нема. А куда диаилась тендерна комісія, коли допускала Верес до тендеру. Вже ж неодноразово казалось, чому не включають в документацію для тендера виписки з наказів про прийом на роботу згідно заіяленого тендеру. Там всі працівники отримують зарплату чорним налом. А очолює т банду корупціонер Балак. Але вже так не вийде. контроль буде найсуворіший. Буде Товстига сам лопатою сніжок загрібати.
18 Січня 2018, 16:07
Ну тий лохобан! Чи прикидуєся? Та той Товстига в Раді не працює а в Виконкомі. Ти же сам написав що корупційний комунальний відділ = який на цьому заробив не на одну хатинку= Значить Стернійчук з Дудкою? Запутався ти бедняга ))) Верес таки добре перекрив потокі откатів раз так запищали )))
18 Січня 2018, 16:54
мені по барабану де він працює в раді чи виконкомі. Я заню одне, він є протеже Вереса и закриває очі на той безлад що там коїться, бо добре помазано.
18 Січня 2018, 18:12
Незабаром скоротять контролерів ринку буде файна робоча сила прибирати вулиці для Вересу
18 Січня 2018, 18:15
В Луцьку контролерів вже скоротили як корупційну складову
18 Січня 2018, 18:16
Скільки років ція гидота паразитувала
19 Січня 2018, 09:34
Баланда сказав, що Верев виграв тому, що мислить по новому і працює на здешевлення тарифів. Так ось нехай не ниє і працює. А грошей більше ніж заявлено в тендері більше не отримає.)))))))))))))))))Олександр Балак розповів, як «Верес» виграв у Ковелі тендери<br/>15:01 23.12.2017<br/> 2018<br/>Рішенням тендерної комісії від 15 грудня цього року товариство з обмеженою відповідальністю «К. П. «Верес» визнано переможцем у тендері з надання послуг по утриманню доріг у місті Ковелі в зимовий період 2017-2018 р. р.<br/><br/>З приводу цього рішення міськрайонна газета «Вісті Ковельщини» опублікувала інтерв’ю з директором по комунальному господарству ТзОВ «К. П. «Верес» Олександром Балаком (на фото).<br/><br/>ххх<br/><br/>– Олександре Сергійовичу, виграти перемогу у такому складному і відповідальному конкурсі – справа непроста. В чому запорука успіху?<br/><br/>– В організованості і високій працездатності фахівців підприємства, всього трудового колективу. Хоч ми «зайшли» на міський ринок надання комунальних послуг порівняно недавно, за цей час здобули авторитет й повагу і в людей, і у влади.<br/><br/>Ми постійно нарощуємо виробничі потужності Товариства, зміцнюємо його матеріально-технічну базу. Маємо достатню кількість снігоочисної і дорожньої техніки. Наші тарифи на комунальні послуги – найнижчі в Ковелі.<br/><br/>– Які завдання у зв'язку з перемогою в тендерному конкурсі покладені на вас?<br/><br/>– Маємо в належному стані утримувати, очищати від снігу та вчасно посипати піщано-соляною сумішшю міські дороги. Згідно з тендерною пропозицією вартість послуги становить 529 тисяч гривень. На 2016-2017 роки було виділено для КП «Добробут» 365 тисяч гривень. Для забезпечення покладених на нас функцій підготовили відповідну техніку, заготували достатню кількість піщано-соляної суміші.<br/><br/>– Міський голова Олег Кіндер на останньому засіданні міськвиконкому зазначив, що ТзОВ «К. П. «Верес» виграло оголошені тендери на 90 відсотків. Це означає, що з 1 січня наступного року проблеми прибирання снігу та сміття, озеленення й освітлення лягають, образно кажучи, на плечі працівників вашого підприємства. З огляду на це, зменшиться обсяг робіт, який виконують РЖКП-1, РЖКП-2 і КП «Добробут». Відповідно є загроза скорочення штатів названих підприємств. Це так?<br/><br/>– Така загроза є. Але нашої вини тут нема. Потрібно керівникам комунальних підприємств міста усвідомити одну просту істину: в умовах ринку виграє той, хто надає якісніші і дешевші послуги, дбає про їх розширення. «К. П. «Верес» це зрозуміло раніше, тому ми й виграли тендер. Хто заважає діяти подібним чином іншим?<br/><br/>До речі, станом на 18 грудня ц. р. ТзОВ «К. П. «Верес» визнано переможцем ще у двох тендерах (вуличне освітлення і утримання доріг в зимовий період часу). Тому сьогодні ще зарано говорити про визнання переможцем «Вереса» у тендерах, які ще не відбулися.<br/><br/>Що стосується можливого скорочення працівників в комунальних підприємствах міста, то у них є можливість працевлаштуватися на наше підприємство, бо маємо потребу в людях.<br/><br/>– Якщо ви змогли зміцнити свою матеріально-технічну базу, маєте кваліфікованих спеціалістів, то, очевидно, будете розширювати сферу надання комунальних послуг?<br/><br/>– Так. Ми готові надавати послуги з очищення територій підприємств, організацій та установ міста, садівничих товариств, гаражних кооперативів, автозаправних станцій від снігу в зимовий період, а також його вивезення.<br/><br/>Довідки і заяви на виконання робіт приймаємо за телефоном 5-30-22. Аварійна служба у нас працює цілодобово. Телефон – 067 481 05 75.<br/><br/>– Які проблеми, на Вашу думку, заважають діяльності ковельських комунальників?<br/><br/>– Безкультур’я декого з ковельчан, небажання дбати про чистоту і лад в місті. Хоча всі на словах хочуть жити, як в Європі, іноді на ділі поводяться гірше, аніж деякі африканські племена.<br/><br/>Так, буквально вчора у парку імені Тараса Шевченка якісь варвари спиляли декоративну ялинку. І це при тому, що сьогодні ніякого дефіциту в зелених деревцях немає – ними переповнені наші передсвяткові базарчики. Для декого поганою звичкою стало плюндрувати місця відпочинку ковельчан, перевертати і нищити урни для сміття тощо.<br/><br/>Час зрозуміти: благоустрій Ковеля – справа кожного мешканця міста, а не лише влади, працівників комунальних підприємств. Хотілося б більше дієвої допомоги отримувати від правоохоронних органів.<br/><br/>– Що ж, дякуємо за розмову і бажаємо витримати зимовий іспит на «відмінно».<br/><br/>Розмову вів Володимир Петрук.<br/><br/>Фото Ольги Стеблевець і Мирослава Данилюка.
19 Січня 2018, 10:39
То коли контролери з ринку прибиратимуть сніг на вулицях
19 Січня 2018, 12:16
Виграли тендер з такою сумою і мовчіть тепер. БАЛАНДА ЯК СКАЗАВ------ Потрібно керівникам комунальних підприємств міста усвідомити одну просту істину: в умовах ринку виграє той, хто надає якісніші і дешевші послуги, дбає про їх розширення. «К. П. «Верес» це зрозуміло раніше, тому ми й виграли тендер. Хто заважає діяти подібним чином іншим? І не потрібно гвандіти, шо Добробут вам ціну збив. Працюйте шановні корупціонери, працюйте. А ми перевіримо, скільки лівих коштів ви отримаєте від Товстиги
19 Січня 2018, 14:10
Плачуть од злості ті кому Верес перекрив потокі откатів. І палки в колеса вставляють. І спецкомісії разні створюють аби зробити собі як раньше. А Верес робить роботу. З ночі чистить вулиці од снігу. На скільки заказала влада на стільки й почистить. А до Балака дехкому як з африканських племен до Ковеля рачки. Балак то є людина хто за 20 років не раз робила Ковель найкращим містом в цілій Україні.
19 Січня 2018, 14:25
ану запитай у балака, яу він вимагав з найнфтих покрівельників, яки крили будинок по вул. Володимирській, гроші на відкат. Казав я вам заплачу й 50 ь000, тільки мені третину маєте віддати. І зе він є управителем будинку Володимирська 105. Нехай прийде до мера, покладе руку на серце і скаже що то неправда. А якщо є сумніви, ми можемо взяти його за шкуру і самі приведем вашого чесного балака до міської ради. І нехай тоді попробує заперечити. Хапуга. І ви ще будете його прославляти. запитайте його за що він копня отримав від покрівельників. Має совість, то розкаже, ще й індерв&quot;ю вістям Ковельщини дасть.
19 Січня 2018, 17:17
Ой будуть цих Балаків та їхніх викиднів люди прикопувати