У Ковелі громадянин Туреччини на вантажівці врізався в залізничний міст

18 Січня 2018, 11:20
4765

Учора, 17 січня, на вулиці Луцькій у Ковелі вантажівка «Mercedes-Benz» врізалася в залізничний міст. 

Про це повідомляється на сторінці «Поліція Волині» у Фейсбук.

За кермом вантажівки перебував 51-річний громадянин Республіки Туреччина. Водій, ймовірно, не вибрав безпечної швидкості руху та врізався у залізничних міст.

У результаті автопригоди водій травмувався. Його госпіталізували у відділення травматології районної лікарні. Транспортний засіб зазнав механічних ушкоджень.

Відомості зареєстровані в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. За фактом ДТП слідчі розпочнуть кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Триває перевірка.

 

1

 

Коментарі
18 Січня 2018, 15:00
Вчора ввечері взагалі була ковзанка на асфальті, не посипано,слизота.
18 Січня 2018, 16:07
То в нас ТОВ "Верес" так працює...старається
18 Січня 2018, 18:46
Я був на місці ДТП ще до приїзду швидкої там на дорозі був тупо каток і хай не п..ть, шо не вибрав швидкості
18 Січня 2018, 18:49
ось вам і результат роботи Вересу. І для чого іздила з піском та машина, що імітувала роботу посипання дороги і нгічого не посипала. Негайно подавати на них в суд
18 Січня 2018, 19:34
ПРИДУРКИ КАЗАЛИ ГРЕЙДЕРУВАТИ ВУЛИЦІ БУДУТЬ ...........АУ ТО ДЕ ГРЕЙДЕРИ!!!!!???????????<br/>ДОРОГА НЕ ПОСИПАНА (ВІДРО ПІСКУ НА 100-200 МЕТРІВ ТО НЕ ДОСТАТНЬО) <br/>ПРИДУРКИ МОРОЗ СНІГ ДЕ ГРЕЙДЕРИ ТРАКТОРИ З ЖЕКУ ВИГАНЯЙТЕ ПРИДУРМАНІВ ДАЙТЕ ЇМ ЛОПАТУ І КАМАЗИ ПІСКУ І ХАЙ ПРОБУЮТЬ ІДІОТИ А НЕ В ТЕПЛІ БІЛЯ СЛОЛІВ СИДЯТЬ І СЕКРЕТУТОК ЗА КАВОЮ ГРІЮТЬ !!!!!!!!!!
19 Січня 2018, 08:23
сам ти казел. Верес прийшов не працювати а бабло касить, що ми й робимо успішно. А ти КАЗПЛ чи КАЦЕЛ бери лопати і чисть дороги.
19 Січня 2018, 11:40
Турок є турок
20 Січня 2018, 04:58
Це піздєц рібяткі!
20 Січня 2018, 21:29
Баланда,ти підар,втикай у луцк