У Ковелі відбувся третій ігровий день чемпіонату міста з міні-футболу

19 Січня 2018, 10:10
6157

Третій ігровий день чемпіонату міста з міні-футболу 18 січня, мав розпочатися грою між командами «Апперкот» та «Любитів».

Про це повідомляється на сайті ФЦ «Ковель-Волинь».

Нажаль команда Любитів на гру не з'явилася. Відповідно до регламенту команда не буде допущена до решти матчів чепіонату, а в календар будуть внесені відповідні зміни.

Другими на майданчик вийшли команди «ВПМУ» та «Шанс-Авто», які у першому турі обидві здобули перемогу. Гра з перших хвилин була дуже динамічною та напруженою, в першому таймі командам вдалося відзначитися лише одного разу, гол у складі «Шанс-Авто» провів Ягодинець Олександр.

У другому таймі, попри вилучення, «Шанс-Авто», провів ще три м'ячі у ворота «ВПМУ», на що їхні суперники спромоглися відповісти лише одним. У підсумку перемога «Шанс-Авто» 4:1. Голи у матчі провели: «Шанс-Авто» (Ягодинець Олександр – 3, Ярмолюк Олег) ВПМУ (Марчук Віталій).

Нагадаємо, другий день чемпіонату міста з міні-футболу пройшов 12 січня.