Ковельчани провели в останню дорогу військових побратимів Юрія Лобанова та Юрія Кисляка

16 Серпня 2022, 17:27
Ковельчани провели в останню дорогу військових побратимів Юрія Лобанова та Юрія Кисляка 4111
Ковельчани провели в останню дорогу військових побратимів Юрія Лобанова та Юрія Кисляка

У Ковелі поховали військових, які загинули в автокатастрофі, коли їхали на ротацію в Закарпаття.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Юрія Лобанова і Юрія Кисляка відспівали у соборі Димитрія Солунського. А далі траурна процесія рушила у центральну частину міста, де відбулась громадянська панахида.

Обидва Юрії вже 25 лютого пішли у військкомат і стали військовослужбовцями Луганського прикордонного загону. Усюди вони трималися разом, в усьому підтримували один одного. Разом вийшли з пекла Лисичанська, Сєвєродонецька і Слов‘янська.

Юрій Лобанов після поранення міг не повертатися більше на передову. Він втратив на війні сина Єгора, який 28 лютого врятував вісім життів, а сам загинув. Але батько став за свого Єгора. І їхав разом зі своїм побратимом на ротацію.

Слизька гірська дорога, дощ.. Юрій Кисляк мав всі водійські категорії, свого часу був водієм з міжнародних перевезень… Але сталася біда. Чоловіки загинули.

У Юрія Кисляка залишились дружина Людмила і двоє доньок, подвійне горе переживає Оксана Лобанова.

«Стояти і встояти перед лицем таких бід, горя, сліз, як ми переживаємо сьогодні – можна тільки спільно. Дякую кожному, хто прийшов сьогодні вшанувати наших земляків. Пам’ятаймо, що тепер наш обов’язок – берегти і підтримувати сім’ї загиблих», – сказав під час промови міський голова Ігор Чайка.

 

Коментар
Код блоку:
29/09/2022 Четвер
29.09.2022
28.09.2022
Афіша