У ковельській поліклініці діти подряпали малюнки на стінах

20 Січня 2018, 12:25
10493

У дитячій поліклініці подряпали малюнки, які два роки тому зробили ковельські художники-ентузіасти.

Про про це написала Олена Майданець‎ на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Чи то раніше якісніша фарба була,чи діти вихованіші. Шкода що не цінуємо те,що люди роблять для нас», – йдеться у дописі.

Ірина Кондратович, одна із майстринь, що розмальовувала стінки у поліклініці, прокоментувала: «Ми разом з кількома ковельськими художниками-ентузіастами розмалювали коридори дитячої поліклініки два роки тому. Малювали звичайними емальними фарбами, оскільки площа малюнків була величезна. Перший малюнок на фото знаходиться не в коридорі, а біля одного з кабінетів і він виконаний професійними олійними фарбами. Вони стійкіші до світла та пошкоджень, але вони надзвичайно дорогі. На той момент такі великі малюнки ми могли виконати тільки звичайними фарбами. Звичайно, малюнки з часом псуються. Мабуть, потрібно зібратися нам знову і частково підмалювати пошкодження».

Користувачі мережі у коментарях зазначають, що малюнки не просто протерті, а подряпані навмисне і звинуваючують батьків у недбальстві. «Нажаль, малюй не малюй, а якщо батькі дітей своїх не виховують, то толку з того не буде», – написала Ліна Новачук.

 

Коментарі
20 Січня 2018, 14:52
Да я згідна виховання дітей кульгає но головне нічого зайвого не додали
20 Січня 2018, 14:59
а для чого завгосп в лікарні. Нехай ходить і дивиться, чим діти в холлі займаються. Але, як правило, на господарчих посадах в лікарнях, поліклініках, офісах різних підприємств стоять родичі керівників, які навіть і не ходять на роботу а тільки розписуються за зарплату. А невиховані в даному випадку не діти, а їхні батьки, яким пофіг чим займається їхня дитина.
20 Січня 2018, 15:01
Яке там виховання. Придивіться уважніше, під кабінетами і мамочки і дітки сидять в телефонах!!!
20 Січня 2018, 15:27
А за використання 2го малюнка, ще можна отримати повістку до суду .
20 Січня 2018, 16:05
Ви серйозно ))) завгосп має за всіма дивитись????<br/>Батьки мають дивитись за дітьми!!!! Це відповідальність батьків!!! Нашим людям зроби гарно... все знищать!! Не малюнки , а камери потрібно , щоб фіксувати і до відповідальності притягувати!
20 Січня 2018, 16:07
В першу чергу це невихованість батьків,а потім дивуємось чому сміття в парках та особливо в зонах для відпочинку. Діти повністю копіюють поведінку батьків та звички.Шановні батьки змінюйтесь на краще і тоді ви будете пишатися своїми нащадками....
20 Січня 2018, 16:18
Малюйте самі.
20 Січня 2018, 16:31
Немає слів. Як можна дозволяти дітям (чи не помічати, коли вони це роблять) щось псувати, шкрябати, нищити. Я пам,ятаю себе маленьким, і той зайчик та ведмедик, півник, - відволікали від жахіть довгих черг та різних страшних для дітей маніпуляцій. Люди, для вас прийшли інші Люди - чому не вчите поважати їх працю? Вашу теж ніхто поважати не буде. Повірте. Це- карма.))) А підлітки, котрі насправді шкребуть, гадять - ваш &quot;продукт&quot;. Ваші діти. Ви з ними нічого ніколи не СТВОРИЛИ. Тепер їм нічого не жаль. Вони не знають, що таке - створювати. І ви перші - розхльобаєте вашу безкультурність та тупу лінь.
20 Січня 2018, 18:02
Просто все потрібно відновити А те чудо з прапорцем мені теж не подобається
20 Січня 2018, 18:37
Скрипку на першому малюнку перетворили на скрипку Страдіварі. Це нормально. А другий малюнок потрібно здерти повністю і намалювати інший...
20 Січня 2018, 18:49
Я згідна це невиховані батьки.
20 Січня 2018, 19:18
В ТІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ ТРЕБА ЗАРПЛАТУ СКОРОТИТИ ЩОБ ТІ ЛІКАРІ МЕДСЕСТРИ МЕНШЕ КАВУВАЛИ В КАБІНЕТАХ І ПО ТЕЛЕФОНАХ БАЛАКАЛИ. А МАЛЮНКИ ТО ТАКЕ ----НЕПОТРІБ .ДІТКИ ---МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20 Січня 2018, 19:53
коли діти не будуть сидіти в чергах по дві години тоді в них і часу на таке не буде
21 Січня 2018, 12:05
скоро не будуть сидіьи в чергах по 2 голини. Ми ліквідуємо всі дитячі порліклініки в межах рихворми. Доктури будуть худети до тітьох додомики.
21 Січня 2018, 14:24
Я все зробила для того, щоб любі українці не хворіли, не мучились, а відразу помирали...
21 Січня 2018, 16:34
Що в кого на думці - той те і бачить. Якось так.
21 Січня 2018, 19:18
Коли я була зовсім маленька, я сиділа у чергах. Малюнків майже не було. Тепер малюнки є, черг немає. Ви не помітили, бо неспостережливі. І несправедливі. А Улянка - вона теж є. Але вона далеко. А ми тут. Не шкребіть, будь-ласка, малюночки. Або самі щось намалюйте))) Тільки пристойне. будь-ласка)
21 Січня 2018, 19:35
Всі до мене. На щеплення. На щеплення. 14 кабінет. Прошу дуже.)))
21 Січня 2018, 20:53
ти йолопе думай за свою ррассєю, яка вимирає ще швидще
21 Січня 2018, 23:32
А мене кацапи щедро спонсують. Хіба не видно за результатами моєї седичної рехворми, узгодженої з кремлем?
21 Січня 2018, 23:42
А мене кацапи щедро спонсують. Хіба не видно за результатами моєї медичної рехворми, узгодженої з кремлем?
22 Січня 2018, 10:47
До адміністратора! Ці коменти до всіх статей необхідно ж якось контролювати! Вже соромно за Ковель перед іншими містами, тому що почитавши коментарі беззмінних хамів-коментаторів цього сайту, нормальна людина, яка і хоче почитати якісь новини про рідне місто чи дати слушну пораду просто гидується це читати!!!
22 Січня 2018, 10:47
До адміністратора! Ці коменти до всіх статей необхідно ж якось контролювати! Вже соромно за Ковель перед іншими містами, тому що почитавши коментарі беззмінних хамів-коментаторів цього сайту, нормальна людина, яка і хоче почитати якісь новини про рідне місто чи дати слушну пораду просто гидується це читати!!!
22 Січня 2018, 11:58
Скоро,дуже скоро не буде взагалі кому лікувати.