Як відсвяткували Водохреща у Ковельському районі

20 Січня 2018, 15:45
7938

Учора,19 січня, християни східного обряду відзначали велике дванадесяте церковне свято – Хрещення Господнє або Богоявлення.

З нагоди цього свята відбулося освячення води в Новомосирському водосховищі. Учасники відправи, серед яких і жителі селища Голоби, традиційно здійснили занурення.

 

ФОТО: Голоби - територія небайдужих
ФОТО: Голоби - територія небайдужих

4

2

2

3

1

3

3

1

2

 

Освячення води у селі Воля–Ковельська.

 

 

Святкування у селі Любитів.

 

1
ФОТО: «Волинська єпархія Київського Патріархату» у Фейсбук
ФОТО: «Волинська єпархія Київського Патріархату» у Фейсбук








 

Освячення води у селі Колодяжне.

 

1

1



 

 Водохрещенські купання у селищі Люблинець.

 

4

2


1

2

4

3

1


 

Коментарі
20 Січня 2018, 18:12
Обоє священників проявили мудрість .Христос Хрещається!
20 Січня 2018, 22:02
Оце для скептиків і тих хто страждає благодаттю приклад спільної молитви і спільного купання священників двох конфесій! Беріть приклад! Христос Хрестився!
21 Січня 2018, 00:26
Ось так із низів потрібно робити потрібні кроки назустріч! Люди цього прагнуть! А не думати що там наверху скажуть... бо ж не велено... потрібно жити так аби не боятися своєї тіні бо інакше для чого жити взагалі... о. Павло Вам респект і повага!
21 Січня 2018, 01:05
Я думаю що повага і респект о. Матвію із Української православної церкви Київського патріархату! Якби не його харизма,капеланство,людяність - то о. Павло Мацелик ніколи б не поліз у воду і не ставби спільно служити!Благодать однакова від двох і канонічність тут виявляється ні до чого! А ще повага голові громади яка працює на обєднання людей!
21 Січня 2018, 23:47
«Настольная книга для священно-церковно-служителей» С.Булгакова видання 1882 року:<br/><br/>«В некоторых местах существует обычай в этот день купаться в реках (купаются в особенности те, которые на Святках переряживались, гадали и проч., суеверно приписывая этому купанью очистительную силу от этих грехов). Такой обычай нельзя оправдать желанием подражать примеру погружения в воде Спасителя, а также примеру палестинских богомольцев, купающихся в реке Иордане во всякое время. На востоке для богомольцев это безопасно, потому что там нет такого холода и таких морозов, как у нас. В пользу такого обычая не может говорить и верование в целебную и очистительную силу воды, освященной Церковью в самый день крещения Спасителя, потому что купаться зимой значит требовать от Бога чуда или же совершенно пренебрегать своей жизнью и здоровьем».
22 Січня 2018, 00:51
Сам і нині,Владико,освяти Воду оцю Духом Твоїм Святим! І подай усім,що омиваються нею і причащаються, і і помазуються, і занурюються в неї освячення, здоровя, очищення і благословення! Требник Петра Могили ч.1
22 Січня 2018, 00:58
Від Христових часів до часів Могили пройшло 16 століть. За цей час стільки навидумано, що не зрозуміло де правда де брехня. <br/>Для прикладу в 15 столітті появився неканонічний московський патріархат і через майже півтора століття здобув собі канонічність. Всіма попами за царя керував обер-прокурор, а комуністи відновили митрополитство.
22 Січня 2018, 13:13
За Петра 1 в расєї було ліквідовано патріаршество і патріарха змінив підконтрольний Петру Св. Синод А Київську митрополію за царя Івана Грозного не правомірно перемістили в Москву.Таке поняття як митрополитство взагалі не існує це Ваша видумка. А за Сталіна було відновлене патріаршество
22 Січня 2018, 13:25
Попівськи видумки тут ні до чого.Священник освячує воду Св. молитвою до якої він не має права щось додати або видумати. А купання у водоймах - це традиції Українського народу:Хочуть люди купатись - на здоровя!
22 Січня 2018, 16:04
Отак прямо і не має права щось додати чи викинути. Ага. Реформу Нікона заперечуєте? Патріаршество (хай буде так, в сортах попів не розбираюсь) то ліквідували, то відновили. Значить не можна, але якщо дуже хочеться.....
22 Січня 2018, 16:41
Якщо ви священників міряєте міркою сортів - то ви далека людина від віри і церкви .
22 Січня 2018, 16:51
Козломордий придур ти вже і сюди заліз- нечисть ти така! Тобі ж сказано в дєрмі своєму вонючому розбирись - а потім вякай про віру і церкву!
22 Січня 2018, 21:47
Так, я далекий від казкарів в КГБ-ФСБ-шних погонах. Казкарі Київського патріархату теж не користуються особливою повагою і довірою. Показна набожність ковельчан, котрі зранку поклони б&quot;ють, а після обіду на голову гадять також не викликає поваги.
23 Січня 2018, 02:32
А москалі що в авторитеті? А ти чмо троль кацапський - вякаєш наша церква тільки правильна так звана УПЦ - скількох людей брудом облив і обісрав? На себе убогий подивись!
23 Січня 2018, 11:04
Я вірую в Бога. А Богу релігіі не потрібні. На небі нема ні Москви ні Киіва.
23 Січня 2018, 12:59
Судячи по твоїх висерах в коментарях тобі ще до віри ой як далеко! А що Богу потрібно - не тобі убогому дебілу судити!
23 Січня 2018, 22:09
Судячи по лексиці, віруючі люди дуже виховані і толерантні до усрачки.
24 Січня 2018, 00:27
Козломордий не біснуйся! Їдь в Ліпіни і лікуйся!