Ковельчанка виборола «золото» на Кубку світу з лижних перегонів

22 Січня 2018, 18:00
5339

Національна паралімпійська збірна команда України із зимових видів спорту розпочала змагання на Кубку світу, що з 20 по 28 січня 2018 року проходить у німецькому місті Оберріді.

Про це повідомляється на офіційному сайті Національного комітету спорту інвалідів України.

У перший день змагань, 20 січня, золоту нагороду тріумфально виборола у лижних перегонах (середня дистанція) ковельчанка Юлія Батенкова-Бауман, котра перемогла свою головну суперницю з Росії Анну Міленіну (Бурмістрову).

Другий день змагань не був вдалим щодо золота, але українці отримали три срібні та дві бронзові нагороди на довгій дистанції у лижних перегонах. Срібні медалі вибороли: Ігор Рептюх, котрий трьома секундами поступився французу Бенджаміну Дав'є, Батенкова-Бауман та Оксана Шишкова.

Володарями бронзових нагород стали Максим Яровий та Ірина Буй.

Наразі команда України на третьому місці після команди, що виступає під нейтральним прапором, та США. Загалом у цьому Кубку світу беруть участь близько 200 спортсменів-паралімпійців з 29-ти країн, у тому числі команда Росії, яка виступає під нейтральним прапором.