Притула і Педан привітали ковельського нардепа Степана Івахіва з днем народження

25 Січня 2018, 12:19
9624

На сайті YouTube опублікували відео з оригінальним привітанням ковельського нардепа Степана Івахіва з днем народження. 

У ролику відомі українські шоумени Сергій Притула та Олександр Педан приземляються на місяць, де зустрічають Степана Івахіва.

«Степан Петрович, це ви?!»? – запитує Педан.

«Я», – відповідає Івахів.

«А шо ви тут робите?», – запитує Притула.

«Тренуюсь», – б'ючи спаринг-партнера відповідає нардер. 

У відео не оминули жартів про вигляд Волині з космосу, кави на заправках «WOG» і автобуси «Богдан». 

У кінці ролику Степан Івахів запрошує найрідніших та близьких у Трускавець на «марафон у майбутнє», де настроєм будуть заправляти Педан і Притула, а наступного дня на «інародне гуляння», де ведучими будуть Олександр Педан та Леся Микитюк, виступатимуть гурт ТІК і TAYANNA. 

 

Коментарі
25 Січня 2018, 14:30
Ну це вже капєц! Криша геть у Стьопи поїхала!
25 Січня 2018, 14:34
Раніше все той підар з засмоктаною косичкою все режисерував - а тепер Стьопа піднявся - Притулу запросив: а цікаво скільки він йому відкосив?
25 Січня 2018, 14:50
Гуляти так гуляти
25 Січня 2018, 17:00
ІДІОТИ
25 Січня 2018, 17:33
КОСМОС-party
25 Січня 2018, 17:41
Креативно привітали! Дуже круто, молодці :) А чужі гроші не треба рахувати. Ні гроші Івахіва, ні гроші Притули з Педаном.
25 Січня 2018, 18:08
Гроші Івахіва має прокуратура рахувати а також вияснити де він їх накрав. А вибори на носі і тому ці виродки і піаряться з першої нагоди.... <br/>Даєш вікна народу!!!
25 Січня 2018, 18:25
і справді облапошив дружину свого друга та компанйона хай би в силку відправили того дурня на місяць
25 Січня 2018, 18:52
я без Силюка не поїду!!!!
25 Січня 2018, 19:54
Пару коників і все минеться
25 Січня 2018, 23:16
Стьопа Космос <br/>Наш пацан<br/>Я А як останній раз обкурився ще не таке бачив не тіки притулу
26 Січня 2018, 12:26
Пора, пора спускатися на землю пану Івахіву, бо ще не відпущені гріхи.
26 Січня 2018, 16:44
Дивна позиція адміністратора щодо Ворога України. Співає фальцетом оди тому, хто на пару з єремеєвим торгував з Агресором і хотів від держави компенсації. Коли вже надірвеш горло?
26 Січня 2018, 21:17
У БОГАТИХ свої причуди. Накрадені гроші на гулянки тратять.А хворим дітям по копійці всією Україною збирають.
27 Січня 2018, 07:52
А ЧОМУ НА ФОТО НЕМАЄ Кіндеряки
31 Січня 2018, 03:22
в Києві був Льоня-Космос, а на Волині Стьопа-Космос... отак літає Київ-Місяць -Луцьк... а про виборців та громадян , що дурні за нього голосували, він крізь ілюмінатори просто- плює... а загалом по цьому ролику видно &quot;потужний&quot; інтелект депутата (діагноз один- ідіотизм, помножений на жлобство і безкультур&quot;я).