Повідомили, хто може очолити Ковельський медколедж

25 Січня 2018, 18:00
4851

Новим директором комунального вищого навчального закладу «Ковельський медичний коледж» може стати Олена Григола.

Про це стало відомо з проекту рішення на сайті Волинської обласної ради, – інформує «Конкурент».

Нагадаємо, що попередній багаторічний керівник коледжу Ігор Холейко написав заяву на звільнення за згодою сторін. Причина – проблеми зі здоров'ям.

 

Коментарі
25 Січня 2018, 19:51
Більше не може брати хабарів
25 Січня 2018, 19:51
То може він не брав
25 Січня 2018, 20:57
Холейко був дуже хорошим керівником<br/>Скільки він душі вклав у медколедж !<br/>Всі його дуже поважають<br/>І з посади пішов з високо піднятою головою !
25 Січня 2018, 20:58
яка ціна відбор ? !<br/>Ті засади конкурсу , що розробили нинішні нездари з управління освіти , пусті як барабан . Плахотна з с*аколизом ткачуком о.о. та К* показали наскільки диструктивна і безрезультатна їхня команда чоботоцілувальників гунчика і виших у Києві .<br/><br/>добір кадрів в щурятник <br/>Але як не тлумач, що не придумуй , він визнаний найгіршим КЕРІВНИКОМ-БЕЗДАРОЮ – це об’єктивна оцінка діяльності Володимира Гунчика на чолі виконавчої гілки влади Волині. Власне, це й сувора оцінка роботи його &quot;команди&quot; і в центрі, і в районах… Із таким ганебним для славної Волині результатом цей губернатор, якби поважав хоча б сам себе, ще вчора написав би заяву про звільнення з посади голови обласної державної адміністрації за власним бажанням. Але він триматиметься за крісло до останнього, бо ще не всі &quot;специфічні завдання&quot; своїх кураторів устиг виконати…
25 Січня 2018, 22:18
То просто викладачі брали хабарі а з директором не ділилися.
25 Січня 2018, 22:25
Нові кандидати без рукавичок нічого брати не будуть
25 Січня 2018, 22:36
Ігор Іванович зробив коледж європейського зразка. Це професіонал і дуже добра розуміюча людина. Дай Бог, щоб його продовжувачем стала Олена Григола, а не династія ковельських.........
26 Січня 2018, 00:51
Так Григола і стала
26 Січня 2018, 00:58
О знову Зрада Гунчика приплела. От той Володимир Петрович, скільки довгобудів завершили, нові школи та садочки кожного року за державні кошти будують, шкільні автобуси, місцеві бюджети та таке інше. От би були або Юлька зі своєю зашморганою тисячею, простроченими томіфлю і російським газом втридорога. Або укропівський волшебнік в голубом вертольотє. Ото б зажили! Ви що геть головою й@банул@ся? Моліться щоби Гунчик якомога довше побув на посаді! Може ще встигне добра для Вас зробити!?
26 Січня 2018, 14:12
А ти подивись на його рейтинг!
26 Січня 2018, 16:47
Наївні люди... Для чого вам медичний коледж після моєї медичної рехворми?
26 Січня 2018, 19:09
Ігор Іванович брав такі хабарі що вам і не снилось. За поступлення 2500 євро. Долари не брав, євро йому подавай. Вот і БОГ його покарав. Рука яка брала хабар так труситься, що і ходити не може. А за прийом на роботу викладача по 1000 доларів брав.То це на карманні витрати. А з капітального ремонту коледжу скільки державних грошей було вкрадено. Якщо зробити нормальний аудит то йому десять років світить не меньше. А ви говорите такий чесний....
26 Січня 2018, 20:04
Альооо<br/>Ти шо головою стукнулась ??? Які 2500 євро<br/>Ти бачила шо таке плитеш ?!<br/>Як на базарі чесне слово<br/>Бо хтось там сказав<br/>Ти особисто йому давала такі гроші шо говориш ?
28 Січня 2018, 12:16
В на пів групи платили по 2000$ щоб поступити і ніхто це не приховував. І викладачі гребли не соромлячись нікого нічого. Ніколи не забуду Нілку....
28 Січня 2018, 12:16
В на пів групи платили по 2000$ щоб поступити і ніхто це не приховував. І викладачі гребли не соромлячись нікого нічого. Ніколи не забуду Нілку....
28 Січня 2018, 12:50
Приймали 6 груп по 30 чоловік. Ділим на два. множим 2000 .Получається 180000 доларів. Ну що так можна керувати.
29 Січня 2018, 02:16
20000 грн було