До Дня туризму у Ковелі організували пізнавальну екскурсію

28 Вересня 2022, 16:00
До Дня туризму у Ковелі організували пізнавальну екскурсію 365
До Дня туризму у Ковелі організували пізнавальну екскурсію

У Всесвітній день туризму у Ковелі організували екскурсію «Відомі постаті XIX- XX століття, життя яких пов’язане з Ковелем».

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

На пізнавальну подорож запросили працівників установ культури, спорту та усіх охочих.

За словами організатора заходу, начальника управління культури, молоді спорту та туризму Андрія Мигулі, щоб популяризувати своє місто, розповідати про нього іншим, потрібно самому глибше знати і розуміти, чим воно дихало, жило раніше, хто писав його історію, творив минуле.

Яким був Ковель понад 100 років тому, як він додав у розвитку з появою залізниці — про все це йшлося під час пішої прогулянки центральною його частиною.

Наукова співробітник Ковельського історичного музею Василина Столярчук акцентувала увагу на розповідях про представників української культурно-наукової та політичної еліти – Косачів, Карташевських, Левицьких, відомих творчих постатей – Андроника Лазарчука, Гаврила Остапенка, Еміля Вайса.

«Хотілося показати цих видатних особистостей як звичайних людей, повідати цікаві бувальщини та маловідомі факти з історії їхнього ковельського життя», – ділиться Василина, яка сьогодні дебютувала у ролі екскурсовода.

 

 

 

Коментар
Код блоку:
28/11/2022 Неділя
27.11.2022
26.11.2022