У Ковелі відбувся турнір з тенісу

30 Вересня 2022, 14:48
У Ковелі відбудеться турнір з тенісу 723
У Ковелі відбудеться турнір з тенісу

На корті, що знаходиться на вулиці Володимира Кияна, 40 у Ковелі відбувся турнір з тенісу.

У змаганнях взяли участь 16 спортсменів. Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Тенісисти грали за коловою системою у 4 групах. У чвертьфінальних поєдинках Ігор Супрунюк переміг Юрія Сташевського (6 : 2) Василь Климовець здолав опір Федора Носко (6 : 2), Сергій Васюра переграв Віктора Мар’юсіка (6 : 3), а Валентин Деменюк переграв Валентина Січкаря (6 : 2).

У півфінальних іграх перемогли Ігор Супрунюк та Валентин Деменюк. У матчі за ІІІ місце Василь Климовець обіграв Сергія Васюру (6 : 2).

У фіналі змагань сильнішим був Ігор Супрунюк. З рахунком 6:4 він виграв у Валентина Деменюка та став переможцем турніру.