Третій тур: у Ковелі триває чемпіонат міста з міні-футболу

26 Січня 2018, 10:10
4999

Третій тур чемпіонату міста з міні-футболу розпочався грою між командами ВПМУ та Надія.

Про це повідомляється на сайті ФЦ «Ковель-Волинь».

З перших хвилин стало зрозуміло, що на полі зустрілися дві рівні команди. Суперники по-черзі створювали небезпечні моменти біля воріт суперника, що вилилося у 4 голи в першому таймі. Команди пішли на перерву при рахунку 2:2. Другий тайм видався ще видовищніший та урожайнішим на голи. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 8:7 на користь команди ВПМУ. Нажаль у цій грі трапився прикрий інцидент, воротар команди ВПМУ, не погодившись з діями арбітра, спровокував бійку, за що отримав червону картку.

У складі команд  відзначалися:

ВПМУ: Портянко Олександр – 3; Марчук Віталій – 2; Портянко Іван; Шворак Андрій; Матвійчук Володимир.

Червона картка: Корнелюк Анатолій.

Надія: Вдовкін Артем – 2; Романюк Дмитро – 2; Петрук Петро; Носко Федір; Мороз Павло.

Жовті картки: Вдовкін Артем; Мороз Артем; Носко Федір.

Другими на майданчик вийшли команди Агро-В та Апперкот. Команда Апперкот в першому таймі  створила комфортну для себе перевагу 6:0, у другому провела ще 5 голів, на що гравці команди Агро-В, відповіли трьома. Отож гра закінчилася із рахунком 11:3 на користь команди Апперкот.

У складі команд відзначалися:

Апперкот: Ліщук Олександр – 5; Ющук Артем – 2; Романчук Юрій – 2; Хмелярський Володимир; Дручик Юрій.

Агро-В: Мовчан Олексій; Прозапас Андрій; Лісовецький Юрій.

Попередження: Апперкот – Романчук Юрій, Дручик Юрій.

Нагадаємо, перенесені матчі ІІ туру чемпіонату міста з міні-футболу відбулися 23 січня.