Ковельчанин DOVI випустив пісню «Кохайтеся Чорнобриві»

02 Жовтня 2022, 15:03
DOVI 951
DOVI

Співак з Ковеля DOVI презентував нову пісню «Кохайтеся Чорнобриві» на слова Тараса Шевченка.

Реліз відбувся 1 жовтня.

«Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями…» – рядок з поеми «Катерина» Тараса Григоровича Шевченка актуальна тема сьогоднення, повертається з XIX ст.  Майстри українського слова, такі як - Т. Шевченко, Леся Українка, І. Котляревський, І. Франко, Є. Гребінка і багато інших українських поетів, які боролись за нашу культуру, і ще тоді свідчили про діяння москалів. Скільки наша ненька, наша солов‘їна настраждалася! Саме тому прийшла ідея закарбувати цю фразу в сучасній музичній інтерпретації для молодого покоління», – пояснює артист про сенс нової роботи.

Як зазначає юний співак, ця пісня – поєднання нашої культурної спадщини, наш генетичний код об‘єднаний із сучасними тенденціями. 

«Вона на 100% довершена, навіть і додати нічого. Глибина і біль українського народу, який стільки часу страждав від цієї напасті чуми, холери під назвою «московія», «москаль»,  знову бореться за своє майбутнє і за свою ідентифікацію! Завжди боролись, боремось і поборемо!», – додає DOVI про нову пісню.

«Відео на пісню було знято біля найвищого монументу Тарасу Шевченку в Європі, в моєму рідному місті Ковель, Волинської області, та ще й в вишиванці мого прадідуся, тому зв’язок з моїм корінням я відчував по особливому», –  поділився DOVI.

 

Коментар
Код блоку:
28/11/2022 Понеділок
28.11.2022
27.11.2022
26.11.2022