«Бидло похазяйнувало»: у Ковелі в річку знову скинули смітник

26 Січня 2018, 15:31
5676

На ковельській набережній на річкову кригу скинули смітник.

Фото нового вандалізму опублікував Ярослав Шайнюк на сторінці «Я люблю Ковель» у Фейсбук.

«Знову якесь БИДЛО, похазяйнувало», – написав він у дописі. 

Нагадаємо, вандали не вперше нищать смітники на набережній. Перший раз, в грудні 2016 року, у воду скинули 7 смітників. Наймасовіший вандалізм трапився у липні 2017, тоді скинули вже 10 смітників. Останній раз, у грудні 2017, вандали «вирвали» бетонні смітники і поставили на лавочки.

 

1

1

1

Коментарі
26 Січня 2018, 17:41
поки не буде в центрі міста стояти плаха, толку не буде. Ловити сучар і роздягати догола і різками по дупі, під музику. А потім мигалку на голову, музон на спину з акумулятором кілограм в 30 і віника в руки. нехай падло міте і місто прибирає.
26 Січня 2018, 18:04
повністю підтримаю ковельчанина впевнений буде результат
26 Січня 2018, 18:07
а де наша довбана поліція на яку підняли бюджет чому не видно ні одного поліціанта на вулиці
26 Січня 2018, 18:18
А де ті камери що закупляли? Закупляли закупляли та не закупили?
26 Січня 2018, 18:29
А чому смітник кинули без Мавпа
26 Січня 2018, 19:40
Мера треба спитати де все і чому така х...нь робится колись гарному м Ковелі і чому в нього найбільша зарплата серед мерів Вол.обл тільки і знає що бабулюк ганяти на ринку і обіцянки роздавати а ми живемо і це все терпимо
26 Січня 2018, 19:49
Тільки тютюн і алкоголь.І ніякої гігієни ! Бетон,метал,колючий дріт з високою напругою по периметру.Європейські цінності і поняття про культуру для справжніх людей.Решта повиздихають самі від хвороб,пиятства,деградують.
26 Січня 2018, 20:45
Поляки приняли закон о запрете &quot;бандеровской идеологии&quot;<br/>Поляки приняли закон о запрете &quot;бандеровской идеологии&quot;<br/>КИЕВ. 26 января. УНН. Польский Сейм принял в третьем чтении проект закона об Институте национальной памяти, в рамках которого запрещается &quot;бандеровская идеология&quot;, передает УНН со ссылкой на Dorzeczy.<br/><br/>Сейм принял закон движения Kukiz'15, запрещающий так называемое &quot;бандеровское движение&quot;. Один из них пунктов закона касался &quot;криминализации в Польше и наказания за сомнения в преступлении геноцида на Волыни и Восточной Малой Польше&quot;.<br/><br/>Нарушение закона будет наказываться штрафом или лишением свободы на срок до 3 лет.<br/><br/>ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В польской компании ответили на обвинения в дискриминации украинцев по цвету футболок<br/><br/>Закон об Институте национальной памяти, принятый сегодня, &quot;касается определения преступлений украинских националистов и украинских организаций, сотрудничающих с Третьим Рейхом, а также введения возможности проведения, согласно ст. 55 закона, уголовное преследование для лиц, отрицающих совершение этих преступлений.<br/><br/>Kukiz'15 представили свой проект более года назад, и за это время он был в так называемом Sejm-морозильнике.<br/><br/>Депутаты должны были рассмотреть его в ноябре, но в последний момент этот вопрос был снят с повестки дня. По неофициальной информации, речь шла о том, чтобы не испортить отношения Киева и Варшавы в канун визита президента Польши Анджея Дуды в Украину.
26 Січня 2018, 21:00
Нам до європи з нашим ставленням один до одного як до неба на кара..ках
26 Січня 2018, 21:13
В нас європейський Мавп
26 Січня 2018, 23:55
Ярослав молодець що писнув
27 Січня 2018, 11:57
А шо вам мішає?Обєднуйтесь робіть вечірні рейди ше там вася є такій пісатель-сердоболік бігає там по утрах і панаса контробандіста не забудьте взять з собой ловіть пяні компаніі заставляйте прибирати акамулятори на горб з лампочьками ципляйте і хай метуть,вместо того шоб писати разну куйню як іде хтось з вас мімо бухающой компаніі чього не робите замечяній???страшно?отпі...ять?
27 Січня 2018, 15:02
Навчись грамоті шокало і подай приклад запишись в патрульні чи краще на лавочці бухати і гадити
27 Січня 2018, 15:49
Шоб ти знав я не бухаю і по лавочьках не шастаю якшо хочіш грамотіи научітись та можна научіти
27 Січня 2018, 15:49
Шоб ти знав я не бухаю і по лавочьках не шастаю якшо хочіш грамотіи научітись та можна научіти
27 Січня 2018, 18:49
Моя тобі порада вивчай украінську
27 Січня 2018, 19:50
Казала моя бабуся:&quot;як я помру,то за....теся по самі вуха!&quot; Старшого покоління майже немає,а молодь за....ться.