Телеканал «1+1» показав святкування дня народження ковельського нардепа Степана Івахіва

27 Січня 2018, 16:22
10286

У середу, 24 січня, ковельський нардеп Степан Івахів відсвятував відсвяткував 50-річний ювілей.

«Дорогий готель і космічний стиль: депутат Степан Івахів гучно відсвяткував день народження Степан Івахів із великим розмахом відсвяткував 50-річний ювілей. Масштабні гуляння він улаштував в одному з найдорожчих готелів Карпат», – йдеться в сюжеті ТСН.

У відео зазначається, що парковка була переповнена елітними авто здебільшого з волинською реєстрацією, а всередині скрізь чатувала охорона. Святкування відбувалися в окремому залі на 500 гостей, куди сторонніх не пускали.

Серед запрошених вдалося помітити екс-спікера Верховної Ради Володимира Литвина і ще кількох нардепів. Розважали гостей Педан та Притула, на сцені співали Полякова, гурт «Ненсі», танцював балет «Фрідом. Серед подарунків розгледіли сертифікат на подорож – тижневий відпочинок на яхті. 

Святкування наступного дня відрізнялися інакшим дрес-кодом – ним стали вишиванки. Для гостей виступали ТІК та Tayanna. Святкування завершилися грандіозним феєрверком. 

 

Коментарі
27 Січня 2018, 18:57
Кажуть там Кіндера бачили
27 Січня 2018, 20:23
А ще Бабу-Ягу , Кащика Невмирущого і тебе , дибіла.
27 Січня 2018, 20:44
І я з РОМОЮ-КОСМОСОМ був. Я мед пив, а космос д.пу лизав
27 Січня 2018, 22:26
А мене курви і не запросили навіть!
27 Січня 2018, 23:03
А тобі запрошення треба? Ти й так пролізеш без мила куда хош! Треба було посвідчення журналіста Вольной думки показати - і все! Або грейдерувальника - тоже пішло б. У космосі такі специ як ти на вагу золота!
28 Січня 2018, 00:53
Туди дурнів не запрошували. Позвони Саакашвілі може він тебе запросить,так і скажи я дурень з Ковеля селюк хочу попити , може візьме......
28 Січня 2018, 01:37
Одне шобло .Пєтя на острові Стьопа у карпатах, їжте рошен заправляйте авто на вог,решта на фронт
28 Січня 2018, 02:57
А першого заступника з коханкою кликали?
28 Січня 2018, 06:17
То Кіндерятко було серед прислуги
28 Січня 2018, 12:09
На святі був силюк під виглядом клоуна
28 Січня 2018, 13:22
а тобі хто заважає притулу найняти собі на день народження. Чого ти до людини доколупався, придурок?
28 Січня 2018, 15:16
" ....Два дні гулянок обійшлися нардепу у мільйон гривень. І це при тому, що в районах з округу Івахіва середня заробітна плата складає кілька тисяч грн, ..." Гордіться ті, - хто за нього голосував і обирав ...Він живе у другому світі і про вас і нас, згадає перед черговими виборами . Ми знову за якесь вікно , пісочницю його оберемо і так буде до безкінечності ... Давайте на найближчих виборах проголосуємо за нових людей по совісті, здоровим мисленням . Не вірмо обіцянкам , переважна більшість тих хто тепер у владі це: - хапуги , злодюги і бандюги , яким Україна потрібна як дійна корова для особистого збагачення. Інакше наша ненька Україна перестане існувати , все іде до цього ...
28 Січня 2018, 15:42
Кожна влада, що приходить, гірша за ту, що йде
29 Січня 2018, 12:18
За 27 років нашої незалежності при власті одні й ті самі . Вчасно вони міняють партії і маскуються під реформаторів . Якщо людина має статки нажиті крадіжкою , обманом а інколи і розбоєм - він ніколи не поміняється , він ніколи не буде турбуватися про своїх виборців ...!!!!!!!!!!!
29 Січня 2018, 18:43
В депутати нейдуть щоб Думати про людей я впевнений
31 Січня 2018, 16:22
Постановку конкретно дебільна і тупа!