Жителів Дубівсьої громади просять підписати договори на вивіз та утилізацію сміття

27 Січня 2018, 19:28
9418

Жителів сіл Дубове, Вербка, Бахів закликають у найкоротший термін підписати договори з РЖК №2 на вивезення та утилізацію побутового сміття.

Про це повідомляється на сторінці Дубівської сільської ради у Фейсбук.

Щомісячний платіж за вивіз і утилізацію сміття на одного мешканця становитиме 7 гривень 66 копійок.

Також повідомляється, що з 1 лютого 2018 року буде заборонено вивозити сміття на місцеве сміттєзвалище. У разі порушення, буде чекати штраф у сумі 850 гривень. Про факти незаконного вивезення сміття жителями Ковеля просять повідомляти у сільську раду.

 

1

Коментарі
27 Січня 2018, 22:14
перед тим, як підписувати угоду, поцікавтесь, як це підприємство виконує свої обов"язки по вивезенню сміття в межах міста. Це жах, двори завалені сміттям, графіки вивезення сміття не виконуються,. З вас тільки видурять гроші і будуте ви бачити ту машину тільки на фотографіях. Хто має родичів, шановні дубовчани, в районі сільмашу, , вул. Мічурина, вул. Володимирської- поцікавтесь і ви зрозумієте, що вас затягують у пастку. Йдіть до нас у Верес.
27 Січня 2018, 23:15
не псуйте мені репутацію. мені бабла потрібно. і так вже всі від моїх послуг відмовляються
28 Січня 2018, 01:00
УправЛІНЦІ, ви ж так кричали на виборах:,,.. ідем до європи"! Так якого ... ... ... над людьми знущаєтесь? Діти ,внуки ,проклянуть валу бидлотність.
28 Січня 2018, 08:32
Космос бидло геть обнаглів.
28 Січня 2018, 11:33
хочете нажити собі проблем?- укладіть угоду з РЖКП 2.
28 Січня 2018, 12:31
А що є альтернатива, хто буде вивозити сміття?
28 Січня 2018, 12:35
Я не користуюсь послугами РЖКП 2, але договір прийдеться підписати і платити, бо так сказала помідориха, а вона начальник і має близькі звязки з тими, хто сидить в білому домі. І не один я підпишу, таких як я ще дуже багато...
28 Січня 2018, 13:19
А для чого у вас сільський голова?. нагнули, дали копня і всі проблеми вирішаться. А тка памідориха тільки гроші з вас видурить і все. машину ви там не побачите. Не вірите, запитайте у тих, кому вона вже не вивозить. тільки по вул. Володимирській пройдіться і все знати будете.
28 Січня 2018, 13:37
А що то за фірма така РЖК №2? РомаЖдеКорупцію два рази?
28 Січня 2018, 15:01
Я мешкаю по вул.Ватутіна 110 , в нас вивоз сміття здійснює РЖПК-2 вже напевно протягом років 10 . Притензій ні яких , машина приїзжає завжди в любу погоду , пору року вчасно, згідно графіка , хоть годинник звіряй .!!!! Дякую за сумлінну і точну працю .
28 Січня 2018, 17:05
це мабуть Товстига пище.. У нього є інтерес. Бо памідориху він на посаду ставив. ось і прикриває її бездіяльність. Ви запитайте на Володимирській, Мічурина, заводській. там повний атас. Не слухайте того тендерного афериста.
29 Січня 2018, 12:11
Ти читати вмієш , я пишу про вул. Ватутіна де живу і прізвище на відміну від тебе написав , приїдь сюди і запитай в будь кого хто там мешкає про це . Ну ти і твердолобий ...!!!
29 Січня 2018, 13:42
вул. Ватутіна вже немає. Є вул. Кияна. так що хто з вас твердолобий, це ще питання
29 Січня 2018, 19:35
Ай справді на вулиці Ватутіна чи Кияна без різниці сміття вивозиться 3 рази на тиждень ввечері та 3 рази на тиждень вранці і цього є достатньо.
29 Січня 2018, 19:35
Ай справді на вулиці Ватутіна чи Кияна без різниці сміття вивозиться 3 рази на тиждень ввечері та 3 рази на тиждень вранці і цього є достатньо.
29 Січня 2018, 20:03
Яке сміття вивозить машина? Яке на вулиці? Не смішіть так тупо...