Чемпіонат Волині з футболу: ковельчани зіграли внічию з лучанами

20 Жовтня 2022, 12:38
Чемпіонату Волині з футболу: ковельчани зіграли внічию з лучанами 1305
Чемпіонату Волині з футболу: ковельчани зіграли внічию з лучанами

У Ковелі відбувся матч VI туру чемпіонату Волині з футболу.

На полі зустрілись достойні суперники, лідери змагань – ФЦ «Ковель-Волинь» та ФК «Луцьксантехмонтаж». Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Вдалим був початок зустрічі для господарів – два голи у виконанні досвідчених Олександра Портянка і Віталія Кашуби. Гарні швидкості і видовищна гра дуже сподобалася вболівальникам.

На жаль, наприкінці першого тайму лучани відіграли один м’яч. На перерву команди пішли за мінімальної переваги ФЦ «Ковель-Волинь».

Другий тайм був успішнішим для гостей. Їм вдалося на 95-й хвилині зрівняти рахунок. Гра завершилась внічию – 2:2.

«Дякуємо нашим хлопцям за чудовий матч і шалену самовіддачу. Віримо в рідну команду», – написали на сторінці у фейсбук ФЦ «Ковель-Волинь».