У Ковелі ще одна дитина захворіла на кір

30 Січня 2018, 15:00
4641

У Ковелі новий випадок захворювання на кір.

Про це повідомляється на сторінці «Ковель МТМО» у Фейсбук.

«Зареєстровано ще один пацієнт з клінічною картиною кору в Ковелі. Так, на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться дитина 9 років», – йдеться у дописі.

Лікарі нагадують, що основним способом профілактики кору є активна імунізація.

Крім того слід дотримуватися елементарних правил:

  • Дотримуйтесь правил особистої гігієни;
  • Намагайтеся відмовитися від перебування в громадських місцях, а також інших місцях, де присутня велика кількість людей;
  • Частіше провітрюйте приміщення, в якому Ви проводите багато часу – квартира, будинок, офіс і т.д .;
  • При розмові з іншими людьми, намагайтеся не підходити до них ближче, ніж на відстань витягнутої руки.

Нагадаємо, раніше «Район.Ковель» повідомляв, що у Ковелі на кір захворіли двоє дорослих і дитина.

Коментарі
30 Січня 2018, 20:04
Мабуть після вакцинації , тільки ми про це не дізнаємося ніколи
31 Січня 2018, 10:48
Вакцини у Ковелі вже немає, але в школаш кожен день наголошують, що робіть прививку КПК бо непустимо до школи... Де здоровий глузд?
31 Січня 2018, 14:20
Вакцина є в аптеках міста. По попередньому замовленню. Купуйте і вакцинуйтеся
01 Лютого 2018, 17:07
А це 10 школа? Чому замовчується ?
01 Лютого 2018, 20:58
а те що пів країни загібається від туберкульозу, то це абсолютно нікого не колише. Бо ж треба продавати срані вакцини, не купують? тоді розкидати збудник кору по людях, які проблеми? От тепер вперед вакцинуватися усі! А що там ми вам вколимо, цього ніхто вже не взнає, ХА ХА. Думайте люди, для чого робиться цей страшний піар кору вакцинування усіма каналами, думайте добре, за себе і своїх дітей! З отанньої статистики наприклад: 15 дітей захворіло, не привитих з ких тільки шестеро! До чого та вакцинація? Ще раз подумайте!!!!
16 Березня 2018, 18:11
Поправилися? Чи діагноз - кір - не підтверджено? Втім... кого це тепер цікавить?<br/> Кампанія вакцинації минула. Вершки до вершків, а корєшки - до корєшків. Кожному - своє.
16 Березня 2018, 18:16
А що, мене тут можуть діагностувати на рівні вірусного лабораторного аналізу? Не вірю.....