У Ковелі страйкова рада підприємців «винесла» попередження директору ринку

31 Січня 2018, 11:45
9280

Підприємці ринку, який знаходиться у Ковелі на вулиці Брестській, обговорили нападки та залякування з боку адміністрації.

Про це інформує ковельська тележурналістка Олександра Ткачук, опублікувавши письмове попередження директору ринку Петру Сороці від підприємців та фотознімки з самого ринку.

«За словами підприємців на зборах, у підприємців, які не заключили додаткову угоду до договору оренди торговельного місця, відключили світло у контейнерах, залякують їх виставленням їхнього контейнера за межі ринку! Мало того, що умови праці далекі від ідеальних, туалет платний, мешканці Ковеля були на ринках та знають умови, у яких підприємцям приходиться працювати… це сміття, сніг, постійні підтоплення та збирання грошей з них за все!!!! От і не витримали люди та готові страйкувати, відстоювати свої права та інтереси!!! Сьогодні підписали та занесли директору ринку від страйкової ради підписане попередження!» – повідомила вчора Олександра Ткачук у Фейсбуці.

Ковельчани активно обговорюють цю тему.

«Офіційно написати вимогу меру з пропозицією розірвати договір оренди з ринком. Причина: не прозора ціна, відмова її обґрунтування, утримання орендованої земельної ділянки в неналежному стані. Паралельно меру написати пропозицію про створення комунального підприємства, яке встановить адекватну і прозору ціну оренди. Гроші за оренду мають платитися на пряму в міський бюджет», – вважає дописувач під ніком «Jeam Gokins».

«Є проблема і треба її вирішувати. Як і хто має вирішувати? Це головне питання! Але кожен підприємець повинен розуміти, що все залежить від кожного з них, бо вони своїми податками поповнюють казну міського бюджету. Від довгострокового договору оренди землі між міською радою та госпрозрахунковим ринком також кошти ідуть в міську казну… і не тільки… Хто із тих, хто підписав додаткову угоду, або із тих, хто буде боротися до кінця, бачив договір оренди між міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Ковельський госпрозрахунковий ринок»? Скільки ринок заробляє на підприємцях офіційно?» – запитує секретар громадської ради при Ковельській міській раді Галина Артюшенко.

На її думку, довільне і безпідставне підняття Ковельським госпрозрахунковим ринком економічно необґрунтованої вартості надання послуг, може призвести до понесення споживачами (підприємцями) додаткових не потрібних їм витрат та в свою чергу ущемлення їх інтересів. Необґрунтоване укладення додаткової угоди щодо підняття вартості орендної плати (?) обумовлене тим, що ТОВ «Ковельський госпрозрахунковий ринок» не зазнає конкуренції на даному ринку, тобто може диктувати свої умови.

Як стверджує Галина Артюшенко, дії даного товариства щодо встановлення необґрунтованої вартості послуг із надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринках без належного економічного обґрунтування, містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 




Коментарі
31 Січня 2018, 14:03
Треба "обрубати" кінці всім прихлібателям - Кіндеру, Горгуту, Сороці та контролерам - і ціна оренди різко знизиться.
31 Січня 2018, 14:13
так який комітет страйковий чи як видно з заяви стайковий
31 Січня 2018, 14:54
Відживають своє ринки. Я особисто вже кілька років не купую речі там, тільки продукти пару раз в місяць. повинен бути гарний продукторий ринок та і усе.
31 Січня 2018, 15:48
Існує приватне підприємство "Ринок". Це приватне підприємство окрім своєї закупівельно-торговельної діяльності надає й інші послуги - здає в оренду свої приватні торговельні площі. Подобається це комусь чи ні, але право приватної власності в Україні є непорушним і ніхто не вправі нав'язати власнику, як йому розпоряджатися своїм майном. Поряд з приватним "Ринком" існують "Фізичні особи - підприємці". Теж приватники. Які хочуть торгувати на цьому приватному ринкові. Одначе вони це можуть зробити лише погодившись на умови орендодавця, в тому числі щодо ціни оренди. Примусити власника ринку діяти в несприятливих та неприйнятних для нього умовах розпорядження власним майном незаконно і не припустимо. Усі суперечки між приватними суб'єктами є господарським спором, котрий вирішується виключно процедурним шляхом судочинства. Ніякі такі ось попередження, мітинги, ходіння з плакатами і інша дурість позитиву не принесе. Лише без толку гається час, гроші і здоров'я. Ніякі звернення Президентові, Верховній раді чи Кабінету міністрів реально проблему не вирішать. Не кажучи про місцеве безвладне самоврядування. В суд! Або ФОПи на "Ринок". Або "Ринок" на ФОПів.
31 Січня 2018, 16:51
Та закривайте нахер той базар, налякали йожика голою сракою. Гавно продається за три ціни, дешевше вже в ТЦ можна купити і якісніше. Податків хрен хто платить, касових апаратів нема . За 25років діяльності знахабніли до придєла.
31 Січня 2018, 17:10
Застрайкує якась частина базарників? Друга частина базарників тільки обрадується і заробить на покупателях. Застрайкує весь Бреській базар? Обрадується Привокзальний. Застрайкують всі базари? Обрадуються торгові центри і бутіки. Покупателі мають з чого вибрати
31 Січня 2018, 17:16
А ті продавці вже не афігели зі своїми цінами <br/>В торгових центрах дешевше ніж не ринку<br/>А товар везуть разом із Польші
31 Січня 2018, 17:37
Ой хлопи з Дубового будуть вас тикати писками у гівно
31 Січня 2018, 17:55
Колян Хамса з Ковель -2
31 Січня 2018, 17:56
Так нагло роками жити за рахунок інших
31 Січня 2018, 17:58
Я ЗНАЮ ЯК ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ
31 Січня 2018, 18:01
Мені чомусь не хочеться щоб Сорока добудовував хату за мій рахунок а контролерчики купляли квартири в Києві
31 Січня 2018, 18:05
Тут цікава дилема хто кому швидше зіпсує життя .Люду більше і можливостей теж
31 Січня 2018, 18:06
Дешево і сердито
31 Січня 2018, 18:22
А я до Максимука що в готелі звернуся-він файну порчу нашле задешево на адміністрацію
31 Січня 2018, 18:26
Хто не знає який податок платять на ринку • для першої групи платників єдиного податку – в межах до 10% розміру прожиткового мінімуму (тобто в 2018 році ставка єдиного податку буде не більше 176,20 грн на місяць(1762 грн х 10%))<br/>а це хто торгує по за ринком • для другої групи платників єдиного податку – в межах до 20% розміру мінімальної заробітної плати (до 744,60 грн на місяць (3723 х 20%)).різницю відчуваєте , та й оренда там дешевша завжди була .
31 Січня 2018, 19:18
Та нам по..ер ! Бастуйте, то базар для білорусів .
31 Січня 2018, 19:35
Базарники зовсім знахабніли,ви краще ціни зменшіть на &quot;товар&quot; а то одне лахміття продають в тридорога,а самі за копійку вдавляться.Ще той пінес чи пікінес,хай там йому грецької морду свою 140кілограмову сує,а сам забув як заробляв 10 років тому,обманом людей,чим і займається по цей день.Ви зрозумійте одне,що в Кожного своя вигода,і підприємці переживають не за гроші які не потрапили у міський бюджет,а за тих 200 гривень в місяць.Для приміру на ринку 2000 торгових точок,і лише в 5 з них оформлені офіційно продавці,навіть якщо допустити що даже половина з них торгують самі то виходить 1000 мість×3000грн(податок на продавця)= виходить,що 3 мільйони гривень не доходить до Українського бюджету ,і це лише за місяць..Так що спочатку з своєю совістю розберіться,а вже потім лізьте в чужий огород, І подбайте краще про нас простих покупців,якістю продукції і її ціною
31 Січня 2018, 19:40
Тот как вы говорите ПИКИНЕС- держит очень много в этом городе,и своего он не упустит,я знаком с ним не первый год.Чего стоит только его связи с мерией.Ему хочется кусок побольше откусить!И поверьте ему в это помогут олухи ну типа &quot;Страйкарів&quot;
31 Січня 2018, 20:25
НИК оЛЕНА ТИ НА БАЗАРІ МОЖЕ ВИРОСЛА
31 Січня 2018, 20:33
ДАЛІ<br/><br/>АКЦЕНТ 7 ОСІБ ЯКІ ТОЧНО ПРАЦЮВАЛИ ВЛАСНИКАМИ НА РИНКАХ КОВЕЛЯ<br/><br/>ДАЛІ <br/> НЕЗНАЮ ЯК ТАМ НАЗИВАЄТЬСЯ БІЛЯ ПРЕМЄРИ ЦЕ ТАМ ВЗАГАЛІ КАТАСТРОФА <br/>ДАЛІ
31 Січня 2018, 20:34
ЖИТЕЛЯМ КОВЕЛЯ <br/> РИНКИ НАКОРМИЛИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ОЦІ СРАНІ БУТІКИ -ТЦ- І ТОМУ ПОДІБНЕ
31 Січня 2018, 20:40
ЩЕ ОДНЕ БРИСТОЛЬ ЦЕ ВЗАГАЛІ КАТАСТРОФА АВТО ВЛАСНИКІВ 30-50 ТИС ДОЛЛАРІВ ЗА ЯКІ ДЕШЕВІ ЦІНИ ВИ ГОВОРИТЕ ШУБА ТАМ СКІЛЬКИ ? ТЕЛЕФОНИ СКІЛЬКИ В АЛЛО НА 500 ГРН ДЕШЕВШЕ <br/>АПТЕКА ВИБРАЛАСЬ 800$$$$ ОРЕНДУ ПЛАТИЛИ ПЕРШИЙ ПОВЕРХ ФАКТ ВИБРАЛИСЬ
31 Січня 2018, 20:41
А ОЦІ ПО МІСТУ ДЕШЕВІ &quot; ГУМАНІТАРКИ ТО ТАИ ТАК ЦІНИ ЩО ТРЕБА АЛЕ ДЛЯ КОГО ВОНИ????????
31 Січня 2018, 20:44
ЮВАНТ ЗАЙШОВ МЕБЛІ ПОДИВИТИСЬ ТАК ТАМ ВСЕ В ІНТЕРНЕТІ ДИВЛЯТЬСЯ ПИТАННЯ ТАМ Я САМ МОЖУ ПОДИВИТИСЬ ТІ КАРТІНКИ ДЕ ТАМ В 3 РАЗА ДЕШЕВШЕ
31 Січня 2018, 20:46
ОДНИМ СЛОВОМ РИНКИ ТРИМАЮТЬ ЦЕ МІСТО А &quot;БУТІКИ&quot; ЦЕ КОШМАР ДЛЯ ПОКУПЦІВ І МІСТА!!!!!!!!!
31 Січня 2018, 20:54
Одна розумна людина говорила ГРОМАДПА це велика сила ви переможете неслухайте нікого зхиляйте на свою сторону однодумців арешта нехай ідуть на...ін і по бутіках я за вас ТАК ТРИМАТИ не здавайтесь
31 Січня 2018, 20:55
Яка проблема навіщо той смердючий ринок зі своїми заржавілими черепашками переїжджайте в ЮВАНТ чисто тепло велика стоянка хороший туалет. Базар це давно вже отстой двадцятого століття.
31 Січня 2018, 21:00
НИК Я МАБУТЬ І ЖІНКА ТОМУ ВОНА І ГНИЛОТТА
31 Січня 2018, 21:00
НИК Я ТИ В ТУАЛЕТ СХОДИ ПЕРШ НІЖ ТАКЕ ПИСАТИ МЕРЗОТА
31 Січня 2018, 21:01
НИК Я А НА РАХУНОК СТОЯКИ ТИ ТАМ СОФІКА СКОРО ПОСТАВИШ ТИ ДУМАЮ ПОНЯЛА ПРО КОГО Я
31 Січня 2018, 21:12
Я-18.55 а торгових точок на всіх хватить арешту ти кормити будеш
31 Січня 2018, 21:13
А ХІБА У відьмака Максимука Миколи вуха не повяли
31 Січня 2018, 21:15
Пора вдягати сучарі дерявяного лапсардака...
31 Січня 2018, 21:55
На ринках продукти якісніші і дешевші. Тільки треба знати де купляти. Якщо хто не знає,і купляє в салюті та інших,то він бик лінивий.треба ходити і дивитись.
31 Січня 2018, 22:04
Краще товстомордим з дубівського сільпо не мішати жити злиденним і так підприємцям
31 Січня 2018, 22:13
ник вова РЕСПЕКТ БРАТАН!!!!!!!!!!!!
31 Січня 2018, 22:19
А ЩО РОБИТИ!!!Все куплено
31 Січня 2018, 22:31
Якщо кожен підприємець або із групи підтримки поставить дубівській мафії у своїй церкві свічечку то оренда гарантовано стане меншою
31 Січня 2018, 22:31
Нет, я не випил, даже начал трэзветь.<br/>Я так скажу, ты не перебивай:<br/>Начальник ринка надо сразу рэзать -<br/>Савсэм нет совесть, сколько ни давай.
31 Січня 2018, 22:37
Нова хата новий джип він напевно трішки влип...
31 Січня 2018, 22:51
Чим писати таку х....нь давайте іх підтримоємо і далі і до влади руки дійдуть
31 Січня 2018, 23:37
Шановні, а що ви чекали, в Дубовеї будується уже давно три хати для двох бухгалтерів і Сороки, тобто Сороки і його свити, а ви дальше платіть оренду. Бидло дубовське, яке вас за нізашо має.
01 Лютого 2018, 01:05
Привіт Сороко та Гергут...
01 Лютого 2018, 01:36
Танюха ти мені должна...
01 Лютого 2018, 01:40
дубівська мафія -прикольно хахаххаха
01 Лютого 2018, 01:41
ребята а який контролер має джип яка марка напишіть а то я незнаю
01 Лютого 2018, 03:23
Вони зроблять з нами те, що ми їм дозволимо.
01 Лютого 2018, 03:26
Зачистка території - центр ,- ласий<br/> Шматок землі.
01 Лютого 2018, 10:36
А слабо озвучити весь список страйкуючих? А ми його передамо в податкову - нехай відпрацьовують свій хліб
01 Лютого 2018, 11:45
Краще в грамотку запишіть Сороку та К
01 Лютого 2018, 11:49
Вже подали
01 Лютого 2018, 11:51
Мені Максимук обіцяв все порішати...
01 Лютого 2018, 11:52
Це може той відьмак з готелю
01 Лютого 2018, 11:54
Мене він від горілки заговорив
01 Лютого 2018, 12:11
Отой КРАСНОМОРДИЙ що торгує смердогоном і папіросамі тоже в страйковому комітеті?
01 Лютого 2018, 12:15
я особисто за ринок сільгоспвиробників! А спекулянтів треба зажимать! Виробників запршувати он харківький одяг і якісний і дешевий...
01 Лютого 2018, 12:20
бідні продавці. особливо продавчині! Ваші хазяі в своій більшості невартують і доброго слова!
01 Лютого 2018, 12:43
Вас мабуть в дитинстві культури не навчили. Тикаєте тут усім незнайомим...
01 Лютого 2018, 12:51
Хоч я на ринку не виросла, як ви висловились, але хочеться купляти товари в нормальних теплих чистих умовах.
01 Лютого 2018, 13:07
Справа № 159/1490/17<br/><br/>Провадження № 1-кп/159/164/17<br/><br/>ВИРОК<br/><br/>ІМЕНЕМ УКРАЇНИ<br/><br/>29 вересня 2017 року м. Ковель<br/><br/> Ковельський міськрайонний суд Волинськоі області під головуванням<br/><br/>судді - Восковської О.А.<br/><br/>за участі секретаря - Канашкової О.М. <br/><br/>прокурора - Назарука О.Ю.<br/><br/>обвинуваченого - ОСОБА_1 <br/><br/>розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ковелі кримінальне провадження №22016030000000119 про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Ковель Волинської області, проживаючого за адресою АДРЕСА_1, зареєстрованого за адресою АДРЕСА_2, українця, громадянина України, з неповною середньою освітою, не працюючого, розлученого, має на утриманні двоє неповнолітніх дітей, в силу ст.89 КК України раніше не судимого, -<br/><br/> - у вчиненні кримінального правопорушення(злочину), передбаченого ч.1 ст. 263 КК України, -<br/><br/> в с т а н о в и в :<br/><br/> ОСОБА_1 за не встановлених досудовим розслідуванням обставин та у не встановлений час незаконно придбав бойові припаси - дві оборонні осколкові ручні гранати Ф-1 з маркуванням «107 79-77 Т» із запалами УЗРГМ НОМЕР_2 та НОМЕР_3 до них; вогнепальну нарізну зброю - самозарядний пістолет виготовлений саморобним способом для стрільби патронами калібру 9х18 (ПМ); короткоствольну вогнепальну нарізну зброю - самозарядний пістолет, виготовлений шляхом переробки саморобним способом 8 мм газового пістолета марки &quot;WALTER&quot; моделі &quot;РРК&quot; заводський номер НОМЕР_4 для стрільби саморобними патронами калібру 6,9 мм. з пристроєм для безшумної стрільби (ПБС) саморобного способу виготовлення; бойовий припас - запал УЗРГМ НОМЕР_3; вибухову речовину - конструктивно оформлений заряд вибухової речовини - тротилову шашку 200 г, масою вибухової речовини тротилу 197,96 г; один патрон, що відноситься до боєприпасів і є 9x18 мм пістолетним патроном; два патрони, що відносяться до боєприпасів і є 9 мм короткими патронами «Браунінг»; вісім патронів, що відносяться до боєприпасів, виготовлені саморобним способом з використанням укорочених гільз 8 мм газових патронів «ТЕРЕН-3», капсулів типу «Боксера», порохових зарядів і саморобних куль калібру 6,9мм; один патрон, що відноситься до боєприпасів і є мисливським патроном кільцевого запалення, калібру 5,6 мм, які незаконно зберігав за адресою свого проживання в АДРЕСА_1.<br/><br/>16.09.2016 року близько 17 год. 52 хв. ОСОБА_1, перебуваючи на вулиці Лесі Українки у м. Ковель Волинської області, поблизу будинку № 31, без передбаченого законом дозволу здійснював носіння та переміщення безпосередньо при собі, в барсетці, бойових припасів - двох оборонних осколкових ручних гранат Ф-1 з маркуванням «107 79-77 Т» із запалами УЗРГМ НОМЕР_2 та НОМЕР_3 до них.<br/><br/>Цього ж дня, - 16.09.2016 року близько 17 год. 57 хв., ОСОБА_1, перебуваючи на території біля вказаного будинку, без передбаченого законом дозволу, шляхом продажу здійснив збут вказаних вище двох оборонних осколкових ручних гранат Ф-1 із запалами до них особі зі зміненими анкетними даними та стосовно якої застосовано заходи безпеки - ОСОБА_2, за що отримав грошову винагороду у розмірі 3 400 гривень.<br/><br/>Крім того, 24.02.2017, близько 14 години, ОСОБА_1, перебуваючи на вулиці Мічуріна у м. Ковель Волинської області, поблизу будинків № 2 та 3, без передбаченого законом дозволу повторно здійснював носіння та переміщення безпосередньо при собі короткоствольної вогнепальної нарізної зброї - самозарядного пістолету, виготовленого шляхом переробки саморобним способом 8 мм газового пістолета марки &quot;WALTER&quot; моделі &quot;РРК&quot; із заводським номером НОМЕР_4 з пристроєм для безшумної стрільби (ПБС) саморобного способу виготовлення та шести патронів, що відносяться до боєприпасів, виготовлених саморобним способом з використанням укорочених гільз 8 мм газових патронів «ТЕРЕН-3», капсулів типу «Боксера», порохових зарядів і саморобних куль калібру 6,9мм.<br/><br/>Цього ж дня, 24.02.2017 року близько 14 год. 00 хв., ОСОБА_1, перебуваючи в салоні автомобіля марки Volkswagen Caddy, р.н. НОМЕР_5, що стояв на вулиці Мічуріна у м. Ковель Волинської області, поблизу будинків № 2 та 3, без передбаченого законом дозволу, шляхом продажу повторно здійснив збут вказаних вище короткоствольної вогнепальної нарізної зброї - самозарядного пістолету, виготовленого шляхом переробки саморобним способом 8 мм газового пістолета марки &quot;WALTER&quot; моделі &quot;РРК&quot; із заводським номером НОМЕР_4 з пристроєм для безшумної стрільби (ПБС) та шести патронів, що відносяться до боєприпасів, калібру 6,9 мм, особі зі зміненими анкетними даними та стосовно якої застосовано заходи безпеки - ОСОБА_2, за що отримав грошову винагороду у розмірі 23 600 гривень. Згадана короткоствольна вогнепальна нарізна зброя - самозарядний пістолет, виготовлений шляхом переробки саморобним способом 8 мм газового пістолета марки &quot;WALTER&quot; моделі &quot;РРК&quot; із заводським номером НОМЕР_4 з пристроєм для безшумної стрільби (ПБС) та шість патронів, що відносяться до боєприпасів, калібру 6,9 мм, які ОСОБА_1 попередньо незаконно збув ОСОБА_2, були виявлені під сидінням водія автомобіля марки Volkswagen Caddy, р.н. НОМЕР_5, та вилучені працівниками правоохоронних органів.<br/><br/>Крім цього, за місцем свого проживання за адресою: АДРЕСА_1, ОСОБА_1 незаконно зберігав упродовж невстановленого досудовим розслідуванням періоду часу, вогнепальну нарізну зброю - самозарядний пістолет виготовлений саморобним способом для стрільби патронами калібру 9х18 (ПМ); бойовий припас - запал УЗРГМ НОМЕР_3; вибухову речовину - конструктивно оформлений заряд вибухової речовини - тротилову шашку 200 г, масою вибухової речовини тротилу 197,96 г; один патрон, що відноситься до боєприпасів і є 9x18 мм пістолетним патроном; два патрони, що відносяться до боєприпасів і є 9 мм короткими патронами «Браунінг»; один патрон, що відноситься до боєприпасів і є мисливським патроном кільцевого запалення, калібру 5,6 мм; а також два патрони, що відносяться до боєприпасів, виготовлені саморобним способом з використанням укорочених гільз 8 мм газових патронів «ТЕРЕН-3», капсулів типу «Боксера», порохових зарядів і саморобних куль калібру 6,9мм, - які були виявлені та вилучені працівниками правоохоронних органів 24.02.2017 року близько 14.20.год. по місцю проживання обвинуваченого за вище вказаною адресою.<br/><br/>Обвинувачений ОСОБА_1 свою вину у скоєнні інкримінованого йому діяння визнав повністю та показав суду наступне. Приблизно в березні 2016 року він разом зі своєю знайомою ОСОБА_3 їздив відпочивати на базу відпочинку в село Кричевичі. Саме там знайшов заховану у дровах сумку з вогнепальною зброєю та боєприпасами - усім, що перераховано в обвинувальному акті. Про знахідку ОСОБА_3 він не повідомляв, забрав сумку з собою, заховав, а після повернення з відпочинку залишив вказану сумку зі зброєю зберігати у себе вдома за місцем свого фактичного проживання. Членам сім»ї про це також не повідомив. Пізніше познайомився з ОСОБА_2, з яким під час розмови обговорював питання купівлі-продажу зброї і той запитував, де можна придбати зброю. На прохання ОСОБА_2 приблизно в вересні 2016 року він продав йому дві гранати, які попередньо взяв у себе вдома з згаданої вище сумки, в якій зберігалися зброя і боєприпаси, переклав гранати до себе в барсетку, перемістив їх до будинку АДРЕСА_3, де і продав ОСОБА_2 за 3400 грн. Пізніше, вже в лютому 2017 року також на прохання ОСОБА_2 продав останньому пістолет «Вальтер» з патронами та пристроєм для безшумної стрільби, які також взяв із згаданої вище сумки, перемістив вказану зброю в автомобіль, де на вул.Мічуріна в м.Ковелі продав вказану зброю з боєприпасами ОСОБА_2 за 23600 грн. Тоді ж був затриманий працівниками правоохоронних органів, яким відразу та добровільно повідомив про те, що у себе в квартирі зберігає і іншу зброю та боєприпаси, розповів де саме вони зберігаються. На даний час розуміє, що вчинив протиправні дії, оскільки повинен був здати знайдену ним зброю та боєприпаси до поліції, однак, не зробив цього. Щиро розкаються у скоєному, прохає суворо не карати, повністю визнає свою вину в незаконному придбанні, зберіганні, носінні та збуті вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин.<br/><br/> Крім повного визнання своєї вини обвинуваченим ОСОБА_1, вина останнього у скоєнні інкримінованого йому діяння повністю доведена і зібраними у даному кримінальному провадженні письмовими та речовими доказами, фактичні обставини щодо яких не оспорюються учасниками судового провадження.<br/><br/> Аналізуючи вище наведене, суд приходить до висновку про доведеність вини ОСОБА_1 у незаконному придбанні, носінні, зберіганні та збуті повторно вогнепальної зброї, бойових припасів та вибухових речовин без передбаченого законом дозволу і такі дії обвинуваченого ОСОБА_1 вірно кваліфіковані органами досудового розслідування за ч.1 ст. 263 КК України. <br/><br/> При обранні міри покарання суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності вчиненого кримінального правопорушення (злочину), яке відноситься до категорії тяжких злочинів, та особу винного у їх сукупності, наявність пом»якшуючих та обтяжуючих покарання обставин справи.<br/><br/> Так, до обставин, які пом»якшують покарання обвинуваченому ОСОБА_1 суд відносить повне визнання ним своєї вини та щире каяття у скоєному.<br/><br/> До обставин, які обтяжують покарання обвинуваченому ОСОБА_1 суд відносить вчинення такого діяння повторно.<br/><br/> Крім того, судом враховується і те, що обвинувачений ОСОБА_1 позитивно характеризується за місцем проживання (а.с.96), вважається таким, що раніше не судимий, має на утриманні двох неповнолітніх дітей. Також суд враховує і те, що внаслідок таких протиправних дій ОСОБА_1 шкоди завдано не було, - про що зазначено і в обвинувальному акті.<br/><br/> Із урахуванням наведеного, суд приходить до висновку, що виправлення та перевиховання обвинуваченого ОСОБА_1 можливе без його ізоляції від суспільства і призначення покарання з встановленням іспитового строку та покладенням на особу обов»язків, передбачених ст.76 КК України буде доцільним та достатнім для запобігання вчиненню обвинуваченим нових правопорушень.<br/><br/> Питання щодо речових доказів підлягає вирішенню в порядку ст.100 КПК України.<br/><br/> Процесуальні витрати у даному кримінальному провадженні за проведення ряду екпертиз на загальну суму 9051,23 грн. підлягають стягненню з обвинуваченого ОСОБА_1 на користь держави.<br/><br/> Цивільний позов у даному кримінальному провадженні не заявлений. Шкода кримінальним правопорушенням не завдана.<br/><br/> Застосований щодо обвинуваченого запобіжний захід у вигляді застави слід залишити попередній - до набрання вироком законної сили.<br/><br/> Керуючись ст.ст.369,370,371,373,374,376 КПК України, суд, -<br/><br/> У Х В А Л И В :<br/><br/> <br/><br/> ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст.263 КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки.<br/><br/> На підставі ст.ст.75,76 КК України звільнити обвинуваченого ОСОБА_1 від відбування призначеного йому покарання, встановивши йому іспитовий термін строком на 1(один) рік, якщо він протягом цього терміну не вчинить нового злочину та виконуватиме такі покладені на нього обов»язки:<br/><br/> - періодично з»являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;<br/><br/>- повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, навчання чи роботи;<br/><br/>- не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.<br/><br/> Нагляд за поведінкою обвинуваченого ОСОБА_1 покласти на уповноважений орган з питань пробації за місцем його проживання.<br/><br/> Стягнути з обвинуваченого ОСОБА_1 на користь держави процесуальні витрати у даному кримінальному провадженні в сумі 9051 (дев»ять тисяч п»ятдесят одну) гривню 23 копійки.<br/><br/> Речові докази у даному кримінальному провадженні:<br/><br/>- пістолет з магазином, що є вогнепальною нарізною зброєю - самозарядним пістолетом виготовленим саморобним способом для стрільби патронами калібру 9х18 (ПМ), 1 (один) патрон, що відноситься до боєприпасів і є 9x18 мм пістолетним патроном, 2 (два) патрони, що відносяться до боєприпасів і є 9 мм короткими патронами «Браунінг», пристрій для безшумної стрільби (ПБС) саморобного способу виготовлення, пістолет, що є короткоствольною вогнепальною нарізною зброєю - самозарядним пістолетом, виготовленим шляхом переробки саморобним способом 8 мм газового пістолета марки «Walther», моделі «РРК» заводський номер НОМЕР_4 для стрільби саморобними патронами калібру 6,9 мм, 6 (шість) патронів, що відносяться до боєприпасів, виготовлені саморобним способом з використанням укорочених гільз 8 мм газових патронів «ТЕРЕН-3», капсулів типу «Боксера», порохових зарядів і саморобних куль калібру 6,9мм, 1 (один) патрон, що відноситься до боєприпасів і є мисливським патроном кільцевого запалення, калібру 5,6 мм, 1(один) патрон, що до боєприпасів не відноситься, а є 5,45 мм проміжним холостим патроном з кулею імітатором (7X3), 2 (два) патрони, що відносяться до боєприпасів, виготовлені саморобним способом з використанням укорочених гільз 8 мм газових патронів «ТЕРЕН-3», капсулів типу «Боксера», порохових зарядів і саморобних куль калібру 6,9мм, 5 (п'ять) гільз та одна куля, що до боєприпасів не відносяться, залишки (осколки) уніфікованого запалу дистанційної дії типу УЗРГМ, - які знаходяться на зберіганні у відділі господарського забезпечення УСБУ у Волинській області, за адресою: м. Луцьк, пр-т Василя Мойсея, 4, - знищити;<br/><br/>- ганчірку синього кольору, шкіряну сумку чорного кольору з коричневими вставками, - які знаходяться на зберіганні в камері зберігання речових доказів УСБУ у Волинській області, за адресою: м. Луцьк, пр-т Василя Мойсея, 4, - знищити;<br/><br/>- складний ніж сірого кольору, мобільний телефон марки &quot;Nokia&quot;, ІМЕІ НОМЕР_6, з вставленою в нього сім-карткою оператора зв'язку «Life» НОМЕР_7, візитницю чорного кольору з написом &quot;Dokumenty&quot;, посвідчення водія серії НОМЕР_8, видане на ім'я ОСОБА_1, посвідчення ГО &quot;Волинські правозахисники&quot; серії НОМЕР_9, видане на ім'я ОСОБА_1, картка реєстрації тимчасового проживання в Республіці Польща серії НОМЕР_10, видану на ім'я ОСОБА_1, банківську картку ПАТ КБ &quot;Приватбанк&quot; НОМЕР_11, видану на ім'я ОСОБА_1, банківську картку АТ &quot;Ощадбанк&quot; НОМЕР_12, видану на ім'я ОСОБА_1, дві картки ПАТ КБ &quot;Приватбанк&quot; НОМЕР_13 та НОМЕР_14, без прізвища та імені картко держателя, мобільний телефон марки &quot;HTC&quot;, модель &quot;Desire 526G dual sim&quot;, IMEI НОМЕР_15, з вставленими в нього сім-картками операторів зв'язку &quot;МТС&quot; НОМЕР_16 та &quot;Київстар&quot; НОМЕР_17 - які знаходяться на зберіганні в камері зберігання речових доказів УСБУ у Волинській області, за адресою: м. Луцьк, пр-т Василя Мойсея, 4, - повернути обвинуваченому ОСОБА_1, знявши арешт із переліченого майна, який було накладено на підставі ухвали слідчого судді від 02.03.2017 року;<br/><br/>- грошові кошти в сумі 23600 (двадцять три тисячі шістсот) гривень 00 копійок, купюрами: сорок одну банкноту номіналом 500 (п'ятсот) українських гривень за номерами: ВГ 9084395, БК 2993544, ЗБ 0836622, ЗГ 7444736, ГТ 3995800, ВЗ 1464409, БР 5963097, МА 9589545, ЛГ 4655842, ЛГ 0365174, БН 7060800, УБ 6681043, УЗ 7003887, СЖ 1518433, ЗИ 2388874, ГН 3212563, ВИ 3303574, ВЗ 7406265, ЛИ 0584434, ВБ 2678355, СГ 9113160, ВГ 6184328, МВ 9632373, ВЗ 5126000, ГН 3712642, ВЗ 1115600, ЗБ 8026028, ВХ 7571538, ГТ 1140952, ВЖ 6028420, ЗГ 9988887, ЛИ 2239970, ВБ 5644264, ЛД 4064961, ВФ 8182219, ЗЗ 2171277, ВИ 9655162, ВБ 2270726, АА 1908256, ВИ 3699576, ЛИ 3719637;<br/><br/>одинадцять банкнот номіналом 200 (двісті) українських гривень, за номерами ЕЩ 5907131, ВЄ 2374025, ЄЄ 5612422, ЕЦ 6357290, ЕФ 2811487, СВ 7090211, ЕЄ 7417844, МБ 4950540, ЄЧ 8488095, ЕФ 1363999, ЕБ 3725506;<br/><br/>дев'ять банкноту номіналом 100 (сто) українських гривень, за номерами ЕШ 4383559, БН 8688900, МБ 9839023, ЕШ 2195308, ЕЄ 4660533, СЗ 5523174, АБ 7976015, ЗФ 0970189, МИ 3178706,<br/><br/>- які знаходяться на відповідальному зберіганні у філію АТ «Укрексімбанк» в м. Луцьку (м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 5, код ЄДРПОУ 26196437, МФО 322313), - повернути Управлінню служби безпеки України у Волинській області (проспект Василя Мойсея, 4, м.Луцьк, 43005, Код ЄДРПОУ 20001487).<br/><br/> Застосований відносно обвинуваченого ОСОБА_1 запобіжний захід у виді застави в розмірі 128000 (сто двадцять вісім тисяч) гривень залишити попередній - до набрання вироком законної сили. Після припинення дії запобіжного заходу у виді застави повернути суму застави - 128000 грн. - заставодавцю - ОСОБА_5 (АДРЕСА_1). У випадку порушення обвинуваченим ОСОБА_1 обов»язків, покладених на нього при застосуванні такого запобіжного заходу(застави) до моменту звернення вироку до виконання - звернути заставу в сумі 128000 (сто двадцять вісім тисяч) гривень у дохід держави та зарахувати заставу до спеціального фонду Державного бюджету України й використовувати у порядку, встановленому законом для використання коштів судового збору.<br/><br/> Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Волинської області через Ковельський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 30 днів з дня його проголошення.<br/><br/>ГоловуючаО. А. Восковська
01 Лютого 2018, 13:12
Ого , вирок синочку правозахисниці Артюшенко, як же так у такої правильної мами ?
01 Лютого 2018, 18:10
Пару раз перекриють трасу на Дубове і все буде добре