У Фейсбуці розповіли, як Олег Кіндер колись на виборах «кинув» своїх соратників

31 Січня 2018, 18:00
3493

У соціальній мережі ковельчани активно обговорювали протест місцевих підприємців, які невдоволені діями адміністрації госпрозрахункового ринку щодо оренди торгових місць.

До обговорення підключився також і Василь Дудка, який вказав, що є він депутатом Ковельської міської ради та головою депутатської фракції ВО «Батьківщина». Довідавшись про це, дописувач під ніком «Jeam Gokins» повідомив, що також є членом «Батьківщини» – з 2006 року, тобто з першої каденції Олега Кіндера на посаді міського голови і навіть був його представником на виборах.

«Але, взнавши ху є ху Кіндер, коли він «кинув» своїх представників і спостерігачів, не заплативши їм те, що обіцяв сам же. Після того як він від нас, його представників і спостерігачів, втікав як щур, ховався за спиною Віри Федосюк (нині секретар міської ради, – ред.), я припинив цікавитися діяльністю ВО «Батьківщина» в Ковелі», – написав Jeam Gokins.

«То справа в грошах? А за ідею… Я теж був в той час на виборах 2010 року. І щось мені підказує, що ви дядьку п…», – відреагував Василь Дудка.

«Справа і в грошах теж. А за яку ідею Кіндер «кинув» людей?.. Я не п… дядьку. Є як мінімум троє, хто може це підтвердити», – запевнив співрозмовник.

Голова фракції ВО «Батьківщина» на це нічого не відповів і взагалі надалі уже не обговорював тему ковельського ринку та протесту підприємців.

«Також, напевно, самоусунувся. На жаль, це стиль ВО «Батьківщина» міста Ковеля», – констатував Jeam Gokins.

Коментарі
31 Січня 2018, 21:03
Засранець
31 Січня 2018, 21:27
З БЮТ почався розвал країни та війна на сході
31 Січня 2018, 21:42
https://www.facebook.com/tkachuk.alexandra/posts/1901566553399087?comment_id=1901581570064252&reply_comment_id=1901620206727055&comment_tracking={"tn":"R"}
31 Січня 2018, 21:45
Підтвержую. Був спостерігачем. Кіндер мав по два на дільниці. Обіцяв по 600 грн. Тоді це були гроші. Після виборів, зібрав всіх в Франка, дякував. Потім на сцену викликав п*ять чоловік, вручив їм премії. І все. А всім іншим просто подякував. Коли ми загуділи, він втік. А перед нами залишилась Федосюк. Щось там розповідала що колись там заплатять, нікого не забудуть. Чекаю до цього часу. Як виявляється не я один. А Кіндер став мером, і забув тих хто робив технічну роботу. Було таке.
31 Січня 2018, 21:52
Перукарня дорога
31 Січня 2018, 21:57
Кіндер людей кидав, кидає і буде кидати. Таке у нього виховання... Але ж це наш мер! І ЙОГО ОБРАЛИ КОВЕЛЬЧАНИ!!!!!! Тепер робіть висновки і чекайте наступних виборів.
01 Лютого 2018, 01:15
Минулих виборів була основна боротьба між Кіндером і Кошаруком. Наступних мабуть теж вони будуть товктися. А кого б ще в мерах хочеться бачити?<br/>Особисто мені було б цікаво Дідіцького (Классік) побачити. Правда, невідомо чи цікаво це йому.
01 Лютого 2018, 11:04
По моєму пора вже Jeamsam Gokinsam та Alexsam Petrovicham легалізуватись.
01 Лютого 2018, 11:28
Кіндер не тільки своїх соратників кинув. Він всіх ковельчан кинув. Позарившись на дармові гроші КП Верес наша міська влада віддала всі тендери Вересу. Результат- сніг показав,що Верес і не збирався виконувати умови тендерів. Навіть піском посипала інша фірма дороги. А зграї соак по парках? А завали сміттям в будинках і територіях, якими опікується Верес?. А навала омели, яку Верес має зрізати з дерев? На Ковель насувається екологічна катастрофа. Зате кіндерлоги зможуть звозити своїх шмонок за Верерісвькі гроші в Турцію на море. Чому мовчать правоохоронні органи? Хто відповість за той безлад?
01 Лютого 2018, 16:24
Не пишіть дурниць: 1. Кинули -ЛОХІВ ! і далі будуть кидати... 2. Кіндер о. о.-законно обраний міський Голова! <br/> 3. Готуйтесь до виборів...
01 Лютого 2018, 16:25
А відмивання грошей на ремонтах лікарні, школах , садках, басейні??? Гарний такий хадзяїн - ремонти робить... Мільйони йдуть на луцьку фірму - а відкати - в бєлий дом...
01 Лютого 2018, 17:42
всі фінансові потоки за тендери і ліві роботи йдуть через Товстигу.
01 Лютого 2018, 17:48
А кого там в Турцію возили? Чи то так, для красного словця?
01 Лютого 2018, 21:14
Корнієвському за зроблену &quot;технічну роботу&quot; за відтягнення голосів від Кошарука дав земельну ділянку