У ковельській школі №10 через кір запланували заходи

31 Січня 2018, 19:06
8292

У ковельській школі №10 клас, де навчається дитина, яка нещодавно захворіла на кір, запланували протиепідемічні заходи з локалізації випадку кору.

Про це повідомляється на сторінці Ковель МТМО у Фейсбук.

Ковельський міськрайонний відділ ДУ «ВОЛЦМОЗУ» розробив план протиепідемічних заходів по локалізації випадку кору в школі №10 на основі наказу МОЗ України №188 від 17.05.2005 р. Згідно якого передбачено максимальну можливу ізоляцію класу в межах навчального закладу від іншого колективу на 21 день, – зазначається у дописі.

Нині ведеться медичне спостереження за особами, які контактували з хворим. Проведено щеплення проти кору контактним учням школи №10 згідно інформованої згоди батьків. Посилено санітарно-гігієнічні заходи по цілому навчальному закладу. 

Рекомендовано контактним дітям, які не отримали жодного щеплення проти кору, не відвідувати школу. Діти з проявами ГРВІ не повинні відвідувати дитячі колективи.

Нагадаємо, нещодавно «Район.Ковель» повідомляв про новий випадок захворювання на кір у Ковелі.

Коментарі
31 Січня 2018, 21:12
Школа №10 має статус школи ЗДОРОВ'Я. І повинна дбати про здоров'я діток, але карантин лише в одному класі, адже діти в коридорах взагалі не контактують. І хлопчик який захворів ходив у подовжену групу, де навчаються дітки різних класі і четвертих і третіх і других, та це не потрібно брати до уваги. Керівництво дбає про діток.....)))
31 Січня 2018, 21:19
Дбати про дітей в першу чергу повнні батьки і прививати дітей ( в селі тварин прививають добровільно примосово)
31 Січня 2018, 21:23
"ДУ «ВОЛЦМОЗУ» р о з р о б и в план ...... Згідно якого п е р е д б а ч е н о максимальну м о ж л и в у ізоляцію класу". Ніякого карантину н е м а є!!! Є п л а н!!!
31 Січня 2018, 21:31
дитина вже вдома, діагноз кір не підтвердився
31 Січня 2018, 21:58
ідіоти темного середньовіччя що важко прививку зробити?
31 Січня 2018, 22:10
Навіть якщо ви привиті, ризик захворіти вірусом все одно залишається.
31 Січня 2018, 22:21
Не вірусолог, не інфекціоніст тут потрібен! Психіатр!!! І не один. Для істеричних мамочок панікерш.
31 Січня 2018, 22:29
Ви вже якось в своїй сфері демонструйте знання, бо й при наявності диплома ризик залишитися неуком залишається теж.
01 Лютого 2018, 00:44
Панікують ті що не зробили заплановану вакцінацію свої дітям, то вакцина не та, то час не підходить!
01 Лютого 2018, 17:47
А чому не можна визначити кір- не кір, що нема спеціалістів?<br/>А чому дійсно не можна ізолювати на певний час діток із класу ризику?<br/>Бо не хочеться?<br/> А чому ніхто не думає, що дітки приходять додому і приносять хворобу в сім'ю?<br/>І дітки граються з іншими дітками?<br/>Чому ми не хочемо думати про себе самі, а не тикати на санстанцію, клас чи медиків?
01 Лютого 2018, 18:21
Цікава, як на мій погляд, річ - згідно офіційної статистики МОЗ України у 2001 році випадків захворювання на кір було зареєстровано 16 970, у 2006 - 42 000, у 2012 - 12 746. Чому під час тих спалахів захворюваності ніхто не кричав - КІР, КІР, спасайтесь, вакцинуйтесь! Треба терміново освоїти вакцину? Я не Супрун, усіх нюансів не знаю. Але, як завжди, щось тут нечисто.