Ковельські підприємці на годину перекрили «Варшавську» трасу

01 Лютого 2018, 16:00
6299

Станом на 15:45 годину рух автотранспорту у сторону Люблинця відновлено. 

Про це повідомляється на сторінці «Поліція Волині» у Фейсбук.

Сьогодні, 1 лютого о 15:00 поблизу селища Люблинець учасники акції протесту, безперервним рухом пішохідним переходом, частково обмежили рух транспорту на міжнародній трасі Київ-Ковель-Ягодин. У акції взяли участь 70 осіб. Мета акції – висловлення невдоволення з приводу необґрунтованого підняття орендної плати та тиску на підприємців керівництвом госпрозрахункового ринку

На охорону публічної безпеки було задіяно понад 10 поліцейських. Порушень публічної безпеки та правопорядку не зафіксовано, – зазначають у поліції.

 

1

1

1

1

1

Коментарі
01 Лютого 2018, 18:23
Правильно зробили , молодці !!! Я не підприємець ,але їх підтримую , шкода що в нашій державі стало можливим тільки так відстояти свої конституційні права . Не мовчіть люди добрі , боріться за свої права , не давайте чиновникам ( які повинні відстоювати права громадян) нехтувати вашими законними вимогами ...!!!!
01 Лютого 2018, 18:36
Базарники обнагліли, яка буде їх реакція, якщо водії яким, до прикладу, не подобається вартість паркінгу, перекриють вхід в ринок, мабуть крику буде... водії шо не люди....Не подобається вартість оренди, то йдіть до суду, блокуйте кабінет директора ринку, а ні йдіть з насидженого місця, прийдуть інші яких ця ціна влаштує...якщо покупця ціна бананів не влаштовує то вони шукають де дешевша, а не дороги перекривають...
01 Лютого 2018, 19:06
01 Лютого 2018, 19:23
Придурковаті базарники в суд ідіть а не трасу перекриваєте зі своєю проблемою, дибіли є...... нуті.Ваш базар давно треба спалити а побудувати щось нормальне. Можна багатоповерхівку .
01 Лютого 2018, 19:27
До Я хамло невиховане .
01 Лютого 2018, 19:36
мало скакали.
01 Лютого 2018, 19:47
Кажуть у Сороки стався серцевий напад.От скотинячка
01 Лютого 2018, 19:52
Видно Сашка Максимук наслав порчу на Сороку
01 Лютого 2018, 19:58
Я сьогодні на вечірній шість свічок поставила
01 Лютого 2018, 19:59
Які ви підприємці? Спекулянти гренові. Ще трасу перекривають. Та добрим дрином їх гнати, як ту хутобу від траси.
01 Лютого 2018, 20:01
Я була у ворожки Яни то та сказала що Сорока щезне
01 Лютого 2018, 20:09
Дай боже щоб швидше а його куми контролери самі порозбігаються
01 Лютого 2018, 20:10
Колись гадалка і за бухгалтершу правильно сказала
01 Лютого 2018, 20:11
А ХТО Ж ДОБРОВІЛЬНО ВКРАДЕНІ МІЛІОНИ ВІДДАСТЬ
01 Лютого 2018, 20:37
а при чому тут водії які на роботі вони не перекривають траси бо знають що їи треба годувати сімьї а базарники мало того що деруть гроші в три дорога ще щось вимагають. Що то за держава така і повидумували такі протести. в суд ідіть і там доеазуйте свою правоту бидло базарне
01 Лютого 2018, 20:56
Сорока у змові з Мавпом
01 Лютого 2018, 21:03
Всіх незадоволених в Ювант!!! А то стоїть пусткою.<br/>Базарники як перевізники ....ніхто не знає скільки заробляють але завжди скаржаться...
01 Лютого 2018, 21:04
А у всіх підприемців продавці оформленні. Чи всі так старанно все платять що треба як зараз виступають.
01 Лютого 2018, 21:04
g
01 Лютого 2018, 21:15
так ви б перекрили трасу навпроти торгового центру, то хоч користь буде, - реклама.
01 Лютого 2018, 21:22
Начальнік рінка нада сразу резать!
01 Лютого 2018, 21:44
І що ви тій дубовській мафії зробите, три хати вже збудовані. Ваші гроші використані. І до п'ятої точки їм ваші протести.
01 Лютого 2018, 21:48
ник дід карпо уебан
01 Лютого 2018, 21:49
ник ПОКУПЕЦТЬ ПОГОВОРИТИ ХОЧЕШ ПИДОР
01 Лютого 2018, 21:51
нахуй таку оренду безплатно скоро треба там зробити люди на вулиці стоять 8 годин а юванти срані 6 роблять і інтертені гріються сукі
01 Лютого 2018, 21:51
сороку в шию
01 Лютого 2018, 21:52
завжди на рунку купую ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ!!!!!!!!!!!!!!!
01 Лютого 2018, 21:53
НАДІЮСЬ ВСЕ БУДЕ ОК РИНКУ БУТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01 Лютого 2018, 22:13
А я не задоволений тим, що ковельські торгаші підняли ціни на ринку і деруть втридорога з покупців! Чомусь речі в тих магазинах, які ці торгаші блокували, пікетували і обс....ли влітку були в рази дешевші за аналогічні в наших &quot;підприємців&quot; (читай - спекулянтів). Отже, завтра йдемо з друзями перекривати трасу. Агов, Косцьовяте Кириловичу, запрошуємо походити разом по переході!!!!
01 Лютого 2018, 22:16
ПЕРЕКРИТИ ТРАСУ НА ДУБОВЕ ВИЛОВИТИ СОРОКУ З БУСИКОМ ЖОВТИМ ТА ВИКИНУТИ У КАЛАБАНЮ
01 Лютого 2018, 22:21
ник обурений покупець ти ідиот 100 %
01 Лютого 2018, 22:22
ЩЕ ОДНЕ БРИСТОЛЬ ЦЕ ВЗАГАЛІ КАТАСТРОФА АВТО ВЛАСНИКІВ 30-50 ТИС ДОЛЛАРІВ ЗА ЯКІ ДЕШЕВІ ЦІНИ ВИ ГОВОРИТЕ ШУБА ТАМ СКІЛЬКИ ? ТЕЛЕФОНИ СКІЛЬКИ В АЛЛО НА 500 ГРН ДЕШЕВШЕ <br/>АПТЕКА ВИБРАЛАСЬ 800$$$$ ОРЕНДУ ПЛАТИЛИ ПЕРШИЙ ПОВЕРХ ФАКТ ВИБРАЛИСЬ
01 Лютого 2018, 22:23
А ОЦІ ПО МІСТУ ДЕШЕВІ &quot; ГУМАНІТАРКИ ТО ТАИ ТАК ЦІНИ ЩО ТРЕБА АЛЕ ДЛЯ КОГО ВОНИ????????
01 Лютого 2018, 22:23
ЮВАНТ ЗАЙШОВ МЕБЛІ ПОДИВИТИСЬ ТАК ТАМ ВСЕ В ІНТЕРНЕТІ ДИВЛЯТЬСЯ ПИТАННЯ ТАМ Я САМ МОЖУ ПОДИВИТИСЬ ТІ КАРТІНКИ ДЕ ТАМ В 3 РАЗА ДЕШЕВШЕ
01 Лютого 2018, 22:23
ОДНИМ СЛОВОМ РИНКИ ТРИМАЮТЬ ЦЕ МІСТО А &quot;БУТІКИ&quot; ЦЕ КОШМАР ДЛЯ ПОКУПЦІВ І МІСТА!!!!!!!!!
01 Лютого 2018, 22:24
ринок уперед!!! трасу треба перерити о тоді вже всі притихнуть
01 Лютого 2018, 22:31
УДАВКУ ДЛЯ ПТАШКИ
01 Лютого 2018, 22:38
Народу набридне брехня так і зроблять
01 Лютого 2018, 22:45
Савонік вже пообіцяв повернути кожному підприємцю по 1000 доларів за дозвіл на встановлення контейнера
01 Лютого 2018, 22:48
Потрібно було зіпсувати гальма в тому москалику черевичку на якому починав свою карєру на ринку Сорока при злодієві першого готунку мусору Савоніку
01 Лютого 2018, 22:52
А НАВІЩО ТРИМАЄ СОРОКА ПРИ СОБІ ВАСЮ-АЛКАША ЩО ЧАСТЕНЬКО СПИТЬ ПІД ЙОГО КАБІНЕТОМ ...
01 Лютого 2018, 22:57
ВАСІЛЬЄВІЧ! Просвіти .що ж воно буде? Тико без ругатєльсв!!!
01 Лютого 2018, 23:36
&quot;Максимку&quot; на трасе надо поставить, а то развелось там всяких, жизни нету.
01 Лютого 2018, 23:46
Ми в Луцьку добились оренди по 90 гривень. Тепер ми йдемо в Ковель !
01 Лютого 2018, 23:47
Люди перед москалями на сході встояли а то перед якоюсь злодійською бандою з Дубового спасують...
01 Лютого 2018, 23:49
Як я не люблю ціх дубівських холопів
01 Лютого 2018, 23:54
оредна задарма ото тєма буде
01 Лютого 2018, 23:55
оредна задарма ото тєма буде <br/>люди підримаємо <br/>ставте +
01 Лютого 2018, 23:55
+
01 Лютого 2018, 23:55
+
02 Лютого 2018, 00:06
Нічого ви не діб'єтесь, вже скільки було спроб щось змінити і все марно.
02 Лютого 2018, 00:08
в ковелі добються в дубовій ні
02 Лютого 2018, 02:57
Зобовязати ФОП мати зареєстровані касові апарати, І вести чисту бухгалтерію, а ні то спалити і розігнати.
02 Лютого 2018, 07:52
Діі базарних спекулянтів слід кваліфікувати як хуліганські вчинки. Увірвавшись без узгодження з місцевою владою на територію Люблинецькоі громади, група цих людей самовільно притискує право інших вільно пересуватись. Чому знову страждають жителі Люблинця? Проблеми з вет.заводом - перекривають Люблинець. Проблеми у срекулянтів - знову винен Люблинець. Я вимагаю від працівників правозахисних органів негайно, використавши відео матеріали, відкрити по кожному окремо учаснику бандитського формурування, карну справу. І покарати згідно з відповідною статтею. Люблинецька громада не є тим місцем, де вирішуються Ковельські проблеми. Також хочеться звернутись до людей не купувати товари на Ковельських базарах. Ідіть в магазини, там значно дешевше.
02 Лютого 2018, 08:12
І ПОВИЛОВЛЮВАТИ ВСІХ ЛЮБЛІНЕЦЬКИХ ПЯНИХ БАЙКЕРІВ НА ДОРОЗІ
02 Лютого 2018, 08:24
Колись славилася люблінецька самогонка
02 Лютого 2018, 08:29
Гнали а тепер розливають в Городельці а продавали в Люблінці
02 Лютого 2018, 08:34
Савоніка з Михайловичем витрусили пора вже і Сороку трусити...
02 Лютого 2018, 08:41
Сорока особисто з Кривенькою Качечкою незаконно переписав приміщення ринку на себе і підставних осіб
02 Лютого 2018, 08:43
На фото видно , шо то не базарники ходять по пішеході а їхні раби , які на них прцюють за 30гривень в день а власників черепашок я не бачу на фотках
02 Лютого 2018, 09:35
Всьому приходить кінець.Сорока не господар,а рабовласник.Необхідні зміни.Він і ті,що при ньому розжилися за чужий кошт.Хочуть ще і ще збагачуватися.Нема міри...Пора!...Час настав до змін!
02 Лютого 2018, 10:27
Псора податківцям підняти свої задки і перевірити у так званих підприємців наявність документів на здійснення їх діяльності.Шановні,ви сьогодні вимагаєте розяснень про підняття плати за оренду.Але робите ви це не там де потрібно.Не слухайте ви того Пеніса.Він неграмотна,нагла людина і підла людина.Здатен заганяти тільки лбдей в тупий кут.На це є Антимонопольний комітет та суди.
02 Лютого 2018, 10:44
ник 5 до тете звенртаюся підора ти вже в мене на карандаші уебан
02 Лютого 2018, 10:44
ник 5 до тебе звертаюся підора ти вже в мене на карандаші уебан
02 Лютого 2018, 10:45
НИК КУПИ ПРОДАЙ УЕБАН ЧОГО НЕЗНАЄШ КРАЩЕ НЕ ПИШИ
02 Лютого 2018, 10:46
ЩЕ ОДНЕ БРИСТОЛЬ ЦЕ ВЗАГАЛІ КАТАСТРОФА АВТО ВЛАСНИКІВ 30-50 ТИС ДОЛЛАРІВ ЗА ЯКІ ДЕШЕВІ ЦІНИ ВИ ГОВОРИТЕ ШУБА ТАМ СКІЛЬКИ ? ТЕЛЕФОНИ СКІЛЬКИ В АЛЛО НА 500 ГРН ДЕШЕВШЕ <br/>АПТЕКА ВИБРАЛАСЬ 800$$$$ ОРЕНДУ ПЛАТИЛИ ПЕРШИЙ ПОВЕРХ ФАКТ ВИБРАЛИСЬ
02 Лютого 2018, 10:47
А ОЦІ ПО МІСТУ ДЕШЕВІ &quot; ГУМАНІТАРКИ ТО ТАИ ТАК ЦІНИ ЩО ТРЕБА АЛЕ ДЛЯ КОГО ВОНИ????????
02 Лютого 2018, 10:47
А ОЦІ ПО МІСТУ ДЕШЕВІ &quot; ГУМАНІТАРКИ ТО ТАИ ТАК ЦІНИ ЩО ТРЕБА АЛЕ ДЛЯ КОГО ВОНИ????????<br/><br/>ЮВАНТ ЗАЙШОВ МЕБЛІ ПОДИВИТИСЬ ТАК ТАМ ВСЕ В ІНТЕРНЕТІ ДИВЛЯТЬСЯ ПИТАННЯ ТАМ Я САМ МОЖУ ПОДИВИТИСЬ ТІ КАРТІНКИ ДЕ ТАМ В 3 РАЗА ДЕШЕВШЕ
02 Лютого 2018, 10:47
ОДНИМ СЛОВОМ РИНКИ ТРИМАЮТЬ ЦЕ МІСТО А &quot;БУТІКИ&quot; ЦЕ КОШМАР ДЛЯ ПОКУПЦІВ І МІСТА!!!!!!!!!
02 Лютого 2018, 11:28
Як це все заважає спокійно Сорокам красти
02 Лютого 2018, 11:31
Іду пройдуся між рядами на триньку назбираю
02 Лютого 2018, 11:34
Раз кум Сороки все програє в карти то може і Сорока ринок вже заклав за картярські борги
02 Лютого 2018, 11:42
ТАК ХТО Ж ВАМ ПИСАВ ТАКІ ПЛАКАТИ ? &quot; НАША МРІЯ&quot; &quot;ПОВАЖАЙТЕ&quot; &quot;ГЕТЬ СОРОКУ&quot;<br/><br/>БУДЬ-ЯКА ОСВІДЧЕНА ЛЮДИНА, І ЧИНОВНИКИ В ТОМУ ЧИСЛІ, ВАС НЕ РОЗУМІЮТЬ.<br/><br/>ВИ Ж ВСЬОГО-НАВСЬОГО ВИСЛОВЛЮЄТЕ СВОЇ РОЗОВІ МРІЇ, НУ ТАК І НІХТО У НАШІЙ ДЕРЖАВІ НЕ ЗАБОРОНЯЄ ВАМ МРІЯТИ, БУДЬ-ЛАСКА РЕЄСТРУЙТЕ ЮРИДИЧНУ ОСОБУ &quot;КОМУНАЛЬНИЙ РИНОК&quot; І ВЕДІТЬ ГОПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ.<br/><br/>НАЗИВАЄТЕ СЕБЕ ЛЮДЬМИ, ТАК І НІХТО Ж ЦЬОГО НЕ ЗАПЕРЕЧУЄ.<br/><br/>ПРОСИТЕ ПОВАГИ ДО СЕБЕ, ПРИ ЦЬОМУ НЕ ПОВАЖАЄТЕ ВОДІЇВ, ЯКІ ЗАРОБЛЯЮТЬ ДЛЯ СВОЇХ РОДИН, ТАК НІХТО ВАМ І НЕ СКАЗАВ, ЩО ВАС НЕ ПОВАЖАЄ.<br/><br/>ПРОСИТЕ ЗВІЛЬНИТИ ДИРЕКТОРА СУБ'ЄКТА ГОПОДАРЮВАННЯ, ДЕ ВИ НЕ Є СПІВЗАСНОВНИКАМИ ЧИ ВЛАСНИКАМИ УПОВНОВАЖЕНИМИ НА ПРИЙНЯТТЯ ТАКИХ РІШЕНЬ, НЕ Є ПРАЦІВНИКАМИ. <br/><br/>ЛОГІКА ВІДСУТНЯ, ПРОТЕСТ БЕЗПІДСТАВНИЙ.<br/><br/>ЗАТО ДЛЯ ОКРЕМОЇ ОСОБИ ХОРОШИЙ ПІАР, ВСЕ Ж ТАКИ ЗІБРАВ ЛЮДЕЙ І ХОДИТЬ З НИМИ.
02 Лютого 2018, 11:45
А Мавп з Сорокою в долі і в змові-ділять оренду
02 Лютого 2018, 14:03
Ти на якому &quot;суржику&quot; розмовляєш? Нічого не зрозуміло. Може не попадаєш на клавіатуру? Одне зрозумів що ти хотів мене образити... ат... не вийшло. Вчись друкувати. А ще ні я, ні Люблинець не вирішує твої проблеми - йди до своєї влади. А будеш перекривати мені дорогу - клянусь самі вас розженемо.
02 Лютого 2018, 14:06
Перекрийте краще свої вулиці в Ковелі: вул. Володимирську, Шевченка, Відродження
02 Лютого 2018, 16:45
Ти ще наговори бидлякам то вони і послухають
02 Лютого 2018, 18:07
Точно! Наш Самий Справедливий Суд так розсудить, так розсудить!
02 Лютого 2018, 18:29
Ви спочатку пооформляйте продавців потім щось вимагайте
02 Лютого 2018, 20:05
Я задоволений ковельськими ринками дуже все ввічливо дешево і швидко
02 Лютого 2018, 20:09
Холопи з Дубового зажерлися
02 Лютого 2018, 20:13
я тоже очень доволен рынками в стране почти весь де я был видел разные тц магазины бутики и так д. ринки очень нужны в наше время во первых дешевле во вторых есть качество не во всех но все же . ми на украине очень отстаем от европы лет так 20-40 так что РЫНКИ очень нужны во всей УКРАИНЕ
02 Лютого 2018, 20:28
НИК 5 ТИ СРАНИЙ ПЄТУШОК
02 Лютого 2018, 20:31
ЗВЕРТАЮСЯ ДО НИК 5 ТИ КЛОУН НЕПИШИ ЩО НЕЗНАЄ ЗА ВАСИЛЬОВИЧА ПОРВЕМ
02 Лютого 2018, 20:32
ХТО АДМІН ЦЬОГО САЙТУ ХОЧУ З ТОБОЮ ПОГОВОРИТИ
02 Лютого 2018, 21:41
А НАМ ПОФІГ...
02 Лютого 2018, 23:10
Це дійсно піар для представників відомої всім партії.Створення комунального ринку прискорить приватизацію і продаж землі ,на якій знаходяться ринки.Жодне підприємство чи фізична особа не будуть працювати собі в збиток.Вам обіцяють меншу орендну плату-так компенсацію буде виплачувати вже відома вам партія.Нехай один рік проіснує ваш комунальний ринок-а далі його зроблять банкрутом і виставлять на приватизацію і продаж землю.Це відома всім схема.І куди ви підете скаржитись потім...і де будете шукати робочі місця?
02 Лютого 2018, 23:47
Цок у лобок та в порвану торбу...
03 Лютого 2018, 00:02
Часто буваю у вашому місті і відвідую ринки.Нагадує Шанхай.Але таке по всій Україні.Шкода людей,які працюють і яких втравлюють у розборки між відомою партією і можновладцями вашого міста.А так звані захисники підприємців і їх прибічники виступають від імені простого люду і роблять все можливе ,щоб розвалити існуючі ринки,використовуючи іноді і незаконні методи.Ця партія практикує такі методи не лише в Ковелі.
03 Лютого 2018, 00:29
Шукайте справжнього лідера і включайте мізки в боротьбі за свої права ,а не прискорюйте крах вашої сфери заробітку.Той ,хто кричить на кожному кроці,що захищає всіх працюючих на ринках,буде мати відкупні.А з чим залишитесь ви?
03 Лютого 2018, 07:49
З рабею торбою пів світу люди проїхали. Не треба тико дважєніє перекривати ! Перекрийте кіслород тий білочорний пташці,а хати в Дубовій не паліте ! Бо як вітьор в наш бік то може біда сттися тамика.А тудика на базарі мітингуйте собі комунально.
03 Лютого 2018, 13:14
Те що відбувається має чітку назву рейдерство коли проблеми людей стають приводом для захоплення чужого бізнесу. В даному разі власників ринку. Є проблемою для незадоволених умовами на теперішніх ринках створити своє підприємство для торгівлі? Є проблемою звернутися до Міськради за виділенням нової земельної ділянки під новий ринок? Створіть і побудуйте за свої гроші свій ринок і торгуйте там по своєму. Алеж так не хочуть. Бо хочуть забрати чуже
03 Лютого 2018, 20:02
З великої хмари Мало дощу . Граждані спекулянти,!Ви за стільки років не зуміли організувати юридично і фактично своє робоче місце .Черепашка ,Контейнер з козирьком супроводжує безлад і антисанітарія ,це анахрінічне насліддя позорить Європейського місто Ковельщини. Увсі п'ФОПи що себе поважають відкрили магазини або працюють по найму за достойну плату .Закони ринку неспростовні ані в Польщі чи Москві .Наведу приклад еволюції гелд Любліні (по дорозі до rusalki) ,Московські Лужники чи Черкізово. - Підтягуйтся !<br/>А на рахунок організації протестних акцій - ,уважно(вибірково) дослухатися поради окремих коментарів .Або акцій протесту добре організована по прикладу Поворської ОТГ ,або не гнівайте автомобілістів...
03 Лютого 2018, 20:04
З великої хмари Мало дощу . Граждані спекулянти,!Ви за стільки років не зуміли організувати юридично і фактично своє робоче місце .Черепашка ,Контейнер з козирьком супроводжує безлад і антисанітарія ,це анахрінічне насліддя позорить Європейського місто Ковельщини. Увсі п'ФОПи що себе поважають відкрили магазини або працюють по найму за достойну плату .Закони ринку неспростовні ані в Польщі чи Москві .Наведу приклад еволюції гелд Любліні (по дорозі до rusalki) ,Московські Лужники чи Черкізово. - Підтягуйтся !<br/>А на рахунок організації протестних акцій - ,уважно(вибірково) дослухатися поради окремих коментарів .Або акцій протесту добре організована по прикладу Поворської ОТГ ,або не гнівайте автомобілістів...
04 Лютого 2018, 01:17
ПЕРЕКРИТИ ДОРОГУ ПО ВСЬОМУ ПЕРИМЕТРУ І ТОДІ КОВЕЛЮ ТОЧНО .....ІЗДЄЦ БУДЕ!!!!!!!!!!!!!!
04 Лютого 2018, 08:41
А ДЖИП ЗАПРАВЛЯТИ ПОТРІБНО...