У Ковелі урочисто відкриють відділ патрульної поліції

02 Лютого 2018, 10:00
9964

Завтра, 3 лютого відбудеться відкриття відділу організації несення служби в місті Ковелі Управління патрульної поліції у Волинській області.

Урочистості з нагоди відкриття відділу відбудуться 3 лютого (субота) о 11.00 год. на площі перед Ковельською міською радою (вул. Незалежності), – повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька у Фейсбук.

Після урочистостей можна буде неформально поспілкуватись з поліцейськими, сфотографуватись біля службового автомобіля, а для дітей організують вікторини з сувенірами.

Відділ підпорядковуватиметься Управлінню патрульної поліції у Волинській області та обслуговуватиме виклики, які надходитимуть на службу 102 у Ковелі. Головні функції – запобігання вуличній злочинності, стеження за безпекою дорожнього руху, реагування на виклики з лінії 102.

Участь у заході візьме заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, керівники місцевих підрозділів поліції, представники влади та громадськості.

Коментарі
02 Лютого 2018, 13:47
Новий завіз сміття у Ковель.
02 Лютого 2018, 14:31
Сліди від дрифтерів на площі позмивають?
02 Лютого 2018, 14:32
А повз Універмаг чи Міцкевича з припаркованими під забороняючими знаками машинами проїжджатимуть?
02 Лютого 2018, 15:00
"вікторини з сувенірами"....с..ка аніматори ))))))
02 Лютого 2018, 15:06
А чому нові позашляшовики видали? Нехай на Тавріях і Ланосах ганяють підіймають вітчизняний автопром!!!
02 Лютого 2018, 15:27
вони не довго будуть новими
02 Лютого 2018, 15:57
Стару буду вже відремонтували
02 Лютого 2018, 16:07
яку буду?
02 Лютого 2018, 16:11
ковельська поліція "розводить " людей біля жд вокзалу на знак 3,34 -знаючи що судитись ніхто не буде і план по постановам за зміну зроблено.ПОЛІЦІЯ -КАРАЛЬНИЙ ОРГАН і за наші гроші паразитують на людях
02 Лютого 2018, 16:55
В заголовку треба було написати "В Ковель приїжає цирк з Луцька та Києва а також місцеві аніматори! На площі буде понад 100 клоунів!"
02 Лютого 2018, 18:04
А чому б і не посудитись? Адмінпозов про скасування постанови у справі про адмінправопорушення простий як двері і судовий збір не сплачується.
02 Лютого 2018, 18:57
о ще одна кормушка для чортів
02 Лютого 2018, 20:29
БОБІКИ СУКАМ ВИДАЙТЕ ЯК В БІЛОРУСІЇ А НЕ ТОЙОТИ ЧИ МІТСУБІСІ ПО 20 40 ТИС БАКСІВ
02 Лютого 2018, 21:33
Респект. Дійсно, влаштовують циркову виставу, в яку і так ніхто не вірить
02 Лютого 2018, 22:10
жжот )) давай іщо! ))
02 Лютого 2018, 23:55
Десь там жевріє надія що мусорники в річку більше викидати не будуть, ігрушки з ялинки тирити тоже не будуть, та й самі ялинки у парку красти не будуть бо наша доблесна поліція на нових авто буде на совість патрулювати місто і забезпечувати порядок, а не косити бабки і роздовбувати все ті ж свої нові машини.
03 Лютого 2018, 00:02
А до цього хто місто патрулював?
03 Лютого 2018, 00:09
Було б цікаво почитати коменти коли "ментів" не було б ні на дорогах, і на виклики не приїздив ніхто
03 Лютого 2018, 00:48
при чому тут це? Не путайте цих тупорилих дітей-аніматорів приготованих для катання на дорогих машинах і для дописів у фейсбуці з працівниками поліції з відділку які роблять свою роботу (я не кажу що всі там такі хароші, є в кожній сімї як то говориться ідіоти). А ці клоуни самі побачите які будуть компетентні і чи довго вони на цілих машинах будуть їздити. Прецендентів по всій країні хоч відбавляй. І я думаю це щось говорить про якість добору саме в патрульну поліцію (таку розрекламовану - що тут говорити якщо сам Кличко патрульну фуражку приміряв) дебілів, неадекватів, тормозів неспроможних звязати до купи два слова. Можливо сам пан мер і "заразив" і започаткував свій стайл для патрульних? Ну поживемо-побачимо.
03 Лютого 2018, 02:31
Горбатих могила виправить бариші і на пенсіі Володимерську тримає романович і всі знають і пох
03 Лютого 2018, 02:31
Горбатих могила виправить бариші і на пенсіі Володимерську тримає романович і всі знають і пох
03 Лютого 2018, 07:28
Урочистості з нагоди відкриття ?! А навіщо взагалі той пафос ?! Може стрічку урочисто переріжуть гості в кращих традиціях совка.Представники влади і громадськості не бачили аваківських псів ?.То нехай для них ще салютиі феєрверки в ""Нашому місті"" забабахають в нічний час ( це зараз модна фішка для понтів ).
03 Лютого 2018, 10:02
нароблять ці вчорашні кондитери, листоноші просто безробітні з центрів зайнятості, як старі коти на твердій засохлій глині. Для понтів будуть кататися містом, а розкривати злочини все одно будуть старі оперативники з відділку, з сімейниками і дебоширами розбиратимуться участкові, справи розслідуватимуть слідчі, аварії будуть оформляти теперішні патрулі .
03 Лютого 2018, 10:29
харошим хороші гроби поганим погані іхай пливуть по туріі яка пересихає а не нові машини
03 Лютого 2018, 11:38
Шановні керівники місцевих підрозділів поліції, представники влади та громадськості , прочитайте уважно всі "побажання" ,що зробили дописувачі і з першого дня не допускайте подібних випадків ...!!!! Не забувайте : - що театр починається з гардероба , а вас сьогодні зустрінуть по одежці, а провожати будуть по розуму ... Гарних вам починань і побажань ( головне не падайте обличчям в багнюку ...!!!)
03 Лютого 2018, 19:58
Сьогодні перед урочистостями відкриття відділу патрульної поліції стався такий неприємний випадок . Зі сторони стадіону "сільмаш" до будинку міської ради під'їзжає новий авто. патрульної поліції і з неї виходять три поліцейські і священник !!! Все добре але там ОДНОСТОРОННІЙ РУХ ...!!! Я все зняв на телефон і доповів їхньому начальнику із області генералу ШПИГА . Обіцяв розібратися і наказати винних .
05 Лютого 2018, 12:44
Синок знаменитого так званого підприємця Пархонюка , якого вигнали з КВІ , який керував в нетверезому стані авто і був оштрафований став дякуючи бабкам татка патрульним в Луцьку . Вчинив дтп , людина загинула , а сам втік з місця пригоди. ОЦЕ ОБЛИЧЧЯ НОВОЇ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ. УРА УКРАЇНЦІ .