У Ковелі запрацювала патрульна поліція

03 Лютого 2018, 12:30
13243

Сьогодні, 3 лютого, на площі перед Ковельською міською радою відбулось урочисте відкриття відділу Управління патрульної поліції.

У Ковелі нестимуть службу 40 ковельських патрульних, а також 50 інспекторів з інших міст України.

Відділ очолив 34-річний майор поліції Тарас Михалко, який раніше працював старшим інспектором з особливих доручень УПП у Волинській області.

Відділ буде обслуговувати виклики, які надходитимуть на службу 102 у Ковелі. Уже від сьогодні з 20:00 години усі виклики відправлятимуть патрульним.

 









 

«Мені приємно, що ми продовжуємо нашу реформу і відкриваємо патрульну поліцію в районних центрах. Моя, наша рідна Волинь має завжди бути першою. Сьогодні у ваших лавах чимало поліцейських з інших управлінь України, які на початку нададуть допомогу по службі. Набір до лав патрульної поліції Ковеля триває. Я хочу, щоб тут працювали, в першу чергу, ковельчани, волиняни. Закликаю поліцейських бути порядними, професійними та чесними, а громадян – підтримувати їх та довіряти», – зазначив у вітальному слові заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич

 

Ковельський міський голова Олег Кіндер у вітальному слові назвав нових поліцейських «мешканцями міста Ковеля». Побажав поліцейським успіхів, показати професійний рівень та не потрапляти «в Ютуб».

 

 

Виступ керівника патронатної служби апарату облдержадміністрації Бориса Кондратюка.

 

 

Нових ковельських поліцейських також привітали представники Української православної церкви. Після чого відбулось освячення поліцейських автомобілів.

Після урочистостей можна було неформально поспілкуватись з поліцейськими, сфотографуватись біля службового автомобіля, а для дітей організували вікторини з сувенірами.

 

 












Коментарі
03 Лютого 2018, 16:07
Як було бл**ство так і залишиться! Цирк одним словом! Зато на нових машинках!
03 Лютого 2018, 16:41
Вгодованих кабанчиків позаду поховали, мабуть, переатестовані)))
03 Лютого 2018, 16:43
а чому так глядачів мало? Хоч би бюджетників скликали для масовості.
03 Лютого 2018, 17:41
ну держіться бабкі на ринку клоуни ідуть до вас
03 Лютого 2018, 18:01
дибіли мотори святять мозгі своі посвятіть неукі ви них за тиждень вгробите вам на ослах кататись
03 Лютого 2018, 18:05
Радує ріст відсотків з вищим QI ! Порівнюючи фізіі попереднньоі міліціі.
03 Лютого 2018, 18:11
Наші податки на арені
03 Лютого 2018, 18:13
Бачила я сьогодні їх,у всіх "лице необремІНенне інтелектом" (тобто - тупі).
03 Лютого 2018, 18:37
ДО КРИМУ ЇХ ПАТРУЛЮВАТИ
03 Лютого 2018, 18:37
МИ ТУТ І САМІ РОЗБЕРЕМОСЯ
03 Лютого 2018, 18:40
"... нечего на зеркало пенять..." Пані! часом поглядайте люстерко! Перепрошую...
03 Лютого 2018, 18:43
Аби серед них не було таких мусорв як Дубовик
03 Лютого 2018, 18:45
А Ви ковальчанка на своє лице в зеркало дивились давно? Може воно тупе тупішого...... Мені подобається хороші молоді люди, а далі час покаже на що вони спроможні . Принаймі як якась проблема то набираємо 102
03 Лютого 2018, 18:48
ОЦІ ЩУРІ НАПЕВНЕ З КРИМУ ВТЕКЛИ ДО НАС ЗДАДУТЬ І КОВЕЛЬ ЗА ХАБАР НА МОРДАХ НАПИСАНО ХАБАРНИКІ.пОДИВІТЬСЯ НА КІНДЕРА ВИДНО ЩО МРАЗЬ РІДКІСНА
03 Лютого 2018, 18:49
Васільєвіч ти пьяний!?!?
03 Лютого 2018, 20:03
Сьогодні перед урочистостями відкриття відділу патрульної поліції стався такий неприємний випадок . Зі сторони стадіону "сільмаш" до будинку міської ради під'їзжає новий авто. патрульної поліції і з неї виходять три поліцейські і священник !!! Все добре але там ОДНОСТОРОННІЙ РУХ ...!!! Я все зняв на телефон і доповів їхньому начальнику із області генералу ШПИГА . Обіцяв розібратися і наказати винних .
03 Лютого 2018, 20:18
І чому деякі поліцейськи ховають руки за спиною?
03 Лютого 2018, 20:28
тому що ці руки ще не вспіли нічого взяти.Поки що...
03 Лютого 2018, 20:30
Ти вже зробив Ковель європейським, одні ями і бруд. Базікати добре вмієш. Бездар а не мер!!!
03 Лютого 2018, 20:37
Судячи по коментарях, цих чуваків тут ніхто не чекає... ну побачим на ділі, надіємось на краще... бо зі старими поліціянтами на чолі з тусем, корішом кавасів, хабарником і рішалою .... вже геть справи погані.
03 Лютого 2018, 20:37
Судячи по коментарях, цих чуваків тут ніхто не чекає... ну побачим на ділі, надіємось на краще... бо зі старими поліціянтами на чолі з тусем, корішом кавасів, хабарником і рішалою .... вже геть справи погані.
03 Лютого 2018, 21:35
Оприлюдніть, будь ласка, оновлені і пакращені тарифи за зупинку поліцейським автотранспортного засобу, якщо він не порушив ПДР
03 Лютого 2018, 21:49
ПРОПОНУЮ НА СТАДІОНІ ЛОКОМОТИВ ЗРОБИТИ ШРОТ ДЛЯ НОВИХ МАШИН СКОРО ВОНИ ВСІ ПІДУТЬ НА РОЗБІРКУ А ЦІМ ХОЛДЕЯМ ДАТИ КАНАРЕЙКІ ЯК В СССР
03 Лютого 2018, 22:11
ЦЕ ЗЕКОВСЬКА ПРИВИЧКА ПОНАБИРАЛИ БРАТКІВ І БУДЕ БЕСПРЄДЕЛ ЯК В 90 ТИХ
03 Лютого 2018, 22:30
Васильович,ти що, п"яний?!
03 Лютого 2018, 23:01
Що ви за люди. Ні ви не люди, ви виблядки писати різну хірню. Що комусь не подобається патрулювання вулиць. Які привикли їздити забуханими і кидати своє авто де попало. Особливо по Міцкевича біля класіка, або біля виконкому. В нас в більшості населення Ковеля є велика надія на нове поповнення поліції. Хай Вас БОГ оберігає.
03 Лютого 2018, 23:17
Приймаю на шрот биті поліцейські машини, дорого.
03 Лютого 2018, 23:34
Скільки за Мітсубісі і за Пріус що бити щоб дорожче було
04 Лютого 2018, 00:02
Про свою красу я знаю.У Ковелі і раніше була поліція і нова, і стара,а порядку не було. Я рада за нових патрульних.У хлопців зарплата велика(принаймні більша ніж у вихователів), соцпакет,батькам приємно,що дитина пристрої на,а не в Польщі гарує .Але порядку вони не зроблять((((
04 Лютого 2018, 00:09
НИК ДІД І ЙГО ДРУГ ТИ ЩОСЬ МАЄШ ПРОТИ МЕНЕ УЕБАН!!!!!
04 Лютого 2018, 00:38
Половина одинадцятої. На Міцкевича біля Классіка під знаками три машини. Сніжком уже добряче притрушені - давно стоять.
04 Лютого 2018, 01:08
Ны, обовязкова умова, що смурфики свої машини самі розколошматять. Як свідчить практика, за рік їхній автопарк буде на шротах, як не в мене, то на інших.
04 Лютого 2018, 01:15
Ну, слава Богу, понеслось. Зараз всі вхоплять мобіли і будуть навперебій один одного здавати, хто що порушив і де стоїть.<br/>А знаєте, чим усе закінчиться? Через кілька місяців новим копам, попросту мусорам все це надоїсть, акція закінчиться і все вернеться у старе добре русло. До гадалки не ходіть. <br/>Питання : на фуя всі ті реформи, які нічого не змінять?
04 Лютого 2018, 01:29
Якщо у Києві бардак, то на місцях порядку теоретично бути не може!
05 Лютого 2018, 12:49
Синок Пархонюка якому тато купив місце патрульного в Луцьку незважаючи на те , що притягався до адмінвідповідальності за керування авто в нетверезому стані місяць назад відправив на той світ молодого чоловіка ще й втік з місця пригоди. ОЦЕ НОВЕ ОБЛИЧЧЯ ПОЛІЦІЇ , ХТО ВЗЯВ АЛКАША В ПАТРУЛЬНІ І ЗА ЯКІ ГРОШІ ?
05 Лютого 2018, 13:44
Ну чого ви так? А раптом станеться ДИВО, і всі поліціянти стануть кришталево-чесними. І відновиться до них довіра у народу.
05 Лютого 2018, 13:50
У загиблого , який кажуть нібито утонув , а не загинув уже відновилась.
05 Лютого 2018, 16:04
ДЛЯ ТОГО ЩОБ БУТИ АЛКАШОМ ТРЕБА НА ОБЛІКУ У НАРКОДИСПАНСЕРІ СТОЯТИ. ЯКЩО ПОРАХУВАТИ СКІЛЬКИ ЗА ПРИТЯГНУТО ДО АДМІНВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВОДІЇВ - ТО ВИХОДИТЬ ЩО ЗА КРЕМОМ УСІ АЛКАШІ ?
05 Лютого 2018, 17:03
Проїхався сьогодні по місту , поліція працює і нічого не бачить чи не хоче бачити , як було біля Універмагу і Привата море машин на тротуарах так і є і патрульні мимо проїзжають і не зупиняються.
05 Лютого 2018, 17:13
Але ж не приймати осіб , які їздять п&quot;яними до патрульної поліції. Він мав пройти перевірку . При складанні простого адмінпротоколу беруть дані бази АРМОР за років п&quot;ять , а то і десять років до того. А як же перевіряли коли приймали в патрульні ?
05 Лютого 2018, 18:01
читаю і не можу зрозуміти, як таке бидло може жити краще. Самі срете де стоїте і не задумуєтесь, в свому житті ладу не наведете, порядку не дотримуєтесь, зате всі винні. (ПДР порушити на штраф 1050грн і стояти на колінах тикати тим самим хлопцям 200грн &quot;бо діти голодні -не треба писати&quot; проходили....) Те не так, і так не так, і все не так - мудаки!!!
07 Лютого 2018, 13:43
50 инспекторив, ♠