У Ковелі патрульні вночі ловили п'яних водіїв та авто без увімкнених фар

04 Лютого 2018, 12:10
13303

У ніч з 3 на 4 лютого, у місті Ковелі, екіпажі патрульних затримали 2 нетверезих водіїв.

Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції Волинської області у Фейсбук.

Першого 25-річного водія зупинили по вулиці Володимирській, на нього оформили відповідний протокол. Другий пройшов освідування в Ковельській лікарні, результат – 1, 01 проміле, він також отримав протокол за ст. 130 КУпАП.

 


 

Також, учора близько 23 години, по вулиці Грушевського, екіпаж патрульних зупинив Volkswagen: водій не увімкнув ближнє світло фар у темну пору доби.

На чоловіка винесли постанову за порушення – першу у нашому місті.

Окрім цього, патрульні поліцейські провели профілактичну бесіду з «групою підтримки», яка зібралась, не знаючи, що в Ковелі вже працюють полісмени.

Нагадаємо, вчора у Ковелі запрацювала патрульна поліція.

 

Коментарі
04 Лютого 2018, 15:27
гарний показушний початок.
04 Лютого 2018, 15:33
нарешті почали наводити порядок і ставити ковельське дибло на місце, ще якби палками трохи відгаселили "групу підтримки", щоб носа свого не сунули куди не слід
04 Лютого 2018, 15:43
Аххах! Поки їх не було то в Ковелі поліція і не знала шо за таке можна штрафувати))))Тепер питання, як нові патрульні змогли за першу ніч зловити двох 130-х, а ковельські поліцаї собі такого позволити не можуть шоб джекпот відпустити))
04 Лютого 2018, 15:51
Приїзджайте після 10-ї вечора і любого водія можна брати за сраку. Або в салют на Володимирській. За добу місячний план виконаєте.
04 Лютого 2018, 16:28
Такі методи патрулювання поширені у всіх розвинутих країнах ! Якщо ти не порушуєш , тебе просто так ніколи не зупинять , наприклад в Германії . Навіть якось не зручно робиться проїжджаючи повз поліцію . Тебе не зупиняють . Закон один для всіх . Набрав порушень на умовних 1000 балів ( Грузія ) забудь про права на рік і т. д . Трошки більше рота відкрив - мордою в асфальт . Якщо цього не робити знов почнуться 90-ті , коли автомобілі VW , Audi пригнані з-за кордону неможливо було лишити ні на хвилинку . Ніякий суд не може оправдати порушника !!! Ця ступінь просто непотрібна ! Порушив плати . Нічого не дисциплінує так ,як гаманець . За хабар потрібно давати 10 років розстрілу ! Тому хто дає і тому хто бере . Сам водій зі стажем все в рідному місті було , але такого недотримання закону з боку водіїв ще не було . Люди ! Почніть з себе ! Новостворена структура направлена саме на правопорядок . Роботи в них не початий край в Ковелі . Особисто я , з повагою до них відношусь .
04 Лютого 2018, 16:34
Дякуємо копам!!!<br/>Так тримати!!
04 Лютого 2018, 16:37
Протокол на водія якій НІБИТО їхав з вимкненим світлом, не склався правильно, ні доказів, ні пояснень, ні правильного складання протоколу не було, буде суд, і постанова буде відмінена , томущо нема доказів і нчого в їх взагалі нема
04 Лютого 2018, 16:39
Згоден, все ти правильно сказав. Такі пришиблені, як Kapitan вважають, якщо у світі так - то і у нас має бути. Слава Юогу, не той у нас словянський менталітет, щоб лапки вверх задирати і мордою в асфальт тикатись, якщо якийсь дегенерат, який щойно сповз з горщика чи виліз з пісочниці, почне корчити з себе супермена. В нас демократична країна, в усякому разі вважається, але всім відомо, що всі правоохоронці залежні від того, хто ними керує. <br/> А хто керує - поліцією бандит і олігарх Аваков, який поставив собі на службу бандитів і нициків, прокуратурою - злодій, пияк та дебошир Луцик. <br/>То чиї команди будуть виконувати нові копи?
04 Лютого 2018, 16:43
На всі 100% підтримую Kapitanа. Скажу більше - пьян за кермом треба постійно ловити і зразу виставляти в ютуб на публіку, щоб бачили рідні, сусіди, знайомі, щоб стидно було. Але ще із судом в Ковелі проблема, відкупитися можна, або хтось слово замовить. З цим позорним явищем тоже боротися треба.
04 Лютого 2018, 16:43
Мусор буває тільки поганий і неживий.
04 Лютого 2018, 16:45
повністю солідарний з шеріфом!
04 Лютого 2018, 17:07
Ширіфу респект !
04 Лютого 2018, 18:29
В 90-х були дубінки 2000-х добре слово і хабарі зараз нехай бють грошима по карману як інших краінах я підтримою на гулі гроші є і на штраф нашкребуть
04 Лютого 2018, 18:59
Вроді зроблено біля типографії, на кільці. Цікаво, а вдень будуть штрафувати клієнтів привєтбанку, котрі паркуються на острівці безпеки? <br/>А там і прокурватура поруч з скотською стоянкою і скотовозами, що не помістилися на &quot;стоянці&quot; і стоять на тротуарі, лишивши пішоходам менше 2 метрів.
04 Лютого 2018, 19:07
найлегше у Ковелі зловити заїжджого лоха і написати постанову-гроші в казну,план за зміну зроблено і ніхто за 255грн не судиться-ну лафа ж просто так служити ЗА НАШІ ГРОШІ,але я ніде не читав що ця ж поліція заставила залатати яму,або перефарбувати розмітку певні служби-вони ж також порушують безпеку.Нажаль поліція це -каральний орган і в Ковелі вони мене переконали в цьому і нехай чесні які ще в поліції працюють мене вибачають довіри до вас ноль.А на дорогах немає культури тому що поліція за 100грн цю культуру &quot;закатує в асфальт
04 Лютого 2018, 19:17
ТИПУ ПЕРЦІ ЗА ДОБУ ТАКІ РОБОТЯГИ ЯК БУДУТЬ БАБЛО В КАРМАНИ БРАТИ ПО 8200 ЗАРПЛАТИ ЦЕ МІНІМУМ ОТОДІ ПИКИ БУДУ РАДІ
04 Лютого 2018, 19:19
НОВИНИ АУ SOS SOS SOS !!!!!!!!<br/>СКОРО ЇХ НАХУЙ ВІДМІНЯТЬ ЯК ГАЇ ДАЇ КОБРУ ЯКЩО ПАМЯТАЄТЕ <br/><br/>БОБІКИ ВИДАЙТЕ ЇМ ПАЛКУ І ХАЙ РЕГУЛЮЮТЬ ПОЇЗДИ В ЖМЕРЕНЦІ !!!!!!!!!!!!!
04 Лютого 2018, 19:49
а семенюк за ніч по десять ловив но на роботягу виписував один протокол а на остальні гроші купляв пожерти собі комбікорм
04 Лютого 2018, 21:06
Пора наводити порядок з паркуванням згідно з правилами.Тут повний безлад.А обгін в місті?На червоний світофора обганяє,бо є місце за лінією.
04 Лютого 2018, 21:58
Завтра Гергут приїзжає в Ковель заготуйте лайна щоб і Сороці вистачило
04 Лютого 2018, 22:01
Скільки разів тобі кажу, безграмотний,( не в Жмеренці, а в Жмеринці) не вживай поганих слів, а вивчи граматику.Дибілоїд.
04 Лютого 2018, 22:03
А який зараз план доводять кожному мінту по кількості протоколів по ПДР і окремо по 130-й?
05 Лютого 2018, 01:51
мінімум 5 постанов за зміну і кілометраж наїздити
05 Лютого 2018, 02:10
ник до васильович в20-01 ти уебан писав біля люблінця заготов ділянку суко
05 Лютого 2018, 02:17
Ну да ну да, та нова поліція навіть своїх обовязків не знає шо треба пред'явити докази фото або відео фіксації, і ігнорує просьби водія щоб йому придставили посвічення для повного ознайомлення!!!
05 Лютого 2018, 02:17
Ну да ну да, та нова поліція навіть своїх обовязків не знає шо треба пред'явити докази фото або відео фіксації, і ігнорує просьби водія щоб йому придставили посвічення для повного ознайомлення!!!
05 Лютого 2018, 02:28
От прочитав шо та поліція має зарплати 8200, і катається на новеньких машинах в теплі, а от військові мають 7000, і їм ніфіга не так комфортно як поліцейськім, шей приходиться в оковах гнити рискуючи життям...<br/>І де справедливість?
05 Лютого 2018, 09:56
Васильович бидло полішуцьке
05 Лютого 2018, 11:29
Навіщо мені докази? Головне, щоб було подання по формі. А що там написано, те перепишу в постанову.
05 Лютого 2018, 15:24
ник лучанин придурок і Б И Д Л О
05 Лютого 2018, 15:58
Кажу ж тобі, не вживай поганих слів, а вчи граматику на волі, бо за гратами видно не виходить, всі твої кометарі мало того, що неграмотні, а більше схожі на тюремний жаргон.
05 Лютого 2018, 15:58
Нарпівграмотні стадні пісуни (kapitan поліського болотного флоту) Не писало б за розумне б зійшло...10 років розстрілу...Він з психушки пише... Холопи, пастуха кличуть...Лизніть дупу новим понтам (ментам) , може вас &quot;запомнять&quot; Закликають дурні до плазування їх кийками...РАБИ з АУЛІВ...Ці черви на майдан не полізуть...Вони б прилизатися...Хто там перший? Але вони й найбільше отримують, бо захистити себе не можуть тільки лизати...Правда, прищаві!?
05 Лютого 2018, 19:24
Не бачу нічого поганого,в тому, що висловив Kapitan, дотримання правил і законів, просто необхідна міра, але для всіх, а не для бідних і існування касти &quot;недоторканих&quot;має викликати жорсткий резонанс і засудження... Так є в розвинутих європейських суспільствах, в яких наявний високий рівень самосвідомості і язик, якось не повертається назвати поліцейського мусором... Та от, до чого я веду: не буде в нас поліції, немає умов, за рахунок яких вона має з'явитися, наше суспільство в цілому, знаходиться на дуже низькому рівні, цієї самої самосвідомості, дуже малий відсоток людей, взагалі, має розуміння тих процесів, до яких призводить особисте ухилення від відповідальності (дати хабаря, порішати). Потрібно пропагувати засудження подібних дій і, тоді, буде можливість мати поліцію і, взагалі, якісь зміни на краще.
05 Лютого 2018, 23:41
Нові пластмасові один одного ненавидять здають
06 Лютого 2018, 01:26
О,та ти мало того,що неграмотний, з тюремним жаргоном, так ще і психічно неврівноважений,можливо алкаш або нарик.
06 Лютого 2018, 18:08
НИК ДО ВАСИЛЬОВИЧ 23-26 СЛУХАЙ УЕБАН ТИ ШО СУКО НОМЕР СВІЙ НАПИШИ БУДЕ ТОБІ ТЮРЕМНИЙ ЖАРГОН