Ковельські патрульні виявили у 30-річного чоловіка речовину, схожу на наркотичну

04 Лютого 2018, 13:30
4168

У ніч на 4 лютого, на вулиці Незалежності в Ковелі, до патрульних звернувся громадянин та повідомив, що за вказаною адресою перебуває чоловік, який може мати при собі заборонені речовини.

Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції Волинської області у Фейсбук.

Полісмени негайно зреагували та перевірили інформацію.

У 30-річного чоловіка, який проживає по вулиці Незалежності, при перевірці справді виявили згорток з подрібненою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну. На місце викликали слідчо-оперативну групу Ковельського відділку поліції.

«Шановні ковельчани, Ви завжди можете повідомити патрульним про підозрілих осіб чи предмети, а також телефонуйте в разі чого на службу 102!», – просять у дописі полісмени.

 


 

Коментарі
04 Лютого 2018, 16:03
Такою кількістю наркоти всіх ковельчан можна тричі обкурити
04 Лютого 2018, 16:45
То їхнього київського начальника трава.
04 Лютого 2018, 17:03
ридкесни дыбилы а не полицияяяя
04 Лютого 2018, 17:18
Наркотики є наркотики незалежно від кількості. <br/>І пдр в Ковелі мало хто дотримується. Ще б вони базу митниці мали про терміни ввозу і вивозу блях.
04 Лютого 2018, 17:41
Таке відчуття, що до появи патрульної поліції в Ковелі відділ поліції байдики бив... а вони теж працюють... тільки про це на сайті, щось не дуже то писали, а тут за пів доби стільки роботи зроблено. Дивно... <br/>P. S. Передбачаючи подальші коментарі: я не працюю в поліції!!!
04 Лютого 2018, 18:06
Є база по Моссак Фонсека, по панамських офшорах, і що?)
04 Лютого 2018, 18:41
адмін якогось х...хто зна чому видаляє конструктивну критику відносно пластмасових поліціянтів! Тобі шо проплатили?!
04 Лютого 2018, 18:44
ще до появи у Ковелі патрульних на цьому сайті регулярно писали і пишуть про роботу Ковельського ВП ГУНП у Волинсткій області
04 Лютого 2018, 18:54
То на переході на привокзальній вже не торгуватимуть???? <br/>Чи ті беззаконня що там відбуваються недоступні для поліції????
04 Лютого 2018, 18:59
На привокзальній площі торгують люди Кіндера-хто н е в курсі включаючи, червономордого з ящиком цигарок та пляшками зі спиртом.
04 Лютого 2018, 19:05
Періодично звертався до попередніх щодо щочетвергового шабашу в Классіку на Міцкевича. Надмірною оперативністю і впливом на мажоренят вони (ті, що раніше типа працювали) явно не страждали
04 Лютого 2018, 19:16
Ахахахахахах на 3 покурити
04 Лютого 2018, 19:55
а хто дав дозвіл вриватися серед ночі в адрес чи була постанова чи мусара проплатили автору статті
04 Лютого 2018, 21:07
Протабачана)) <br/>п.с. краще б злодіїв і диверсантів шукали, а не травку у студентів, скоро легалайз, + кожен третій хапає. узбагойтєсь
04 Лютого 2018, 22:00
А самогонку, якою торгують відкрито на базарі, будуть виливати прямо на асфальт?
04 Лютого 2018, 22:45
Ти що здурів? Це злочин проти людяності!