У Ковелі документував історію війни італійський фотограф

27 Листопада 2022, 14:26
Джованні Карді 910
Джованні Карді

Італійський фотограф з допомогою світлин розповідає світові про Україну та її людей.

Джованні Карді – італієць, який понад 20 років мешкає в Лондоні. Останні кілька днів провів у Ковелі. До того робив знімки в Ужгороді та Мукачево. Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Джованні разом з українськими фотографами та журналістами брав участь у проєкті «Україна, яку не можна забути». Зокрема, це видання він презентував міському голові Ігорю Чайці.

 

 

Зараз команда, у якій він працює, готує новий альбом про українських жінок.

До Ковеля він приїхав ще й тому, що воно знаходиться неподалік кордону з Білорусією. Каже, що хотів побачити на власні очі життя в країні, де йде війна, адже не про все можна дізнатись із медіа. Він хоче з допомогою світлин розповісти світові про Україну та її людей.

У Ковелі Джованні встиг поговорити з воїнами, які були поранені на фронті, рятувальниками, порозмовляв з переселенцями, людьми, які допомагають цим сім’ям, прийшов він і на захід до Дня пам’яті жертв Голодомору. Йому цікаво зустрічати перехожих на вулиці, спілкуватись з ними.

«Вразила сила, віра, мужність та незламність українців. Люди виконують щодня велику роботу і не вважають це героїзмом. В Україні війна, все не просто, але усі продовжують жити, не складаючи рук», – поділився він своїми враженнями.

«Моє серце належить Україні» – додає Джованні.

 

 

Коментар
Код блоку:
03/02/2023 П'ятниця
03.02.2023
Афіша