Олег Кіндер назвав дерева у центральному парку Ковеля – «Шанхаєм»

05 Лютого 2018, 17:50
3405

Сьогодні на апаратній нараді у виконкомі Ковельської міської ради мер Олег Кіндер звернувся до головного архітектора міста Людмили Мурай та свого заступника з комунальних питань Андрія Товстиги з приводу реконструкції парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

«Дасть Бог ми за яких там два місяці завершимо ту реконструкцію, яку почали по благоустрою парку. Концепцію розвитку… реконструкції, тоєсть в тому числі і озеленення. Це, Андрій Володимирович, потрібно буде, я не знаю, спеціалістів запрошувати сюда, тому що те, що в нас в парку по деревах, це ну «шанхай». Якщо так дуже скромно сказати», – мовив Олег Олексійович.

У мерії надіялися, що масштабне, доволі затратне будівництво комплексу літньої естради, кошторисна вартість якого в цілому становить майже чотири з половиною мільйона гривень, буде завершено ще що до кінця 2017 року.

Коментарі
05 Лютого 2018, 20:24
Молодець, Олег Олексійович, мислиш в єдино вірному напрямку! Виписуй хутчій ордери і я всі ті шанхайські дерева пристрою куди треба до кінця опалювального сезону.
05 Лютого 2018, 20:43
СПАЛИТИ ТРЕБА ТОЙ ПАРК ГЕТЬ
05 Лютого 2018, 20:55
ДО ЧОГО ТВІЙ ПУК НЕОСВІЧЕНЕ Б... ЯК ТАМ ТЕБЕ НАЗИВАЮТЬ
05 Лютого 2018, 20:55
А НАРАХУВАТИ ПО ПОВНІЙ ЯК ЗА ГАЗ.<br/><br/>Таким чином, ціна на природній газ підвищиться приблизно на 30%. <br/>Але це ще не межа, оскільки у 2018-му очікується девальвація гривні, що також може спровокувати різке підвищення тарифів на газ (до 11 тисяч гривень).
05 Лютого 2018, 21:08
помилився кіндер. це не шанхай, це ГОНДУРАС. І за цей Гондурас хтось буде сидіти.
05 Лютого 2018, 21:45
а тепер УВАГА!!!!! тендер на утримання місць загального користування(тобто парків) виграв Верес. на озеленення ( в яке входить і зрізання дерев) теж виграв Верес. Доречі Верес згідно тендеру зрізає дерево за 28 копійок. Так що, хто хоче впорядкувати свої подвір&quot;я- зпрошуємо. Верес зріже за 28 копійок. І ТЕПЕР ГОЛОВНЕ. Все це має зробити Верез згідно тендеру, і додаткових коштів це не потребує. Але як хитро кіндер підняв цю тему!!!! Зараз начнуть у депутатів просити додаткові кошти, для виконавця робіт. Ось вам і КОРУПЦІЯ!!!! Подвійна оплата за НЕВИКОНАНІ роботи.
05 Лютого 2018, 21:55
Це перший раз коли я повністю згідна з думкою мера.Вже давно треба було потроху зрізати ці дерева інасаджувати нові. А про ворон ,які там гніздяться-то окрема тема. Ні з дитиною погуляти,ні просто повільно пройтися.
05 Лютого 2018, 22:08
і я згоден. Але не потрібно на це виділяти кошти, бо ці кошти закладені в тендері у Вереса. У нас в Ковелі з&quot;явилась счудакувата фірма, яка все робить &quot;ЗАДАРМА&quot;. Ну хто ще вам зріже дерево за 28 копійок?
05 Лютого 2018, 22:23
пук нідочого -він пяний!
06 Лютого 2018, 00:27
цей парк треба знести може ше одного т ц побудувати
06 Лютого 2018, 01:35
Все вірно, схема ще та . дуже хочеться,щоб громадськість на чолі з Печенюком показала свою активність і завзяття у моніторингу цих робіт, а також оприлюднила результати.
06 Лютого 2018, 01:56
Не сцена в Парку, а конюшня якась. Відмили грошиків
06 Лютого 2018, 01:56
Не сцена в Парку, а конюшня якась. Відмили грошиків
06 Лютого 2018, 08:39
ковель захопила банда яка веде місто до прірви.
06 Лютого 2018, 10:33
А Баба Йошка проти.Прекрасна сцена,ще такої небачила.І нех..н тобі лживий ковельчанин трендеть.Що жаба душить?
06 Лютого 2018, 11:44
Перш за все треба щоб Бойко зрубав оту криву йолку, яку білодомівські позорники наряджають на кожний новий рік і відмивають на ній бабки.
06 Лютого 2018, 12:25
Приємно бачити відремонтовану &quot;ПРОСВІТУ&quot;. але по сцені потрібно ще попрацювати! Літня естрада буде чудовим дарунком і для митців і для глядачів!
06 Лютого 2018, 14:29
И подкалывать не надо -<br/>Мне на это наплевать!
06 Лютого 2018, 14:37
непоганий подарунок зробили собі кіндерлоги. Сцена мала коштувати спочатку 1.5 мільйона, потім 4. 5 мільйона. А тепер невідомо скільки. Ці Шлемазли нічим не гнушаються.
06 Лютого 2018, 15:30
Товстига нічого не робить <br/>Вулицю фестивальну та стуса вкрай рідко посипають <br/><br/>Кожну ожеледицю з вул стуса не фестивальну вилітають авто<br/>Бо там зупинитись важко через те що ніхто ніколи там не посипить
06 Лютого 2018, 15:42
Немає чим палити в котельнях
06 Лютого 2018, 15:44
То ж по місту Мавп вже всі дирева вивів і спалив дещо пішло на полєти
06 Лютого 2018, 16:19
Вибачте! Я не знаю тонкощів і закулісних інтриг... пишу про те що бачив. Громада повинна контролювати використання громадських коштів! Злодіі не повинні бути у владі.
06 Лютого 2018, 17:33
Ти ще підколюєш? На своїх луцьких злодіїв подавись! Там їх набагато більше і не звізди, що не так!
06 Лютого 2018, 18:16
Чудове місто Ковель! Хамства багато! Я два скликання обирався депутатом Ковельськоі міськоі ради і раніше хамства було значно менше! Тепер маєте. що маєте.
06 Лютого 2018, 23:31
Реально йде прогрес<br/>І сцена гарна, і просвіта оновлена, зроблять озеленення парку молодими деревами, теж великий плюс.<br/>Ще й якби старі дерева від вул.Незалежності в напрямку дитячої поліклініки зрізали, засадивши молодими було б ще гарніше