У Ковелі віддали останню шану бойовому медику Валентину Пігілєву

07 Грудня 2022, 15:40
У Ковелі віддали останню шану бойовому медику Валентину Пігілєву 1413
У Ковелі віддали останню шану бойовому медику Валентину Пігілєву

Ковельчани попрощалися з захисником, справжнім патріотом України Валентином Пігілєвим.

Фото цього опублікували на сайті Ковельської міської ради.

Валентин навчався в ковельських ліцеях №3 та №7, обрав для себе дуже мирну і милосердну професію — медика. Отримав спеціальність «Лікувальна справа» у Ковельському медичному коледжі.

У червні 2021 року підписав контракт на службу в ЗСУ. Був старшим бойовим медиком самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону. Під час виконання бойового завдання у ковельчанина сталося гостре порушення кровообігу, кардіоміопатія, внаслідок якої його серце зупинилось. Йому було всього 34 роки.

«Вій виносив з поля бою своїх побратимів, боровся за їх життя та був у найбільш гарячих точках російсько-української війни. Валентин пішов з життя, проте зберіг його сотням бійцям. Глибокі співчуття та повага родині, яка виховала Героя. Ми будемо пам’ятати кожного. Герої не вмирають. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!», – сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди.

Про те, якою був людиною Валентин, пригадала його класний керівник Ніна Омельковець.

«Якби потрібно було лише одним словом охарактеризувати цього хлопця, я б вибрала — доброта. Він ніколи не тримав зла та готовий був завжди прийти на допомогу. Валентин був дуже комунікабельним, життєрадісним, завжди був в оточенні однокласників та знайомих. Тому в такий важкий час він не зміг стояти осторонь і пішов туди, де потрібен був найбільше. Страшна втрата», – сказала Ніна Омельковець

У Валентина Пігілєва залишились батьки та шестирічний син.

Поховали нашого земляка з усіма військовими почестями на центральній алеї Героїв міського кладовища.

 

 

 

 

Коментар
Код блоку:
03/02/2023 П'ятниця
03.02.2023
Афіша