Ковельчани потрапили у жахливу аварію в Литві

07 Лютого 2018, 08:54
17463

У Литві сталася аварія, під час якої постраждали троє ковельчан, а винуватця ДТП переслідувала поліція.

Це трапилося 5 лютого, – інформує агентство «ВолиньPost».

Литовське видання Lrytas.lt. повідомляє, що аварія сталася з вини 20-річного чоловіка, який викрав автомобіль BMW у Естонії. Місцева поліція передала інформацію про нього в сусідні країні і в Литві його спробували зупинити. 

BMW почало втікати від поліції. Під час переслідування правоохоронці здійснили влучні постріли по шинах. З пробитими шинами втікач проїхав приблизно кілометр і виїхав на зустрічну смугу, де й врізався в Nissan Primera, в якому були троє українців. 

Від зіткнення Nissan злетів з дороги, а BMW в'їхало у вантажівку. Водій авто-втікача отримав легкі травми, його захистили подушки безпеки. Зловмисника заарештували.

Водія та пасажирів Nissan довелося діставати рятувальникам, які розрізали дах авто. Нині українці у відділенні інтенсивної терапії місцевої лікарні і для них збирають гроші на лікування. 

Тарас Савчук на своїй сторінці у Фейсбук пише: «Потрібна допомога хлопцям з Ковеля, які вчора потрапили в ДТП у Литві. Двоє залишаються в комі під апаратом штучного дихання в край важкому стані. Страховка не може покрити витрати, важлива кожна копійка. Номер картки 5363 5423 0735 1925 Саковець Віталій».

 




3



2


Коментарі
07 Лютого 2018, 11:41
Скажіть будь ласка, дуже важливо може хтось знає що то за троє хлопців???? Або вік хоча б постраждалих
07 Лютого 2018, 11:53
Вкажіть Прізвища постраждалих, надаючи допомогу люди мають знати кому, так більше людей відгукнеться!
07 Лютого 2018, 12:52
Карточка має бути батьків хлопців!<br/>Один подав оголошення для збору на карту іншого???
07 Лютого 2018, 13:54
Юрій Оксентюк. Артем Прокопчук.Савічев Сергій - прізвища цих хлопців . Іх вік 25- 27 років
07 Лютого 2018, 14:29
Юрій Оксенюк
07 Лютого 2018, 15:32
Це не погранци случайно?
07 Лютого 2018, 16:55
А що з страховою, на фейсбуці пишуть, що сума 30000 євро???
07 Лютого 2018, 17:49
Хай ще мусарня Литовська, проплатить, за створення аварійної ситуації...В європейському законодавстві зазначено, про заборону переслідувати втікача, якщо нема реальної загрози оточенню людей Необхідно застосовувати ефективні засоби зупинки.Від їжаків до електро блокуаальних пристроїв, чи перегороджувати проїзд.
07 Лютого 2018, 19:53
А чому не на картку батьків???Саковець???
07 Лютого 2018, 20:56
Якщо хтось може допомогти , то кошти передати тільки родичам ( батькам) цих хлопців!!!!
07 Лютого 2018, 21:04
Не торгуйтесь кому кошти передати - а краще допоможіть хлопцям, хто молитвою,хто грошима.
07 Лютого 2018, 21:20
Ппц може батькам не до того, щоб в інтернеті свої карточки розміщати, нє? Скидайте кому написали, якшо хочете допомогти, а не умнічайте тут
07 Лютого 2018, 22:02
а як можна побачити іх фото
07 Лютого 2018, 22:02
а як можна побачити іх фото
07 Лютого 2018, 22:12
У людей біда! Молоді хлопці в реанімації! Один хлопчина прийшов до свідомості ! Люди посильмо молитву!
07 Лютого 2018, 22:34
Дайте номер картки, куди відправити можна гроші
07 Лютого 2018, 23:06
То все бляхи литовські винуваті
08 Лютого 2018, 00:10
Для допомоги потрібно відкривати рахунок в банку на батьків, щоб могли зразу ж користуватись коштами. Ось зараз скажімо вже потрібно, де шукати цього Віталія з його карточкою. А ліміт по банкомату? А контроль? <br/>Можливо хлопці і щиро хочуть допомогти, але не знаючи як це зробити - погарячкували. Не так це робиться. <br/>А за постраждалих дітей молімося.
08 Лютого 2018, 00:14
сашко ти ебло своє стули тут горе в людей
08 Лютого 2018, 14:51
Напишіть будь ласка імена хлопців - за кого молитись.
08 Лютого 2018, 15:26
Юрій, Артем, Сергій
09 Лютого 2018, 00:08
Вгадали, як мінімум один погранець. Якого х... вони всі робили в Литванії, щоб їм ще допомагати? Приїхали заробляти лаве на лівих схемах. Добре, що опублікувалм їх дані, нехай займеться прокуратура.
09 Лютого 2018, 08:27
Митники та прикордонники дуже нехороші люди
09 Лютого 2018, 14:41
земля їм пухом
09 Лютого 2018, 14:41
земля їм пухом
09 Лютого 2018, 14:42
Щоб осуджувати когось, самому потрібно бути безгішним. Не лукавте.<br/>Біда, воа є біда для кожного. Ви надієтесь що проживете гладко?
09 Лютого 2018, 21:14
Пишуть одну фігню деякі. Незнаючи що завтра з ним буде....
09 Лютого 2018, 23:58
Позакривате роти свої і проходьте далі!Як можна писати таке,придурки!Вони живі!!!!!! І все буде добре!Я вірю в це!!!Молимось за Вас,хлопці!
10 Лютого 2018, 09:48
Родичі хлопців дійсно покищо ніяких коштів НЕ ЗБИРАЮТЬ. Дехто проявив власну ініціативу! Робіть висновки! І дуже праві ті, що запитують : а чому, власне, Саковець?!
10 Лютого 2018, 09:48
Родичі хлопців дійсно покищо ніяких коштів НЕ ЗБИРАЮТЬ. Дехто проявив власну ініціативу! Робіть висновки! І дуже праві ті, що запитують : а чому, власне, Саковець?!
10 Лютого 2018, 11:02
Проявили друзі ініціативу,і що?Хочуть допомогти!Збирайте Ви,хто вам не дає?Боже,як можна сидіти і СРАТИ тут людей?
10 Лютого 2018, 11:32
Як можна кожен раз наживатись на біді іншмx?
10 Лютого 2018, 11:53
А хто наживається,Саковець?Ви взагалі знайомі з ним?Збирав би Петров,Іванов вам би все одно було б не так!Люди,займіться чимось,а не сидите тут і ніхера не робите,тільки язиками чешете!Вам би тільки по пи*діти!
11 Лютого 2018, 14:31
Як хлопці себе почувають? Є якісь новини?
11 Лютого 2018, 17:48
Артем і Сергій вийшли із коми! Юрій ще ні. Молімось за хлопців!
13 Лютого 2018, 08:47
А що лікарі кажуть? Які прогнози???
19 Лютого 2018, 14:32
Хто знає як з хлопцями? В якому вони стані? Люди проявіть ЛЮДЯНІСТЬ!!! не хочете допомагати - то хоч позакривайте свої роти...
19 Лютого 2018, 14:32
Хто знає як з хлопцями? В якому вони стані? Люди проявіть ЛЮДЯНІСТЬ!!! не хочете допомагати - то хоч позакривайте свої роти...
22 Лютого 2018, 16:23
Хлопці вийшли із коми! Виздоровлюють і дасть Бог скоро будуть в Ковелі!