«Мусорка не доїзджає?»: на «Черемушках» сміття рознесло по дорозі

07 Лютого 2018, 13:05
7823

На одній із вулиць у центрі Ковеля сміття розкидало по дорозі.

Фото цього розмістила Наталка Луцик на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Черемушки, вулиця Сєченова. Народ, до вас мусорка не доїзджає? Мертві - не погрузять! Почни з себе», – написала вона у дописі.

 

2

1

Коментарі
07 Лютого 2018, 15:32
бидло, воно ы на Говерлы бидло.
07 Лютого 2018, 16:01
шановний редактор цього сайту!!!! Дуже вас просимо опублікувати матеріал про безпритульних собак. Якщо у вас немає матеріалу, дайте свою адресу поштової скриньки. Я вам стільки матеріалу підкину, що мама не гарюй. Ми добре знаємо що на вирішення цієї проблеми в Ковелі виділені чималі кошти. І є відповідальні за цю роботу. Але чому така ситуація - потрібно розібратись, можливо й на рівні прокуратури. Дивує, що мовчать наші депутати, активісти. Щось тут не так.
07 Лютого 2018, 16:08
а треба відповідального за відлов собак Балака, привязати в його рідному парку до дерева і нехай його жруть ті пси.
07 Лютого 2018, 16:28
Бачила це неподобство вчора. Це не собаки. Це люди свідомо розкидали на дорогу, побивши пляшки(((
07 Лютого 2018, 16:36
Дійсно,поясніть будь-ласка, куди діваються гроші, виділені на вирішення проблеми безпритульних собак, для створення притулку для них, чи Ви тільки і вмієте,що дати вказівку " Добробуту" труїти їх ,порушуючи Закон.
07 Лютого 2018, 18:01
Добробут вже цим не займається. Коли займався Добробут, стільки собак в місті не було. Але тендер по обслуговуванню місць загального користування продали Вересу. А ця шарашкіна кантора тільки бабло відмиває і нічого не робить.
07 Лютого 2018, 22:08
прикольно а де баки а??????????
08 Лютого 2018, 00:17
Сенсація на весь район!!! Ви що там взагалі дебіли?
08 Лютого 2018, 00:23
Скажіть Пєнісу "Фас"! І смяття позбирає чужими руками! АБО буде кричати що це Товстига викинув!
08 Лютого 2018, 15:17
про що Ви народ говорити!!!!!!<br/>як би самі не викидали сміття під кладовище, а носили до машин зі сміттям яка тричі приїздить на тиждень приїздить, цих проблем не було і сміття не валялося і собаки його б не розносили!!!!!<br/>ви самі гадите і кричите, що хтось в тому винен!!!!!!!
08 Лютого 2018, 15:17
про що Ви народ говорити!!!!!!<br/>як би самі не викидали сміття під кладовище, а носили до машин зі сміттям яка тричі приїздить на тиждень приїздить, цих проблем не було і сміття не валялося і собаки його б не розносили!!!!!<br/>ви самі гадите і кричите, що хтось в тому винен!!!!!!!