Слідство ведуть екстрасенси: у Ковелі шукають паранормальні історії

07 Лютого 2018, 16:03
13439

Нагадаємо, скоро у Ковелі відбудуться зйомки «Слідство ведуть екстрасенси».

Нині, паранормальні проблеми ковельчан обіцяють допомогти вирішити екстрасенси.

«Якщо безслідно зник або загинув хтось із ваших близьких, ви не знаєте за яких обставин це сталося, а правоохоронці розводять руками; Якщо у вашому будинку відбуваються паранормальні явища, ваше життя руйнується в результаті незрозумілої низки подій, а хтось із близьких страждає від невідомої хвороби; Якщо вам здається, що ви страждаєте від якогось злого року і вас також чекає смерть – не мовчіть, звертайтеся до програми «Слідство ведуть екстрасенси», – закликають організатори зйомок.

Поділитися своєю історією можна написавши за електронною адресою: [email protected] або за номером: 097-693-86-71.   

Коментарі
07 Лютого 2018, 18:08
По-моему, весь показ «экстрасенсов» должен сводиться к одному: пять минут показывать экстрасенсов, а дальше врывается бригада санитаров, всех пакуют в рубахи и одних везут в уголовный розыск, где надо наказать за мошенничество, а других везут в дурку, где вам и место, собственно говоря.
07 Лютого 2018, 19:13
Як на це можна вестися? Цікаво, чи спроможна сучасна медицина допомогти цим людям?
07 Лютого 2018, 19:30
Будинок в с.Купачівка Рожищ.р-н.<br/>Траса Ковель-Луцьк<br/>Кілька десятиліть стоїть будинок,в якому ніхто не може жити.Там всі знають ...
07 Лютого 2018, 19:33
Ідьте в дубове, в нас КОСМОС паранормальний, неадекватний ще і з тіком шийно-головним, чим не сюжет для вашоі програми. Якщо все піде добре, то після вашого втручання і ми отримаємо адекватного голову.
07 Лютого 2018, 19:37
До мера в гості там на пять поверхів і на кожному паранормальне водится
07 Лютого 2018, 19:55
І хто це такий, що за всіх дубівчан розписується? ти б своє справжнє ім&quot;я хоч назви. Чим тобі голова не вгодив? Остерігайся, щоб такий самий тік у тебе не почався. Хоча, якщо вже таке пишеш, тоце і є прояв неадекватності.
07 Лютого 2018, 20:07
Бют це злочинна організація. іхні прихильники -це керівники шкіл ,голови сільських рад , голови отг і інші які грабують села а сприяють в цьому козак , кашик, кульцман , а також правоохоронці.
07 Лютого 2018, 21:53
Ще один путінський дебільний прожект. Московські попи (ряжені фсбешники) не справляються, дав ще цих клоунів на підмогу...
08 Лютого 2018, 02:02
Будинок ну повороті фестивальна миколайчука....<br/>Скільки живу то ту хату ніхто не купляє
08 Лютого 2018, 02:43
Не можу зрозумити чому ви так проти экстрасенсов? Це добре що в нас все так як треба ,а может е люди яким потрибна допомога .все нияк не втомлююсь з таких ницих людей яки думать тильки про свою шкуру удивлялись!!!!
08 Лютого 2018, 02:43
Не можу зрозумити чому ви так проти экстрасенсов? Це добре що в нас все так як треба ,а может е люди яким потрибна допомога .все нияк не втомлююсь з таких ницих людей яки думать тильки про свою шкуру удивлялись!!!!
08 Лютого 2018, 06:39
В Мавпа є придворний піп який постійно бігає з кадилок навкруги мерії та по кабінетам теплим
08 Лютого 2018, 10:24
Та хай вже їдуть
08 Лютого 2018, 11:05
доктор КО, і дві такі самі Галя ... КО і Галя ... ЮК
08 Лютого 2018, 11:05
не правда купців на хату багато та її не продають
08 Лютого 2018, 11:06
не правда купців на хату багато та її не продають
08 Лютого 2018, 11:06
не правда купців на хату багато та її не продають
08 Лютого 2018, 11:36
В нас і своїх екстрасенсів вистачає, ще нам з СТБ не вистачає.
08 Лютого 2018, 12:31
оля назви мені хто в нас екстраксенс
08 Лютого 2018, 15:23
Є с
08 Лютого 2018, 15:24
Є с.Ломачанка
08 Лютого 2018, 20:14
я живу з екстрасенсом....заначки і всі проколи мелкі палить 3 глазом))))))жінка
08 Лютого 2018, 20:41
В ГОТЕЛІ НА ТРЕТЬОМУ ПОВЕРСІ МАКСИМУК
08 Лютого 2018, 20:58
Дякую! Я не знав .що також живу ...і вже багато років!!!
08 Лютого 2018, 22:03
Головне щоб третє око було не в дупі
09 Лютого 2018, 01:14
А яка вартість їхніх послуг??
09 Лютого 2018, 11:24
Однорука відьма бере 50 баксів
11 Лютого 2018, 01:28
Вулиця Мічурина будинок 3 у цьому будинку трапляються дивні речі люди самі вмирають без причини і дівчина минулого року померла у зачиненій квартирі, тай у домі самому дивні речі робляться жах, відчуваєш постійно погляд та присутність чогось. Якщо не тяжко відвідайте а якщо це нічого жахливого немає то дякую
11 Лютого 2018, 03:48
в мене на Мічуріна знайоми по сусідству з тією хатою живе, скільки там провів часу нічого такого там не бачив, навіть одного разу ночував там, і начебто нічого не було, а те що там люди вмирають від передоза &quot;Субітексом&quot; то цього ніхто не скаже.<br/>Бо вже погана історія за хату, тому і придумують всілякі розкази що типу люди помирають і так далі.<br/>А насправді там просто був притон і від того усі біди!!
07 Травня 2018, 20:39
Приїжджайте в Ковель на вулиці Лермонтова впровулку є будинок де ніхто не живе і ніхто його не хоче купляти