Олег Кіндер хоче, щоб уряд профінансував у Ковелі об’єкти з нагоди ювілею міста

08 Лютого 2018, 16:39
4461

Ковельський міський голова Олег Кіндер на апаратній нараді підняв тему відзначення ювілею – 500-річчя надання місту Магдебурзького права, хоча й переплутав літочислення.

«Ігор Ярославович, давайте зайдете після апаратної наради, подумаємо відносно п’ятдесятиріччя. Звернемося до Прем’єр-міністра, звернемося…», – сказав він до свого заступника з гуманітарних питань Ігоря Прокопіва.

«До Верховної Ради…», – додав підлеглий.

«Так. Може профінансують деякі заходи, деякі об’єкти наші. А чому б ні?! Постанова є? Є!», – аргументував Олег Кіндер необхідність просити кошти в уряду.

Справді, 500-річний ювілей міста Ковеля згадується у проекті Постанови Верховної Ради України про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році, який зареєстровано у парламенті 10 листопада 2017 року.

18 січня 2018 року під час голосування у Верховній Раді прийняти дану Постанову не вдалося: банально не вистачило голосів. Причому народні депутати голосували двічі. 

Коментарі
08 Лютого 2018, 19:03
І правільно робить!
08 Лютого 2018, 19:13
В мавпа кінчилися кишенькові гроші
08 Лютого 2018, 20:02
Правильно. І в першу чергу потрібно відремонтувати фасад "білого дому" .
08 Лютого 2018, 21:14
Хто постукає тому відчинять.
08 Лютого 2018, 22:55
Місцевий бюджет набридло розкрадати. Давай ще уряд подоїмо...
09 Лютого 2018, 00:15
Я мю, скажемо, недолік збочення ходити по кладовищах, починав з МОГОЛОК так тоді казали. Хватить вже ваших абсолютних бредів разом з армією від неука Бичковського і інших певдо істориків від музею, освіти і культури. Загоніть дрином всю так звану інтелегенцію на клшадовища. Подивіться з якого часу там захоронені люде(вибачте, тоді как казали). Жодних інших масових захоронень людей не виявлено, як мінімум на сьогоднішній день. Не дуріть народ. Коли вже припиниться дурка і абсурд?
09 Лютого 2018, 01:29
Геть дах в Мавпа знесло! ...
09 Лютого 2018, 03:01
Згоден з Федіром. Було тут до побудови залізниці щось типу села-селища. Ну ніяких кам]яних споруд мабуть тут не було. Якихось гравюр, фото - ніколи не бачив і не чув.
09 Лютого 2018, 08:41
А ЩО МАВП ПАДЗЮРИ ПІД ЧАС НАРАДИ НЕ ГОСТРИВ В ЦЮРЮЛЬНІ
09 Лютого 2018, 10:37
Мавп багато хоче
09 Лютого 2018, 10:42
Губа розкаталась на третій строк відать. Як виділять гроші - відразу зарисується друг-Івахів, який ніби-то добився прийняття постанови - і знов чергова порція локшини на вуха ковельчан. І все це з однією ціллю - дерибанити далі майно та землю, "стригти" у вигляді відкатів бюджет, а саме головне убезпечити від доступу громадськості, правоохоронних органів та прикрити всі свої злочинні схеми, багато з яких задокументовано (вчинені нахабно та відкрито) та чекає свого часу... За все прийдеться відповісти.
09 Лютого 2018, 11:21
Мавпа на нари
09 Лютого 2018, 22:25
Дорогим ковельчанам " локшину на вуха" від влади потрібно фільтрувати і робити свої висновки при голосуванні на виборах, а не сидіти на диванах та обурюватись її діями в коментах в інтернеті. Кого вибрали,те і маємо. Сидимо далі, побачимо, до чого досидимося.