На вході у мерію Ковеля на голову сиплеться штукатурка і капає вода

09 Лютого 2018, 15:15
3043

Цей неприємний факт зафіксував спецкор Микола Силюк, який побував у Ковельській міській раді у редакційних справах.

Можливо, на стелю, з якої падає штукатурка і капає вода, звернуть увагу й керівники міста, ну хоча би ті посадові особи, які за це відповідають. За таку безгосподарність соромно перед гостями міста, передусім іноземними, тим паче в ювілейний для Ковеля рік – 500-ліття надання Магдебурзького права!

До речі, 14 грудня 2017 року виконком перерахував 33 308,12 грн. та 4 355,38 грн. місцевому малому приватному підприємству «Інвестбуд» за поточний ремонт приміщення на вулиці Незалежності, 73 – адмінбудинок, 26 грудня – ще 18 511,18 грн. А перед тим – 23 листопада того ж року, «Інвестбуд» отримав від виконкому 50 100,98 грн. також за поточний ремонт в мерії. Загалом, виходить понад 106 тисяч гривень всього за два місяці.

Які конкретно роботи і де саме проводила за бюджетні кошти приватна фірма – невідомо, але очевидно одне: про стелю на парадному вході явно забули…  

 



Коментарі
09 Лютого 2018, 17:36
запитайте у Товстиги. Ввн наймає халявщиків на роботи. Такої банди в Ковелі при владі ще не було.
09 Лютого 2018, 19:40
Колюньо !!! Перевір ще нужники в білому домі, Пора кінчати цей бардак в місті. Ганьба !!!!
09 Лютого 2018, 19:46
"За таку безгосподарність соромно перед гостями міста, передусім іноземними, тим паче в ювілейний для Ковеля рік – 500-ліття надання Магдебурзького права!" Микольцю ну хоч заради свята прибери свій срач біля мого магазину і своєї хати!!!!
09 Лютого 2018, 20:30
а що у Миколці є хата. Ота халупа, де він як бомжара ночує? Та у мене дача краща, хоча побудована ще 40 років тому.
09 Лютого 2018, 20:53
І ХАЙ БИ ТВІЙ СУСІД, МИКОЛО, ПРИБЕРЕ ЗАБОР З ПРОЇЗДЖОЇ ЧАСТИНИ, А ТО НЕ МОЖНА ВИЇХАТИ НА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.
09 Лютого 2018, 20:57
Нема прощення журналісту, який мовчить у злу годину, коли його народ обкрадають, вбивають крадькома. І слава богу Миколи це не стосується. <br/>А ви і дальше мовчіть та чекайте коли прийдуть &quot;властьімущі&quot; до Вас забирати ваше майно та ваших дітей.
09 Лютого 2018, 23:21
Який мер така і мерія.
09 Лютого 2018, 23:24
ти дурак?
10 Лютого 2018, 02:03
САМ ДУРАК!
10 Лютого 2018, 12:36
Капає вода на голови, а грошики на ремонт - комусь в кишені...
11 Лютого 2018, 17:38
Цю мерію вже б не завадило і зовні обновити.А то як в поганому колгоспі &quot;Кантора&quot; Як ні як владна структура.