Замість кузова – BMW X5: судитимуть працівницю митного поста «Ковель»

09 Лютого 2018, 16:53
4204

Прокуратура Волинської області скерувала до суду кримінальне провадження про вчинення головним державним інспектором митного поста «Ковель» службового підроблення і зловживання владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Кримінальні правопорушення, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 364   КК України.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Волинської області

Здійснюючи митне оформлення транспортного засобу, який одне з господарських товариств возило на територію України, працівниця митниці 10 листопада 2015 року умисно внесла завідомо неправдиві відомості до офіційних документів та долучила до акту митного огляду фотознімки іншого транспортного засобу.

На підставі цього акту підприємство сплатило митні платежі за «кузов автомобіля», а не автомобіль, увізши в Україну позашляховик «BMW X5».

Протиправними діями головного державного інспектора державним інтересам спричинено тяжкі наслідки у виді ненадходження до бюджету податкових зборів та обов’язкових платежів під час митного оформлення транспортного засобу на суму понад 507 тисяч гривень.

Невдовзі працівниця митниці постане перед судом, який і визначить їй міру покарання. Задля стягнення із неї завданих державі збитків прокуратурою також пред’явлено позовну заяву до суду.

Коментарі
09 Лютого 2018, 20:29
ото новина!!!! та в ковелі половина машин на польських бляхах вїхали в Україну підпільно. Їх попросту за МЗДУ не вносять в базу даних, якби то машина така в україну не вїзджала. І може та машинка їздити по україні роками. Поки лошара водій не потрапить в поле зору поліції за якейсь дрібне порушення.
09 Лютого 2018, 20:43
Митник вляпався - відбудеться грошима... а відтепер починається "косовиця" у "кришталево чесних" прокурора і судді)))
09 Лютого 2018, 22:26
Всі митники беруть хабарі! <br/>Кожному митнику відеокамеру, як патрульним!
09 Лютого 2018, 22:28
а з прізвищем слабо ???
09 Лютого 2018, 22:32
Вчепилися до якогось півміліона-на каву не вистачить
10 Лютого 2018, 00:19
сергій з тобою я згідний сай цей це ЛАЙНО!!!!!!!!!!
10 Лютого 2018, 12:23
А до кого із суддів справа попала?
10 Лютого 2018, 12:40
ПРО ТЕ ЩО ПИТАЄТЕ ВЖЕ ПИСАЛИ! ЧИТАЙТЕ УВАЖНО!!!! Ковельський календар, 7 лютого: ==== 15:00 – судове засіданні у Ковельському міськрайонному суді, в якому обвинуваченою є старший державний інспектор митного поста «Ковель» Волинської митниці Микитюк Ірина Вікторівна (Зловживання владою або службовим становищем). Головуючий суддя – Петро Бойчук.
10 Лютого 2018, 17:40
ти дегенерат кончений!
10 Лютого 2018, 17:40
Скільки їх затримували , скільки судили , а до логічного завершення нікого і нічого не довели . Тому ,що нікого реально не відправили в зону срок мотати ...!!!!!!!!!!
10 Лютого 2018, 18:30
ник до ВАСИЛЬОВИЧ<br/><br/>15:40 10.02.2018<br/> слухай уебку кончений скинь номера свого побалакаємо
10 Лютого 2018, 18:58
Яка оперативність - 3 роки ! Цікаво, а нерозглянутих справ за 1995 часом немає ?
10 Лютого 2018, 19:02
а про що говорити з таким козлом як ти?! таких гнид треба натягувати на одне місце!
10 Лютого 2018, 20:09
А це справедливий суддя?
10 Лютого 2018, 20:38
схолонь козел обдристаний! побийся головою в унітаз а ще краще попий звідти трохи попустить!
10 Лютого 2018, 21:27
закопайся біля Люблинця козел і щоб я тебе тут не чув!
10 Лютого 2018, 22:06
а то шо уебан
10 Лютого 2018, 22:06
ти сука допіздітися хочеш
11 Лютого 2018, 12:34
я ж сказав тобі козлу тут не появлятися! зловлю закопаю сопляка!