Привокзальна площа – не місце для торгівлі: для продавців провели роз'яснювальну роботу

12 Лютого 2018, 16:00
7188

Як було анонсовано у п'ятницю, цими вихідними поліція разом із працівниками управління держпродспоживслужби, відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету міської ради провела роз'яснювальну роботу щодо правил торгівлі серед тих, хто реалізовує продукцію у невстановлених місцях на привокзальній площі.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Люди, які роками там  звикли торгувати, категорично не згодні переходити  у павільйони, яких достатньо на ринку. Сьогодні  вони прийшли до міської влади, аби та дала добро і далі їм працювати по-старому.

Заступник начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Лілія Барна вкотре пояснила, що ведення підприємницької діяльності має відбуватися виключно у законодавчому полі. Торгівля у невстановлених місцях — це незначне порушення, за яке органи суду здебільшого не карають порушників, закриваючи справи за малозначимістю (ст. 160 Кодексу України про адмінправопорушення). А от незаконне здійснення підприємницької діяльності - ст. 164 КупАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності», передбачає штраф на суму від 17 тисяч гривень.

Тому вона закликала продавців промисловими товарами перейти з площі у павільйони на ринку, де є достатньо обладнаних для торгівлі місць. А також оформити усі необхідні документи для ведення підприємницької діяльності, аби уникнути адмінвідповідальності. 

Поки не вдається переконати і сільгоспвиробників. Вони теж хочуть продовжувати стояти на площі зі своїм товаром.

Контролюючі органи попереджають, що далі порушників будуть карати відповідно до законодавства. Патрульна поліція буде вилучати продукцію та складати протоколи для адмінстягнень.

Коментарі
12 Лютого 2018, 18:16
Цікаво кому йшли гроші від орендної плати на привокзальній площі
12 Лютого 2018, 18:19
Ось так легенько без лишніх слів навели порядок.Може при бажанні і війну за добу закінчать на сході з москалями.
12 Лютого 2018, 18:23
Окремі бабусі перед вокзалом вже встигли собі на авто наторгувати на яблуках з опту
12 Лютого 2018, 18:57
Торгівля перед вокзалом - це ганьба для міста , про дотримання санітарних умов взагалі не говориться . Заборонити це робити раз і назавжди !!! Хватить з міста робити "блюваловку" !!! Є ринок іди торгуй , не хочеш , нема чого вмирати, що це типу "домашнє" , ми вас кормимо і т.д. Наслухалися і надивилися цього дійства - ДОСИТЬ ...
12 Лютого 2018, 19:13
А чому ящики з ялинки та паровоза не поскидали
12 Лютого 2018, 19:14
Бариги думають повернутися!!!
12 Лютого 2018, 19:18
Найголовнішу проблему рішили. Ой заживемо тепер по європейські.
12 Лютого 2018, 19:34
Там нормальне бобло крутилося
12 Лютого 2018, 19:34
Там торгують бізнесмени з списків Forbes!!!$
12 Лютого 2018, 19:37
Головних інвесторів міста хочуть позбавити місця торгівлі!!! Це ж головні акціонери міста якщо вони виведуть свої активи зпід вокзалу незнаю що буде з торгівлею!
12 Лютого 2018, 19:38
Йдеш до потяга а якась бабуся років 25 з пропито - прокуренний голосом як правило з цибаком в роті кричить на всю площу, що їй мішають торгувати побутовою хімією чи тарілками вирощенними на присадибній ділянці у селі
12 Лютого 2018, 19:40
На полуницю шановні бариги
12 Лютого 2018, 19:50
А ЧОГО ТАМ ВЗАГАЛІ ВЕШТАТИСЬ ПАСАЖИРАМ ПО ТІЙ ПРИВОКЗАЛЬНІЙ ПЛОЩІ,МОЖНА І ПІД МОСТОМ ПОТРАПИТИ НА ВОКЗАЛ.Я З ПОЛЬЩІ ЦІЛИЙ БУС ПРАЛЬНОГО ПОРОШКУ ПРИВЕЗЛА.
12 Лютого 2018, 20:11
На таможні дай за місце на привокзальній площі відвали -собі мало що лишається
12 Лютого 2018, 20:13
Зате валютники на спрощенній системі оподаткування у мусоров
12 Лютого 2018, 20:15
ХОРОШИЙ КУРС НА ПРИВОКЗАЛЦІ НА БРЕСТСЬКОМУ РИНКУ ВАЛЮТА ДОРОЖЧА
12 Лютого 2018, 20:18
Великий відсоток ковельчан бухає.<br/>Пропоную розганяти алканавтів!!!!
12 Лютого 2018, 20:19
Алкоголіки ковеля збирайтесь в банду і ідіть жити в ліси!!!
12 Лютого 2018, 20:20
Понеділок день перегара у багатьох ковельчан!
12 Лютого 2018, 20:23
Супермаркет верес лайно!!! Адекватні тільки продаці а все інше там зброд унікалів!
12 Лютого 2018, 20:41
Давним-давно потрібно на привокзалці навести порчдок.Бо бридко там щось купувати,а особливо молочні продукти які лежать підногами,а птиця це взагалі кошмар і собаки ходять обнюхують і ми ж самі розносимо ті мікроби по тих продуктах.Дуже прошу облаштуйте торгові місця для селян щоб мали змогу в нормальних умовах продавати свою продуецію.А ми будемо купувати.
12 Лютого 2018, 20:41
Недарма я дав мінтам карточки безкоштовних покупок! Працюють хлопці і скоро буде бажаний мені результат!
12 Лютого 2018, 20:49
Посылайте на хуй аваковскую шваль, и не бойтесь, кишка у них тонка
12 Лютого 2018, 21:48
А ДЕ БРАТИ УЛЮБЛЕНІ БІЛОРУСЬКІ ЦИГАРКИ ВІД ЧЕРВОНОМОРДОГО
12 Лютого 2018, 22:05
Поїду торгувати у Ратне там можна за певну плату поставити імпровізовані прилавки з ящиків прямо на брестській трасі
12 Лютого 2018, 22:27
В Ковелі не розуміють душу бариги
12 Лютого 2018, 22:34
Привокзальна площа це перше , що бачать гості міста! А бачать вони СРАЧ!<br/>Коли влада наведе порядок!
12 Лютого 2018, 22:35
Геть бариг з привокзалки)))
12 Лютого 2018, 22:35
Гнати нахер тих привокзальных бариг!!! Геть охаміли !
12 Лютого 2018, 23:00
На ринку продавцям із села &quot;місцеві сидухи&quot; не дадуть торгувати , вони на привокзальній між собою такі баталії за &quot;своє&quot; місце влаштовують, що селяни відпочивають.
12 Лютого 2018, 23:12
Але самогонщиків, сигаретчиків-спиртовиків та валютчиків НІХТО ЧІПАТИ НЕ БУДЕ!!!!
13 Лютого 2018, 00:38
Забарала мозги ваша Барна хай краще подивиться чим супермаркети торгують в мене молоко від одної моєї корови а там якісь помиї з непонятним запахом. І вмене молоко зразу забирають як винесу з дизеля.
13 Лютого 2018, 08:18
А БІЛЯ МОЛОЧКА БЛОЧОК ЦИГАРОК
13 Лютого 2018, 08:19
Можна прямо в дизелі торгувати
13 Лютого 2018, 10:20
хто ту барну пустить в супермаркет вона тільки людей з села з поліцаями з привокзалки може вигнати
13 Лютого 2018, 11:03
Пускають барну в супермаркети з чорного ходу, як в старі &quot;добрі&quot; часи...
13 Лютого 2018, 11:04
Пані ЛІЛІАНА наведіть порядок в котячому барі!
13 Лютого 2018, 11:04
Пані ЛІЛІАНА наведіть порядок в котячому барі!
13 Лютого 2018, 11:10
Хто біля чого ходить той об те треться.З мен бере олією!!!
13 Лютого 2018, 11:14
То може вона смердючою рибою бере і цигарками з самогонкою як з Червономордого
13 Лютого 2018, 11:16
Вчора самітня точка самогону ввечері стояла на привокзалній площі .Скромно в темноті сиділа бабулька на проході з ящичком та пляшками
13 Лютого 2018, 11:22
То пляшки з дачі
13 Лютого 2018, 11:24
Гуральня під поштампом з якого відомства.Кажуть червономордого сіксоти...
13 Лютого 2018, 11:26
З РОДИЧІВ НІЧОГО НЕ БЕРУТЬ
13 Лютого 2018, 12:11
Може нарешті порозганяють той срач, ідеш як в африці по тій привокзальній площі
13 Лютого 2018, 13:57
щеб валютчикив погнали
13 Лютого 2018, 14:19
Коли патрульних змінять дільничі біля кожної пляшки молока буде лежати пачка конт робандних цигарок.Кусать хоцеца...
13 Лютого 2018, 14:23
Так там і родичі швагри та куми мусоров торгували
13 Лютого 2018, 18:40
Всеодно для своїх бабусь діють привенції
13 Лютого 2018, 20:43
Шановні ковельчани,хочу у вас запитати. А той срач,Африку, помойніцу що у вас під під'їздами теж селюки зробили? Це вони своє сміття з дому до вас везуть? Людина з села від поїзда до поїзда кілька годин стоїть, а оті міські сидухи гидять цілий день, продають по кілька днів, те що наскупляли, а ви купуєте і хаєте сільських. В сільських немає стільки наглості так відверто брехати людям. Візитівка звичайно не найкраща. Але ви розумієте, що на базарі де вперемішку: весільні плаття, тюлька,тапки, косметика, іграшки- ще тільки молока бракувало.
13 Лютого 2018, 23:17
А ЧОМУ НЕ ЗРОБИТИ ТОРГОВІ МІСЦЯ БІЛЯ МЕРІЇ -САМИЙ ЦЕНТР МІСТА
14 Лютого 2018, 01:40
Яка помойніца під під&quot;їздом? Ви про шо? В мене прибудинкова територія досить чиста и прибрана, так шо нефіг. І до чого тут це взагалі, що тут спільного з порушенням закону України і хаосом перед вокзалом? І мені всерівно чи то з села ганьблять привокзальну площу Ковеля, чи з міста, всіх порозганяти нахер!!!
14 Лютого 2018, 07:57
Ті мусора що перейшли з міліції в поліцію полишали своїх місцевих перекупниць які файно вміють бадяжити молоко без корови із компонентів Івахіва...Аяк ти родичку погониш